0

Vinicius nie zagra w rewanżu?

0

Bez BACK straciłem resztkę nadziei na wywiezienie z Bernabeu korzystnego rezultatu.

8

@PatrychoO Fuu, akurat jem kolacje

0

@Cotutajsiedzieje odpowiada na post Benzemy

1

0

Ronaldo by trafił.

1

Ale pudło Messiego.

0

@Domin7777 na Bilbao podobno

2

Kimpembe odnowiona kontuzja Achillesa. Źle to wygląda. Raczej koniec sezonu dla Francuza.

0

@bartekvisca Na początku kwietnia graliśmy z Eitrachtem. W lutym graliśmy z Napoli i a w marcu roznieślismy Real na Bernabeu

0

@SuperPatsonFCB Już gdzieś słyszałem takie komentarze dotyczące piłkarza Barcelony... teraz gra w MLS

1

Rok temu w lutym mieliśmy najlepszą formą, w tym roku najgorszą.

0

@avanes To Elche tu pasuje jak świni kamizela

0

@Traba727 My też, i praktycznie z trudniejszych wyjazdów Bilbao i Vigo zostało

0

@FcBarcelonaFanMSN Valencia jest tragiczna, na wyjazdach to już w ogóle. W następnej kolejce to Real ma trudniejszego rywala bo jedzie do Sevilli na mecz z Betisem który jest w dobrej formie.

1

+7 i lepszy terminarz, a wy już wieszczycie że mistrzostwo przegrane.

1

@Sulimo Valencia jest fatalna

1

No i widzicie gdyby Xavi nie wrowadziłby Alonso byłoby 0-2. Dalej narzekajcie. Xavi wie co robi.

0

Balde, który jako jedyny byłby w stanie coś rozruszać dalej na ławce, a Xavi wprowadza Araujo i Alonso.

0

Kto jeszcze jest zagrożony pauzą za kartki?

0

@masa11 nie no z Sevillą był dobry mecz

1

Vini dzisiaj jak za starych dobrych lat.

9

Piotr Żyła indywidualnie wygrał 2 konkursy Pucharu Świata.
Dzisiaj drugi raz sięgnął po Mistrzostwo Świata.
Co za gość.

0

@Azi nie tylko Lewego. Mi zapadło w pamięci jak świetnie przyblokował i zastawił Kessiego w polu karnym, który jest dwa razy większy od niego. Niby taki knypek, a fizycznie jest potworem.

5

Ale trzeba to powiedzieć - Lisandro Martinez Pan piłkarz. Argentyna nie musi się martwić o duet środkowych obrońców po odejściu Otamendiego. Para Lisandro-Romero będą stanowić filar obrony Albicelestes na lata.

1

@tbas świetna akcja środkiem i próba prostopadłego podania do Lewego w ostatniej chwili przecięta przez Varane, świetne dośrodkowanie w pole karne i piłka zdjęta przez Fatiego gdzie Lewy już się składał do strzału głową, to on podawał świetnie do Lewego w 93 minucie gdy Varane wybijał piłkę z linii bramkowej po strzale Lewego. Mało?

3

@jutroIV no to mogłeś dalej nic nie komentować. Akurat jakie pretensje za wczorajczy mecz można mieć do Ferrana? Dostał od Xaviego zaledwie 20 minut, a i tak starał się i próbował coś wykreować. Stwarzał zagrożenie i w nim widziałem jedyną nadzieję z przodu.

0

Liczyłem że da nam więcej, ale jeszcze daje mu czas bo był tutaj sprawadzany żeby stworzyć duet z Araujo na środku obrony, a nie żeby grywał ciągle na prawej obronie.

0

Jedno jest pewne gdybyśmy zostali wyeliminowani dzisiaj przez United z Ligi Mistrzów bolałoby bardziej. Jakoś bardzo nie przejąłem się tą porażką. Bardziej bolała porażka z Eitrachtem w poprzednim sezonie.

0

Zimny prysznic przed najważniejszą fazą sezonu. Oby to nie podłamało naszych. Trzeba zmazać plamę i gryźć trawę z Realem żeby ich przejść i awansować do finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?