kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vinicius nie zagra w rewanżu?
0
Bez BACK straciłem resztkę nadziei na wywiezienie z Bernabeu korzystnego rezultatu.
8
@PatrychoO Fuu, akurat jem kolacje
0
@Cotutajsiedzieje odpowiada na post Benzemy
1
https://vm.tiktok.com/ZMYy8Q5jr/
Złoto
0
Ronaldo by trafił.
1
Ale pudło Messiego.
0
@Domin7777 na Bilbao podobno
2
Kimpembe odnowiona kontuzja Achillesa. Źle to wygląda. Raczej koniec sezonu dla Francuza.
0
@bartekvisca Na początku kwietnia graliśmy z Eitrachtem. W lutym graliśmy z Napoli i a w marcu roznieślismy Real na Bernabeu
0
@SuperPatsonFCB Już gdzieś słyszałem takie komentarze dotyczące piłkarza Barcelony... teraz gra w MLS
1
Rok temu w lutym mieliśmy najlepszą formą, w tym roku najgorszą.
0
@avanes To Elche tu pasuje jak świni kamizela
0
@Traba727 My też, i praktycznie z trudniejszych wyjazdów Bilbao i Vigo zostało
0
@FcBarcelonaFanMSN Valencia jest tragiczna, na wyjazdach to już w ogóle. W następnej kolejce to Real ma trudniejszego rywala bo jedzie do Sevilli na mecz z Betisem który jest w dobrej formie.
1
+7 i lepszy terminarz, a wy już wieszczycie że mistrzostwo przegrane.
1
@Sulimo Valencia jest fatalna
1
No i widzicie gdyby Xavi nie wrowadziłby Alonso byłoby 0-2. Dalej narzekajcie. Xavi wie co robi.
0
Balde, który jako jedyny byłby w stanie coś rozruszać dalej na ławce, a Xavi wprowadza Araujo i Alonso.
0
Kto jeszcze jest zagrożony pauzą za kartki?
0
@masa11 nie no z Sevillą był dobry mecz
1
Vini dzisiaj jak za starych dobrych lat.
9
Piotr Żyła indywidualnie wygrał 2 konkursy Pucharu Świata.
Dzisiaj drugi raz sięgnął po Mistrzostwo Świata.
Co za gość.
0
@Azi nie tylko Lewego. Mi zapadło w pamięci jak świetnie przyblokował i zastawił Kessiego w polu karnym, który jest dwa razy większy od niego. Niby taki knypek, a fizycznie jest potworem.
5
Ale trzeba to powiedzieć - Lisandro Martinez Pan piłkarz. Argentyna nie musi się martwić o duet środkowych obrońców po odejściu Otamendiego. Para Lisandro-Romero będą stanowić filar obrony Albicelestes na lata.
1
@tbas świetna akcja środkiem i próba prostopadłego podania do Lewego w ostatniej chwili przecięta przez Varane, świetne dośrodkowanie w pole karne i piłka zdjęta przez Fatiego gdzie Lewy już się składał do strzału głową, to on podawał świetnie do Lewego w 93 minucie gdy Varane wybijał piłkę z linii bramkowej po strzale Lewego. Mało?
3
@jutroIV no to mogłeś dalej nic nie komentować. Akurat jakie pretensje za wczorajczy mecz można mieć do Ferrana? Dostał od Xaviego zaledwie 20 minut, a i tak starał się i próbował coś wykreować. Stwarzał zagrożenie i w nim widziałem jedyną nadzieję z przodu.
0
Liczyłem że da nam więcej, ale jeszcze daje mu czas bo był tutaj sprawadzany żeby stworzyć duet z Araujo na środku obrony, a nie żeby grywał ciągle na prawej obronie.
0
Jedno jest pewne gdybyśmy zostali wyeliminowani dzisiaj przez United z Ligi Mistrzów bolałoby bardziej. Jakoś bardzo nie przejąłem się tą porażką. Bardziej bolała porażka z Eitrachtem w poprzednim sezonie.
0
Zimny prysznic przed najważniejszą fazą sezonu. Oby to nie podłamało naszych. Trzeba zmazać plamę i gryźć trawę z Realem żeby ich przejść i awansować do finału.