0

Były już komentarze, że Francja się podkłada?

1

Enzo jest dzisiaj genialny.

0

Griezmann też jest dzisiaj fatalny.

3

Wszystko Argentynie dzisiaj wychodzi.

0

Ja już mam łzy w oczach. Co ta Argentyna dzisiaj gra.

0

Ale akcja. Coś pięknego.

1

Spalony jak Giroud wybijał?

11

Ten go popchnął w Llorisa, a Mila mówi że bez pardonu wszedł w niego.

0

Jak myślicie. Ile razy dzisiaj przy piłce będzie Maradona?

11

Pamiętam jaka tu była rozpacz po golu Goetzego. Po ośmiu latach przyszedł czas na kolejną szansę. Ostatnią szansę. Oby to Leo podniósł dzisiaj Puchar Świata. Vamos Argentina.

0

@wildzenon12 żaden Paredes, odetnie mu prąd i Argentyna w 10

1

Emocje porównywawalne do tych w których Barca grała w finale LM. Miejmy nadzieję że po tym meczu także będziemy mieli powody do świętowania. One more step Leo.

6

One more step king.

3

@TheNekro94 Chodzi mi o to, że już możemy nie doczekać meczu kiedy to gracz, który przed 15 lat jest ma szczycie, zdobył wszystko co możliwe, w tym 7 złotych piłek, uznawany przez wielu za najlepszego w historii ma szansę zwieńczenia kariery zdobyciem Mistrzostwa Świata. Takiego piłkarza jak Leo już nie będzie więc taki mecz już się nie zdarzy. A najważniejszy dlatego, że może raz na zawszę zakończyć dywagację kto jest Greatest of All Time tego sportu.

26

W niedzielę będziemy niewątpliwie świadkami najważniejsze meczu w historii futbolu. Najlepszy gracz na świecie, który nieprzerwanie zachwyca nas swoją grą od 2003 roku, będąc przez niemal całą karierę graczem naszej ukochanej Barcelony stanie przed ostatnią szansą zdobycia trofeum, o którym marzył od dzieciństwa, trofeum, którego jako jedynego brakuje mu do kolekcji. 3 razy z rzędu lepsi okazywali sie Niemcy, raz Francuzi. Teraz znowu na drodze staną Trójkolorowi, ale wierzę że tym razem sie uda. Wierzę, że to Leo w niedzielę podniesie Puchar Świata. Ostatni mecz w karierze na mundialu, być może ostatni także w reprezentacji. Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie lepsze zwieńczenie kariery najlepszego gracza w historii tej dyscypliny? Cieszmy się tym wydarzeniem, bo meczu tak szczególnego, wyznaczającego kres pewnej epoki futbolu już za swojego życia nie zobaczymy.

0

Griezmann wczoraj w rolę Kante się wcielił.

0

Myślicie że Di Maria zagra w finale od pierwszej minuty?

21

https://x.com/abdulla_fifa10/status/1602778561416396800
Mega trener. Widać ile to dla niego znaczy. Trzyma emocje w sobie. Mam nadzieję że wybuchnie po ostatnim gwizdku w niedzielę.

0

Gazety madryckie rozpływają się bardziej nad Leo niż te katalońskie.

0

Komentarz na kafejce, który ma najwięcej polubień pod wywiadem Modricia:
~ "Bramkarz powinien zejść z drogi napastnikowi, wtedy by nie było karnego:-) Argentyna już wygrała mundial. To był chyba warunek przejścia Messiego do katarskiego klubu."

0

@Xpert77 Ferran rok temu był lepszym piłkarzem od Alvareza. Teraz Guardiola zrobił z niego grajka.

5

@Alvarinho hahaha narracja mediów podziałała

1

Tylko i wyłącznie Francja jutro. Jak Messi ma sięgnąć po Puchar Świata to tylko z obecnymi mistrzami i najlepszą reprezentacją obecnie na świecie.

6

No to w niedzielę po raz ostatni będziemy mogli usłyszyć "i to jest cały Maradona"

0

Ale ten Sosa jest fatalny

1

@barcanawieki z tej grupy to nawet Brzęczek by awansował

0

Ale Łódzkie zasypane.

0

@NaFazieHitman mówiąc że Argentyna ma jednego napastnika mniej chodziło mu o Messiego?

0

@IronSanHybrid dzisiaj po końcowym gwizdku będzie grana

0

O co Van Gaalowi tutaj chodziło? „Argentyna ma o jednego napastnika mniej, więc wszystko będzie musiał zrobić Lionel Messi. A kiedy spodziewasz się podań od Messiego… mają tylko jednego napastnika do tego. Daje mi to dobre przeczucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?