kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bilbao gniecie Real
4
Ewidentny spalony a La Rambla oburzona
1
@Romario87 inny był na spalomym
0
Najgorszy mecz Fatiego po kontuzji. A tych słabych miał już wiele.
1
To Christensen cudownie zagrał do Raphinhi?
2
Ale Sociedad jest w gazie.
0
@kondzix2115 Pedri, Gavi to będzie taki zabijaka. Czysto piłkarsko to Pedri będzie lepszy.
7
Mamy wtorek. Do weekendu coraz bliżej. A żeby umilić Wam odliczanie to przypomnę że w niedzielę tak sobie pykaliśmy w dziadka z białymi. https://x.com/Sam2272194709/status/1615273253882462210
1
Brozo przed MŚ kontuzjowany. Teraz po mistrzostwach też nie gra bo kontuzja. Może tu jest haczyk? Jak z jego zdrowiem? Ktoś śledzi?
1
@Pedri16Future bez przesady, obejrzyj jeszcze raz powtórkę.
1
Fati dzisiaj kompletnie niewidoczny.
0
@wawrzyn1 No faktycznie niesamowicie przeszkadzał Ter Stegenowi i stał na linii strzału XD
4
Jak za Guardioli gra w dziadka
1
@SkilledHydra16 Zgadzam się. Najlepszy mecz w karierze z Gaviego na ten moment.
8
Balde(Pendolino) vs Carvajal(Regio)
0
Lewy jaki gaz. No no
5
Ale Arteta to jest szef. Świetne zachowanie z Xhaką
4
@Mordzia97 sprostowanie. Tak powiedział:
I don’t care about the Premier League or the Carabao Cup, we cannot win. We have won a lot so it is not a problem. Problem is we have performed like we have done. Today we performed. We focus on Spurs in a few days.”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pep Guardiola:
~ Nie obchodzi mnie Premier League i Carabao Cup. Możemy tego nie wygrać.
~ To nie ma znaczenia. Wygraliśmy już wiele. Nadszedł czas, żeby wygrał to jakiś inny klub.
źródło: Chris Winterburn
Nieźle popłynął Pep
0
Ale Rudzki pojechał po Cristiano. Naprawdę mocny komentarz w programie Full English.
0
@koksik2700 to dlaczego ja nic nie mam?
0
Nowa łatka do fify na konsolach już wjechała?
0
Była już nowa aktualizacja fify na konsolach?
0
Ten jeszcze pokazywał że Ter Stegen przekroczył linię XD
5
Jeden wykonawca mniej w Betisie. Bo Guardado na pewno byłby wyznaczony.
0
Kto karne? Lewy,Ferran, Kessie, Pedri i Ansu?
1
Co za strzał XDD
1
@Compadre Lewy na plus? XD
De Jong jeden z lepszych w 1 połowie
8
Gavi jak cwaniak. Miał dobry pomysł na Fekira.