4

Bilbao gniecie Real

4

Ewidentny spalony a La Rambla oburzona

1

@Romario87 inny był na spalomym

0

Najgorszy mecz Fatiego po kontuzji. A tych słabych miał już wiele.

1

To Christensen cudownie zagrał do Raphinhi?

2

Ale Sociedad jest w gazie.

0

@kondzix2115 Pedri, Gavi to będzie taki zabijaka. Czysto piłkarsko to Pedri będzie lepszy.

7

Mamy wtorek. Do weekendu coraz bliżej. A żeby umilić Wam odliczanie to przypomnę że w niedzielę tak sobie pykaliśmy w dziadka z białymi. https://x.com/Sam2272194709/status/1615273253882462210

1

Brozo przed MŚ kontuzjowany. Teraz po mistrzostwach też nie gra bo kontuzja. Może tu jest haczyk? Jak z jego zdrowiem? Ktoś śledzi?

1

@Pedri16Future bez przesady, obejrzyj jeszcze raz powtórkę.

1

Fati dzisiaj kompletnie niewidoczny.

0

@wawrzyn1 No faktycznie niesamowicie przeszkadzał Ter Stegenowi i stał na linii strzału XD

4

Jak za Guardioli gra w dziadka

1

@SkilledHydra16 Zgadzam się. Najlepszy mecz w karierze z Gaviego na ten moment.

8

Balde(Pendolino) vs Carvajal(Regio)

0

Lewy jaki gaz. No no

5

Ale Arteta to jest szef. Świetne zachowanie z Xhaką

4

@Mordzia97 sprostowanie. Tak powiedział:
I don’t care about the Premier League or the Carabao Cup, we cannot win. We have won a lot so it is not a problem. Problem is we have performed like we have done. Today we performed. We focus on Spurs in a few days.”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pep Guardiola:
~ Nie obchodzi mnie Premier League i Carabao Cup. Możemy tego nie wygrać.
~ To nie ma znaczenia. Wygraliśmy już wiele. Nadszedł czas, żeby wygrał to jakiś inny klub.
źródło: Chris Winterburn

Nieźle popłynął Pep

0

Ale Rudzki pojechał po Cristiano. Naprawdę mocny komentarz w programie Full English.

0

@koksik2700 to dlaczego ja nic nie mam?

0

Nowa łatka do fify na konsolach już wjechała?

0

Była już nowa aktualizacja fify na konsolach?

0

Ten jeszcze pokazywał że Ter Stegen przekroczył linię XD

5

Jeden wykonawca mniej w Betisie. Bo Guardado na pewno byłby wyznaczony.

0

Kto karne? Lewy,Ferran, Kessie, Pedri i Ansu?

1

Co za strzał XDD

1

@Compadre Lewy na plus? XD
De Jong jeden z lepszych w 1 połowie

8

Gavi jak cwaniak. Miał dobry pomysł na Fekira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?