kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Była przybita piątka Ceballosa i Gaviego przy zmianie?
0
@MesQueUnClub96 Jeden ważny mecz został, po meczu z Realem może się kurować do grudnia.
4
@Gaz czemu miesiąc temu?
1
Dobra dawać już te skoki w Lahti. Zobaczymy czy tam Czesi będą tacy mocni.
0
Nie no Kiwior jest fatalny.
0
Z ważnych meczów został jedynie ten z Realem no i potem ewentualnie finał Pucharu. Ja bym zaryzykował zdrowiem Dembele na ten rewanż. Z ławki na 20 by się na pewno przydał. Oby zdołał się jako tako wykurować.
0
@ToshyFCB Kiedy Gavi mial kontuzje?
1
Po sezonie musicie sprzedać Ferrana albo Fatiego. Jednego z nich zostawiacie. Jaka jest wasza decyzja. Kto out?
2
Najbardziej boli to że wybieram się do Barcelony na mecz z Mallorcą w przedostatniej kolejce. Liga wtedy będzie już zapewne zamknięta i będzie to mecz o pietruszkę. Jednak fajnie będzie uczestniczyć w ostatnim meczu na starym Camp Nou.
9
@FcBarcelonaFanMSN dzisiaj słabszy występ ale i tak był decydujący.
11
Frenkie to też jest nasz transfer w tym sezonie. Ależ by bolało gdyby tak grał w takim United.
0
@wislak2119 to kto według Ciebie był gorszy w naszej drużynie?
9
@KrwawiaceoczyVEB do 75 minuty nie pamiętam klasyku kiedy tak zdominowaliśmy Real, a on że zasłuzyli na zwycięstwo? Nieźle
5
Dobrze że Balde dał tę asystę bo według mnie najgorszy dzisiaj w naszym zespole.
2
Benzema gra? (15 znaków)
0
Mam Canal+ i Eleven. Na obu antenach puszczają Lige Francuską. I co? Obie stacje puszczają mecz PSG na jakiś kanałach dodatkowych.
0
Messi już myślami w Barcelonie?
0
@Messibestplayerintheworld 1.Araujo
2.Dias
3.Upamecano
4
Cristiano nie strzelał karnego :o Co tam się stanęło.
0
Jak Wam gra się dzisiaj w Fut Champions?
3
Już nie mogę sie doczekac jak Araujo chowa po raz kolejny Visisiusia do kieszeni.
0
N'golo Kante wraca do gry.
Francuz ma być powołany na sobotni mecz z Evertonem. Dotrwa bez kontuzji do meczu z Realem?
0
@AmigoBlancos a no tak moja pomyłka. Z Villarealem mecz u siebie.
0
@AmigoBlancos Dalej to będzie +6 i lepszy terminarz. Barcelonie najtrudniejsze wyjazdy które zostały to Vigo, Rayo i Espanyol a Real jedzie jeszcze do Villarealu, San Sebastian czy na gorące tereny walczących o utrzymanie Sevilli i Valencii.
1
Dawać już ten pojedynek Araujo-Vinicius bo stęskniłem się już za zirytowaną twarzą Brazola.
1
I co wiadomo coś co ten Dembele robił w deszczowy środowy wieczór w Sunderlandzie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po strzale Berchiche to Kounde zatrzymał piłkę czy to była obrona Ter Stegena??
2
Jak Raphinha tak szedł tą prawą stronę to przypomniał mi sie rajd Messiego.
0
@FioletoweOczy kto jest przestępcą? XD