3

Była przybita piątka Ceballosa i Gaviego przy zmianie?

0

@MesQueUnClub96 Jeden ważny mecz został, po meczu z Realem może się kurować do grudnia.

4

@Gaz czemu miesiąc temu?

1

Dobra dawać już te skoki w Lahti. Zobaczymy czy tam Czesi będą tacy mocni.

0

Nie no Kiwior jest fatalny.

0

Z ważnych meczów został jedynie ten z Realem no i potem ewentualnie finał Pucharu. Ja bym zaryzykował zdrowiem Dembele na ten rewanż. Z ławki na 20 by się na pewno przydał. Oby zdołał się jako tako wykurować.

0

@ToshyFCB Kiedy Gavi mial kontuzje?

1

Po sezonie musicie sprzedać Ferrana albo Fatiego. Jednego z nich zostawiacie. Jaka jest wasza decyzja. Kto out?

2

Najbardziej boli to że wybieram się do Barcelony na mecz z Mallorcą w przedostatniej kolejce. Liga wtedy będzie już zapewne zamknięta i będzie to mecz o pietruszkę. Jednak fajnie będzie uczestniczyć w ostatnim meczu na starym Camp Nou.

9

@FcBarcelonaFanMSN dzisiaj słabszy występ ale i tak był decydujący.

11

Frenkie to też jest nasz transfer w tym sezonie. Ależ by bolało gdyby tak grał w takim United.

0

@wislak2119 to kto według Ciebie był gorszy w naszej drużynie?

9

@KrwawiaceoczyVEB do 75 minuty nie pamiętam klasyku kiedy tak zdominowaliśmy Real, a on że zasłuzyli na zwycięstwo? Nieźle

5

Dobrze że Balde dał tę asystę bo według mnie najgorszy dzisiaj w naszym zespole.

2

Benzema gra? (15 znaków)

0

Mam Canal+ i Eleven. Na obu antenach puszczają Lige Francuską. I co? Obie stacje puszczają mecz PSG na jakiś kanałach dodatkowych.

0

Messi już myślami w Barcelonie?

0

@Messibestplayerintheworld 1.Araujo
2.Dias
3.Upamecano

4

Cristiano nie strzelał karnego :o Co tam się stanęło.

0

Jak Wam gra się dzisiaj w Fut Champions?

3

Już nie mogę sie doczekac jak Araujo chowa po raz kolejny Visisiusia do kieszeni.

0

N'golo Kante wraca do gry.
Francuz ma być powołany na sobotni mecz z Evertonem. Dotrwa bez kontuzji do meczu z Realem?

0

@AmigoBlancos a no tak moja pomyłka. Z Villarealem mecz u siebie.

0

@AmigoBlancos Dalej to będzie +6 i lepszy terminarz. Barcelonie najtrudniejsze wyjazdy które zostały to Vigo, Rayo i Espanyol a Real jedzie jeszcze do Villarealu, San Sebastian czy na gorące tereny walczących o utrzymanie Sevilli i Valencii.

1

Dawać już ten pojedynek Araujo-Vinicius bo stęskniłem się już za zirytowaną twarzą Brazola.

1

I co wiadomo coś co ten Dembele robił w deszczowy środowy wieczór w Sunderlandzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po strzale Berchiche to Kounde zatrzymał piłkę czy to była obrona Ter Stegena??

2

Jak Raphinha tak szedł tą prawą stronę to przypomniał mi sie rajd Messiego.

0

@FioletoweOczy kto jest przestępcą? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?