kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie. Na rewanż wraca Militao.
0
Myślałem że nie da za to kartki
0
Co trafiło Carvajala?
1
@Death_voice Zaraz odejdzie ostatni z tego grona
4
Będę na jego ostatnim meczu na Camp Nou. Coś pięknego.
0
Szkoda. Myślałem że Messi jeszcze powalczy o wyprzedzenie Cristiano w klasyfikacji najlepszych strzelców wszechczasów LM
1
@don'T.R.I.P.e no dawny dawny. Adama Traore też jest teraz cieniem tego zawodnika którym był na początku w Barcelonie.
0
@don'T.R.I.P.e Fati mial najlepszy drybling z nich wszystkich
1
Ależ atmosfera w Neapolu
0
Ale trzeba przyznać że Rodrygo to niesamowity game changer. Strzela jak na zawołanie w najważniejszych meczach. U nas komu najbliżej do takiego zawodnika? Ferran?
0
Ależ interwencja Carvajala
5
Można włączyć. Budźcie sąsiadów.
0
@barcelonaLM To Zofia była?
1
Luba Gaviego na trybunach
0
@P33ck coooo?? XDD
0
Guardiola obrażony na Gundogana. Transfer przesądzony.
0
Będziemy mieli swojego Kroosa w Barcelonie.
0
Ale on będzie chodził w Barcelonie
1
Gundogan to jest Pan piłkarz.
1
@Sewren122 Jak Raphinha jest naszym najlepszym skrzydłowym to ja się nie dziwię że my nie potrafimy wyjść z grupy LM.
0
Na snapchacie jest nowa funkcja pisania z botem? Ciekawa rzecz. Chociaż jak zapytałem kto wygra w tym roku LM odpowiedział że Bayern.
0
@Barcaa12 On gra tak cały czas, tylko Atleti inny styl
7
80 mln za zawodnika, który jedyne co potrafi to zejść na lewą nogą i wrzucic w pole karne gdzie jedna na 10 prób okaże się celna? Newcastle musicie.
0
@Survier Raphinha najlepszy dośrodkowujący XDD Śmiechłem mocno. On nawet piłki z rożnego dobrze wrzucić nie potrafi. A że mu wyjdzie 1 dośrodkowanie na 10 w meczu to nie żadne osiągniecie.
1
U Fatiego lekką poprawę widać, w szczególności rzuca się w oczy że nie traci piłek, świetnie odnajduje kolegów, ma dryk do akcji kombinacyjnych, ale co z tego jak partoli wszystko co ma.
0
Tak Fati się strzela.
0
@Kondziubarca Kompletnie się nie zgadzam że nie daje nic. Nie daje nic to Ferran.
0
@ChampionLW no ale jak można maścić tyle sytuacji
0
@Matelel do 80 minuty był świetny, po 80 fatalny.
2
Fati tymi ostatnimi minutami zaprzepaścił szansę na dobrą ocenę. Do 80 minuty wyglądał naprawdę dobrze.