0

Spokojnie. Na rewanż wraca Militao.

0

Myślałem że nie da za to kartki

0

Co trafiło Carvajala?

1

@Death_voice Zaraz odejdzie ostatni z tego grona

4

Będę na jego ostatnim meczu na Camp Nou. Coś pięknego.

0

Szkoda. Myślałem że Messi jeszcze powalczy o wyprzedzenie Cristiano w klasyfikacji najlepszych strzelców wszechczasów LM

1

@don'T.R.I.P.e no dawny dawny. Adama Traore też jest teraz cieniem tego zawodnika którym był na początku w Barcelonie.

0

@don'T.R.I.P.e Fati mial najlepszy drybling z nich wszystkich

1

Ależ atmosfera w Neapolu

0

Ale trzeba przyznać że Rodrygo to niesamowity game changer. Strzela jak na zawołanie w najważniejszych meczach. U nas komu najbliżej do takiego zawodnika? Ferran?

0

Ależ interwencja Carvajala

5

Można włączyć. Budźcie sąsiadów.

0

@barcelonaLM To Zofia była?

1

Luba Gaviego na trybunach

0

@P33ck coooo?? XDD

0

Guardiola obrażony na Gundogana. Transfer przesądzony.

0

Będziemy mieli swojego Kroosa w Barcelonie.

0

Ale on będzie chodził w Barcelonie

1

Gundogan to jest Pan piłkarz.

1

@Sewren122 Jak Raphinha jest naszym najlepszym skrzydłowym to ja się nie dziwię że my nie potrafimy wyjść z grupy LM.

0

Na snapchacie jest nowa funkcja pisania z botem? Ciekawa rzecz. Chociaż jak zapytałem kto wygra w tym roku LM odpowiedział że Bayern.

0

@Barcaa12 On gra tak cały czas, tylko Atleti inny styl

7

80 mln za zawodnika, który jedyne co potrafi to zejść na lewą nogą i wrzucic w pole karne gdzie jedna na 10 prób okaże się celna? Newcastle musicie.

0

@Survier Raphinha najlepszy dośrodkowujący XDD Śmiechłem mocno. On nawet piłki z rożnego dobrze wrzucić nie potrafi. A że mu wyjdzie 1 dośrodkowanie na 10 w meczu to nie żadne osiągniecie.

1

U Fatiego lekką poprawę widać, w szczególności rzuca się w oczy że nie traci piłek, świetnie odnajduje kolegów, ma dryk do akcji kombinacyjnych, ale co z tego jak partoli wszystko co ma.

0

Tak Fati się strzela.

0

@Kondziubarca Kompletnie się nie zgadzam że nie daje nic. Nie daje nic to Ferran.

0

@ChampionLW no ale jak można maścić tyle sytuacji

0

@Matelel do 80 minuty był świetny, po 80 fatalny.

2

Fati tymi ostatnimi minutami zaprzepaścił szansę na dobrą ocenę. Do 80 minuty wyglądał naprawdę dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?