0

@MesQueUnClub96 nie no przy finale Djoko z Fedem w 2019 roku te mecze się chowają

0

Może takiego Rakiticia by udało się ściągnąć?

0

"Coś nadchodzi, bądźcie czujni" - Przesłanie od Brozovicia na instagramie

0

@KrychaFCB Busquets to by chociaż za szmaty do ziemi powalił w tej akcji.

0

@MesQueUnClub96 miało być 36 Lewy. Haaland na pewno strzeli więcej bramek od Lewego.

0

@MesQueUnClub96 Haaland 48
Lewandowski 36

0

Kochan jest chyba w tej chwili naszym najlepiej serwującym zawodnikiem.

3

Na instagramie zdjęcia naszych na wakakacjach między innymi Alonso, który gra w golfa, a pod nim komentarz:
"Alonso niech trzyma się golfa, futbol nie jest dla niego"
Nic dodać nic ująć.

0

@Mezocyklon87 na bank młodzi w weekendy pracują w spożywczych. No już lecą do delikatesów zarabiać sobie na studia bo nie ma innych fajniejszych lepiej płatnych weekendowych prac.

0

@Objectivo powiedz to tym co pracują w takich sklepach.

1

Transfer Brozovica wyklucza jakiekolwiek szanse na przyjście Kimmicha w tym okienku?

2

@shahman nie rozumiem

2

@Barca1922 z tą ich obroną? Militao, Carvajal i niegrajacy na swojej pozycji Camavinga?

0

@Emhyr no to w przypadku gdy Xavi będzie chcial grać z defensywnym pomocnikiem zostają dwa miejsca w pomocy, a my już mamy 4 zawodników na ta pozycje De Jong, Gavi, Pedri i Gundo. W razie czego moze tam zagrać także Roberto. Na moje nie ma sensu sprowadzać kolejnego ŚP.

2

Nie rozumiem zainteresowania Lo Celso teraz w przypadku przyjścia Gundogana. Powinniśmy teraz skupić się na defensywnym pomocniku i prawym obrońcy.

0

@bari_94 Neymar teraz zdradził czy już dawno temu?

5

@Sulimo nie no ześ teraz teraz ładnie poleciał. 32 letni piłkarz, który mógł równie dobrze przyjąć oferte od Arabów i zakończyć karierę w poważnej piłce lepszy od 26 letniego w tamtej chwili najlepszego zawodnika Premier League.

0

@Firestone Haaland czy może Mbappe?

7


To duo wraca

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12164861#comment-12164861
A pisałem to po fiasku transfery Bernardo. Wolałem nawet Gundo od Portugalczyka. Teraz staje się to faktem. Witamy.

1

@cuttersomething właśnie żałuj. Nie widziałeś jednej z największych kompronitacji w polskiej piłce. Nie będziesz miał co dzieciom opowiadać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Znalezione na facebookach:

"Otwieram giełdę nazwisk na selekcjonera kadry Polski, który mógłby tu coś zmienić.

Ode mnie leci Geppetto bo może ożywi drewno kolejny raz"

0

Kto według Was popełnił błąd w tej sytuacji 2 na 1 z bramkarzem Kamiński czy Szymański?

0

Czekam tylko na hejt park

0

Patryk Gąsienica nie żyje. Zginął tragicznie podczas jazdy na motocyklu ~ skijumping.pl
Jak startował na Olimpiadzie to zawsze myślałem że to jakiś Polak.

0

@Ptasior Robben-Robben, zakręcił Casillasem, Robben, będzie 5? Robben..

1

@Herato To już bardziej Atleti by tam pasowało zamiast Interu. Z grupy LM na własne życzenie nie wyszli, a potem spartoczyli szansę na wicemistrzostwo Hiszpanii kiedy mogli wyprzedzić swojego największego rywala.

0

Piękna przemowa Djoko.

0

Bayern pewnie będzie chciał Frenkiego za Kimmicha. Gdyby odeście Holendra było konieczne w przypadku przyjścia Niemca bylibyście na tak czy na nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?