kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 nie no przy finale Djoko z Fedem w 2019 roku te mecze się chowają
0
Może takiego Rakiticia by udało się ściągnąć?
0
"Coś nadchodzi, bądźcie czujni" - Przesłanie od Brozovicia na instagramie
0
@KrychaFCB Busquets to by chociaż za szmaty do ziemi powalił w tej akcji.
0
@MesQueUnClub96 miało być 36 Lewy. Haaland na pewno strzeli więcej bramek od Lewego.
0
@MesQueUnClub96 Haaland 48
Lewandowski 36
0
Kochan jest chyba w tej chwili naszym najlepiej serwującym zawodnikiem.
3
Na instagramie zdjęcia naszych na wakakacjach między innymi Alonso, który gra w golfa, a pod nim komentarz:
"Alonso niech trzyma się golfa, futbol nie jest dla niego"
Nic dodać nic ująć.
0
@Mezocyklon87 na bank młodzi w weekendy pracują w spożywczych. No już lecą do delikatesów zarabiać sobie na studia bo nie ma innych fajniejszych lepiej płatnych weekendowych prac.
0
@Objectivo powiedz to tym co pracują w takich sklepach.
1
Transfer Brozovica wyklucza jakiekolwiek szanse na przyjście Kimmicha w tym okienku?
2
@shahman nie rozumiem
2
@Barca1922 z tą ich obroną? Militao, Carvajal i niegrajacy na swojej pozycji Camavinga?
0
@Emhyr no to w przypadku gdy Xavi będzie chcial grać z defensywnym pomocnikiem zostają dwa miejsca w pomocy, a my już mamy 4 zawodników na ta pozycje De Jong, Gavi, Pedri i Gundo. W razie czego moze tam zagrać także Roberto. Na moje nie ma sensu sprowadzać kolejnego ŚP.
2
Nie rozumiem zainteresowania Lo Celso teraz w przypadku przyjścia Gundogana. Powinniśmy teraz skupić się na defensywnym pomocniku i prawym obrońcy.
0
@bari_94 Neymar teraz zdradził czy już dawno temu?
5
@Sulimo nie no ześ teraz teraz ładnie poleciał. 32 letni piłkarz, który mógł równie dobrze przyjąć oferte od Arabów i zakończyć karierę w poważnej piłce lepszy od 26 letniego w tamtej chwili najlepszego zawodnika Premier League.
0
@Firestone Haaland czy może Mbappe?
7
To duo wraca
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12164861#comment-12164861
A pisałem to po fiasku transfery Bernardo. Wolałem nawet Gundo od Portugalczyka. Teraz staje się to faktem. Witamy.
1
@cuttersomething właśnie żałuj. Nie widziałeś jednej z największych kompronitacji w polskiej piłce. Nie będziesz miał co dzieciom opowiadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Znalezione na facebookach:
"Otwieram giełdę nazwisk na selekcjonera kadry Polski, który mógłby tu coś zmienić.
Ode mnie leci Geppetto bo może ożywi drewno kolejny raz"
0
Kto według Was popełnił błąd w tej sytuacji 2 na 1 z bramkarzem Kamiński czy Szymański?
0
Czekam tylko na hejt park
0
Patryk Gąsienica nie żyje. Zginął tragicznie podczas jazdy na motocyklu ~ skijumping.pl
Jak startował na Olimpiadzie to zawsze myślałem że to jakiś Polak.
0
@Ptasior Robben-Robben, zakręcił Casillasem, Robben, będzie 5? Robben..
1
@Herato To już bardziej Atleti by tam pasowało zamiast Interu. Z grupy LM na własne życzenie nie wyszli, a potem spartoczyli szansę na wicemistrzostwo Hiszpanii kiedy mogli wyprzedzić swojego największego rywala.
0
Piękna przemowa Djoko.
0
Bayern pewnie będzie chciał Frenkiego za Kimmicha. Gdyby odeście Holendra było konieczne w przypadku przyjścia Niemca bylibyście na tak czy na nie?