kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW To oczywiste bo na początku sezonu jeszcze by był zdrowy. Ale na szczęście nie grozi nam płacz jak będziemy na wiosnę walczyć w Europejskich Pucharach bo i tak co roku walczyliśmy bez niego.
1
Czekanie z tym ogłoszeniem było tylko po to żeby Barcelona zgarnęła więcej niż 25 milionów z transferu Dembele. W końcu Paryż się ugiął i dorzucił te 400 tysięcy i Barca dopięła swego. Brawoo.
1
"Moim największym marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów z Barceloną. Zdobycie tego trofeum z ukochanym klubem to coś świetnego" - Dembele albo nie wiedział co gada albo mu się kluby pomyliły. Jeszcze żeby ten wywiad miał kilka lat ale on to mówił dwa miesiące temu.
4
Podpisanie Neymara wiąże się prawdodobnie z odejściem Ansu. Coś mi się wydaje że to będzie duży błąd. Neymar przyjdzie ale za dwa sezony już go u nas nie będzie, a Ansu ma jeszcze całą karierę przed sobą.
1
@luka1995 nie no gdzie. Niech zostanie i spędzi rok na trybunach. Oni nam w ratach chcą płacić. Chyba ich poje...
1
@Kidd Arsenal
Chelsea
Nkunku
Aston Villa
D.Nunez
Poteżny Norweg
0
Neymar doznał urazu i od razu Xavi go chce. Po prostu chce zastąpić kimś Dembele w gabinetach lekarskich żeby lekarzom się nie nudziło. Xavi? TOP
1
Dzieje się. To może być transfer tego okienka.
0
@cules100pro Kontuzje przez afrykańskich obrońców? Przypominam sobie może jedną tego typu kontuzję Neymara w PSG reszta to zasługi jego kostek które są już w tak tragicznym stanie że minimalny kontakt z rywalem lub złe postawienie nogi kończy się długotrwałą kontuzją.
0
@KrwawiaceoczyVEB Potem strzelił jeszcze ważniejszego gola, a i tak nie dostawał szans. To tak nie działa.
1
@escarabajo w każdym z klasyków prezentował się przyzwoicie a w tym w PK był najlepszy na boisku.
1
Malcolm sprzedany z Rosji do Arabii za 60 mln a my sprzedajemy najlepszego gracza klasyku za 12,5 mln.
2
@AlwaysBlaugrana Zgadzam się w 100% ale nie spodziewam się że Xavi coś zmieni. Będziemy grali Lewym i Raphinhą z przodu a potem zastanawiali się co poszło nie tak i dlaczego nie ma pucharów.
0
@MarcelNJ11 Już mamy dwóch których nie powinno być w tym klubie. Niepotrzebny jest trzeci.
18
Jak sprzedamy Ansu po to by sprowadzić na rok lub dwa Neymara to będzie dramat i kompromitacja.
0
@Artysta9 To już wiadomo od kilku miesięcy. Ameryki nie odkryłeś. Denzel tak bedzie grał.
1
@wasacz Mordo, Guler odszedł do Realu
0
Roberto nie gra nawet jak kontuzjowani są Christensen i Iniago, a my nadal nie mamy nominalnego prawego obrońcy ( Desta nie liczę). Po co my go trzymamy. I ten gość jeszcze jest kapitanem..
0
Dużo ludzi na trybunach?
0
@kuba1794 Oczywiście że gorsza. Nie wiem kto o zdrowych zmysłach pisze ze lepsza
6
@Kuba_1 Arturo z nich najlepszy transfer
0
@kondzix2115 pierwszy lepszy informatyk Ci ogarnie
4
@catalanian09 Ja na szczeście zdążyłem i byłem na ostatnim meczu na Camp Nou. Messiego też widziałem w koszulce Barcy w meczu z Lechią także jestem spełniony.
0
@luka1995 najgorszyy
0
@MesQueUnClub_87 w meczach prezesonowych to Balde wyglądał najlepiej. Prezentował się jeden poziom wyżej od reszty. Miał pełną swobodę, a przypadku przyjścia Neymara tej swobody nie będzie miał co przystopuje jego rozwój.
0
@Lucerfi Piszę o lewej i prawej stronie a nie o skrzydłach. Balde to obrońca a i tak to on robił największe zagrożenie z przodu pod koniec sezonu. A z Albą jak było? Jak sobie dobrze przypomnisz to Hiszpan poszedł do klubu i straszył "albo on albo Neymar"
0
@MesQueUnClub_87 Baldee
0
@Lucerfi taki młodzieniaszek, który zaraz zgarnie golden boya
0
@Esteban_ A no tak na prawej mamy jeszcze nieobliczalnego Raphinhe u którego nie wiadomo która z kolei wrzutka okaże się celna.
0
Neymar to lewo skrzydłowy. Na lewej stronie gra nasz obecnie najlepszy zawodnik w drużynie + mamy dwóch zawodnków na tą pozycje (Ansu,Ferran) Na prawej zaś właśnie odchodzi nasz najlepszy skrzydłowy i zostajemy na tej stronie ze środkowym obrońcą, fatalnym Destem i kapitanem Roberto. Muszę przyznać.Rewelacyjmy pomysł z tym Neymarem. Nie ma co.