0

@Michu94 na Ansu byl jesscze większy hape

0

@HypeR a Pedri jaki overall?

0

@Culer_1906 Kounde lub Araujo

0

@Kamiloza91 nie zagra do końca września

4

Cancelo to idealne wzmocnienie na ligowych rywali. Liga to jest mus w tym sezonie z naszym składem i problemami Realu. Jeśli uda się jeszcze zgarnąć Puchar Króla i dojść do ćwierćfinału LM będę usatysfakcjonowany.

1

@Kuba_1 Niekwestiowana trójka to w tej chwili Davies,Theo i Balde ale co do kolejności to ciężko stwierdzić.

0

@Bananowysong Przychodzi na rok, myślę że na ligowych rywali będzie idealną opcją. Na LM już nie, ale ja tam nie wiążę za dużych nadziei. Jak dojdziemy do cwiercfinału to bedę zadowolony. Na pewno to lepiej niż oglądanie Roberto czy Araujo na prawej obronie. Nie widzę minusów tego wypożyczenia poza charakterem Portugalczyka. Zobaczymy.

0

@Rastafarnianin Takich ludzi to potrzeba

0

Żadnego pytania o Balde? Ostatnio powiedział że jest zdrowy, nic mu nie dolega, a wczoraj nie dostał ani minuty. To co z nim?

0

Lewy bylby na spolonym.

0

Barcelona w żóltych?

0

@HanysUF za szybko na Ferrana i Fatiego

0

@Ziemny Spokojnie nie mam potomstwa.

0

@Emhyr jest 2-0 dla PSG, Lens ma świetną szansę na zdobycie bramki, rzut wolny z 20 metra ktoś świeci laserem prosto w twarz Fulginiego. Ten zwraca uwagę sędziemu po czym oddaje fatalny strzał w trybuny. Dalej uważasz że to kibic Lens miał ten laser i świecił swojemu piłkarzowi żeby go zdekoncentrować przed wolnym ze świetnej pozycji?

0

@Ziemny strzelam że jesteś młodzy ode mnie więc zdejmij czajniczek z główki i sam idź spać

0

@Emhyr oglądałeś mecz?

0

@Ziemny świecili w oczy zawodnikowi Lens jak uderzał wolnego, a potem jak schodził Emery. Jak nie masz nic madrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

2

Nawet swojemu święcą laserem. Kibice PSG to stan umysłu.

0

@Firestone Juz gdzieś widzialem taką statystykę w półfinale LM

2

Duplantis jest niemożliwy

3

Nie ma czym oddychać. Dawno nie było tak parno w nocy.

0

@Artysta9 Środek bramki XDD

0

@Pedri16Future 22 październik?

0

Stawiajcie na jaki mecz wróci Pedri. Ja myślę że będzie to 3 grudnia i mecz z Atletico.

0

@doc No nie wiem czy Roberto to lepsze rozwiązanie

0

@Pawel13sz Oj tam, zaufaj Xaviemu

1

Są jakieś pozytywy tej kontuzji Pedriego.. Przynajmniej sobie Gavi pogra na skrzydle

35

24 sierpnia - Pedri kontuzjowany
15 września - Pedri z szansą na wcześniejszy powrót do gry
29 września - powrót Pedriego jest już bliski
10 października - powrót Pedrigo się przedłuża, występ w ligowym klasyku pod znakiem zapytania
20 października - Pedri robi postępy, ale nie zagra z Atletic
27 października - Pedri w 100% wyleczony i gotowy na klasyk
29 października - Pedri wykluczony z klasyku!
30 października - Pedri ponownie kontuzjowany, powód: pośpiech, miesiąc przerwy, ma być gotowy na Atletico
15 listopada - Leczenie Pedriego przebiega pomyślnie, ale jego powrót nie będzie przyspieszany
30 listopada - Pedri gotowy do gry, dostanie minuty z Atletico
3 grudnia - Pedri dostaje 30 minut od Xaviego (lub innego trenera) w meczu z Atletico i wraca po kontuzji.

0

@barcelonaLM On wróci w grudniu

0

@hayek z drugiego nie ma kogoś lepszego od Lipska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?