kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Po co LS mamy Gaviego
0
@gumaz a kiedy ostatni raz się połamał? Z tego co wiem w zeszłym sezonie ani jednej kontuzji, Pedri to już z trzy razy w tym czasie pauzował.
0
Za dwa lata już na pewno.
0
@cules100pro jakie kontuzje w City?
0
@jakub1906 Jesscze wróci do Barcelomy to szansa na złotą piłkę będzie
2
@RonnieVEB Pedri wygląda lepiej niż dwa lata temu w okresie od stycznia do maja? Wtedy kiedy rozgrywał fenomenalny dwumecz z Napoli, kiedy w pojedynkę dał nam zwycięstwo z Sevillą, zagrał partidazo z Realem i strzelił bardzo ważną bramkę z Levante w lidze czy z Galatą? Ja oceniam tamten okres jako jego najlepszy. Od tamtego momentu jest niestety tylko gorzej. Co chwile jakieś urazy, mało efektywności, liczby też powinny być lepsze.
6
@RonnieVEB Gavi wygląda lepiej? Pedri też widać że to już nie jest ten Pedri. Araujo też ten sezon zaczął gorzej, ale może to przez pozycje, no ale jakby nie patrzeć to Xavi go tam wystawia. Z Balde i De Jongiem się zgodzę. Od nich zaczyna się w tej chwili budowanie jedenastki.
1
@Comentateiro Dembele,Busi,Alba, Pique > Oriol,Gundogan,Inigo
Na razie kadra jest gorsza. Zobaczymy kogo jeszcze uda się sprowadzić.
0
@SkilledHydra16 bonus w postaci zdobycia złotej piłki pewnie
0
Myślicie że jak Ansu zostanie to już tak na stałe Xavi cofnie go za napastnika w roli takiej 10 czy to jest tymczasowe?
0
@Kuba_1 mógł poczekać do grudnia
0
Gdzie tam Fati do Atletico. Ja bym go widzial jedynie w Arsenalu pod wodzą Artety. Myślę że tam byłby się w stanie rozwinąć chociaż patrząc na ostanią formę Martinelliego też by pewnie miał ciężko z regularną grą.
0
Jak myślicie. Jaką ocenę otrzyma Soto Grado od redakcji?
0
@Encore 2/10
.
.
1
Xavi "Uważam, że w drugiej połowie było lepiej, z bardziej otwartymi skrzydłami...
I w rezultacie bedziemy grali do końca sezonu Lewym, Raphinhą Gundoganem lub Gavim na skrzydle.
1
Bordalás: “Xavi is trying to justify the result. I don't think the referees should be blamed. The league does not favor us.”
No dzban chyba że jako "nas" ma na myśli Real, bo Getafe to w sumie Real.
0
Halo Ter Stegen my graliśmy jednego mniej tylko przez 20 minut
0
@Barwindg starał się ale na staraniach się kończy. Niecelne podania, straty.. Słaby mecz
0
Abde wyżej w hierarchii od Ansu
0
Myslicie że Xavi wprowadzi jakiegoś skrzydłowego na drugą połowę?
0
@Kaamilos87 Balde musi grać
4
"Szalony rajd Roberta z piłką" dawno się tak nie uśmiałem
0
@barcadreed XD
.
0
Przydałby się taki Dembele na drugą połowę
0
@Encore Ahh gdyby nie kontuzja Fatiego robił by właśnie takie rzeczy co mecz
0
@ChampionLW po drin
4
Nie jestem zwolennikiem transferu Neymara, ale jednak gdyby pojawiła się oficialna informacja o powrocie pewnie by jakaś sentymentalna łezka pociekła. Byłem w Gdańsku kiedy debiutował, pamiętam ile radości nam dawał, jego bramka która przypieczętowała triumf w LM i jego odejście które bylo szokiem dla wszystkich i ciosem dla nas kibiców. To już nie ten sam piłkarz dlatego są pewne wątpliwości, ale lekki uśmiech zapewne by się pojawił gdyby wrócił.
0
To już uzbieraliśmy jedenastke? Zagramy jutro w pełnym składzie?
3
Odszedł Dembele i od razu Gundogan zarejestrowany. Czego się nie robi dla swojego ukochanego klubu. "Kapitan" Dziękujemy.
1
Barcelona - codziennie niskie ceny