1

To już koniec meczu Polaków czy u mnie inny czas?

1

@P33ck Strzelił jednak dobrze. To kunszt Martineza zapobiegł bramce

0

@guetta256 Araujo, Vini by zrobił z Cancelo wiatrak

2

@Cotutajsiedzieje poza tym trawa jest zielona a niebo niebieskie

9

@El Plutoninho no ale tutaj była próba podania tylko przejęta przez obrońce. Gundogan nie dopieścil tego podania lub wykonał je za późno

0

@skubi99 dzisiaj słaby mecz, masa niedokładnych podań i niepotrzebnych strat. To że dobrze utrzymuje się przy piłce to za mało od gościa który był wiodącą postacią w drużynie która zdobyła potrójną koronę. Od niego wymaga się więcej. Mecz do zapomnienia.

1

Chyba najlepiej sędziowany mecz Barcelony od początku sezonu. Żeby nie było poprzeczka nie było wysoko postawiona.

0

Na plus: Kounde, Frenkie (tradycyjnie, kapitalna forma)
Na minus: Gundogan, Balde

27

Gundogan trochę potrenował z Xavim i już zapomniał jak się gra.

0

Czy Barcelona ma w tej chwili najlepszą obronę na świecie czy jednak wyżej stawiacie formację defensywną City?

0

Kolo Muani poszedł do PSG za 90 milionów?

3

@Robert_Kubica Dla Pedriego to w tej chwili 8 jest za ciężka, a co dopiero 10

4

@jacobFCB Inigo przecież jeszcze jest

0

@VENOMStyle Przecież Dembele go zjada i wypluwa

0

@MOLESTA to już nie jest PSG z Messim,Neymarem,Verratim. Teraz ten skład jest po prostu przeciętny. Gdyby nie Mbappe byłbym pewien że PSG z tej grupy nie wyjdzie.

0

Ostatni dzień okienka, czyli nic tylko czekać aż Romero napisze "Szykuje się bomba" Po czym po północy przeprosi.

1

@adi7adi8 Nie wyglądało to tak groźnie jak np Zverev w połfinale z Nadalem w połfinale zeszłorocznego Garrosa

1

@dziku77 to samo pytanie ktos zadal jak Nico szedł na wypozyczenie

1

@FcPortoFan1999 Wichniar na skrzydełko :D

0

Ta Vargas to obecnie najlepsza siatkarka na świecie czy jest ktoś lepszy?

1

@hayek Też mi sie nie podoba. Dużo gorszy niż w fifie.

5


Chyba trochę przesada ten overall

0

Podstawowy zawodnik na mundialu nie dostał powołania na pierwotnej liście?

0

Tego jeszcze chyba nie było. W jednej cześci kraju upały, a w drugiej części chłodno i deszczowo.

0

@Michu94 na Ansu byl jesscze większy hape

0

@HypeR a Pedri jaki overall?

0

@Culer_1906 Kounde lub Araujo

0

@Kamiloza91 nie zagra do końca września

4

Cancelo to idealne wzmocnienie na ligowych rywali. Liga to jest mus w tym sezonie z naszym składem i problemami Realu. Jeśli uda się jeszcze zgarnąć Puchar Króla i dojść do ćwierćfinału LM będę usatysfakcjonowany.

1

@Kuba_1 Niekwestiowana trójka to w tej chwili Davies,Theo i Balde ale co do kolejności to ciężko stwierdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?