5

Neymar zastąpi Dembele w gabinetach lekarskich? Jestem na tak. Humor ma, lubi pożartować, zna hiszpański. Dembele pewnie nawet nie potrafił zagaić rozmowy.

0

Nasi widzę dzisiaj beep test mieli na treningu. Ciekawe kto wypadł najlepiej.

1

@TR3YWAY wiem że jesteśmy mistrzami interesów ale już bez przesady

0

Dembele juz był w Barcelonie za czasów Enrique?

0

@Rewolucja123 sport czy jakiś madrycki wysryw?

0

Z tą pożegnalną kolacją Dembele co przyszedł tylko Kessie to prawda czy fejk jakiś?

0

Kim City mogłoby zastąpić Bernardo? Jakieś realne opcje na rynku są?

2

Nawet Araby nas ruch...

0

Jak ktoś chciałby się wybrać na turniej kwalifikacyjny do igrzysk pań w siatkówce który odbędzie się w Łodzi to od dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów.

1

@AFA90 Mi się akurat zepsuła a na jesień chce zmieniać auto.

0

@Jarek92Barca No jedynie w ten sposób, tylko wtedy w środku pomocy mamy tylko wolne 3 miejsca, a jak wiemy mamy tam bogactwo (Romeu,Gavi,Frenkie,Gundo,Pedri) dwóch z nich będzie musiało usiąść na ławce.

1

@Jarek92Barca @kaczucha1899 ale na ważne mecze nie wyobrażam sobie granie na prawej obronie Cancelo który w obronie nie dojeżdza. Myślę że w LM normalnie będziemy grać Kounde na prawej.

0

Dawać tego Fresnede i zapomnieć o Cancelo. Taką pensje to on mógł sobie chcież jak byl w prime, a nie teraz jak jest cieniem piłkarza sprzed 4 lat.

3

@Arnold1234 zyjecie jeszcze w 2019 roku

0

@partymaker To co o czteropak?

0

@tristan87 Wiem do czego pijesz

0

@Mazi On dobrze napisał. Kiedyś byl najlepszym bocznym obrońcą na świecie. Byly to dwa sezony. Potem nie wiadomo co z jego formą się stało i Guardiola nie widział go w składzie.

0

@Transu96 słowo "był" jest tutaj kluczowe. Cristiano był kiedyś numerem 2 na świecie.

0

Weźcie z tym Bernardo. Już widzę jak Guardiola oddaje kolejnego kluczowego zawodnika.

1

@Messibestplayerintheworld jak Cancelo wypychany z każdego klubu ma być rozwiązaniem na ważne mecze to lepiej od razu spisać sezon na straty.

0

@partymaker Dembele też wszystko wyśmiewał i jeszcze dwa miesiące temu mówił że marzy o wygraniu LM z Barcą. Idę o czteropak że w ciągu dwóch lat Kounde odejdzie z Barcelony.

0

@Faro Iniesta i Neymar mnie ruszyło. Messi mniej bo byłem pewny że to tylko jeden/dwa sezony rozłaki i wróci. Bardziej bolało mnie odejście Messiego do MLS niż do PSG

1

@Ptasior Niedługo tak samo jak Dembuś wyląduje w PSG. Już w tym roku były jakieś pogłoski o odejściu. Za bardzo to mu nie ufam.

1

0

@cules100pro nie. Taka jest rzeczywistość niestety

0

@Toffik No i jednak dostanie te 25 milionów

0

@Matrixfcb Doku to pamiętam z jednego dobrego występu na Euro. Ale on wtedy kręcił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Ale wtedy to już mistrzostwo było zaklepane.

1

@koziar kiedy go nie było pół sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?