kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Neymar zastąpi Dembele w gabinetach lekarskich? Jestem na tak. Humor ma, lubi pożartować, zna hiszpański. Dembele pewnie nawet nie potrafił zagaić rozmowy.
0
Nasi widzę dzisiaj beep test mieli na treningu. Ciekawe kto wypadł najlepiej.
1
@TR3YWAY wiem że jesteśmy mistrzami interesów ale już bez przesady
0
Dembele juz był w Barcelonie za czasów Enrique?
0
@Rewolucja123 sport czy jakiś madrycki wysryw?
0
Z tą pożegnalną kolacją Dembele co przyszedł tylko Kessie to prawda czy fejk jakiś?
0
Kim City mogłoby zastąpić Bernardo? Jakieś realne opcje na rynku są?
2
Nawet Araby nas ruch...
0
Jak ktoś chciałby się wybrać na turniej kwalifikacyjny do igrzysk pań w siatkówce który odbędzie się w Łodzi to od dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów.
1
@AFA90 Mi się akurat zepsuła a na jesień chce zmieniać auto.
0
@Jarek92Barca No jedynie w ten sposób, tylko wtedy w środku pomocy mamy tylko wolne 3 miejsca, a jak wiemy mamy tam bogactwo (Romeu,Gavi,Frenkie,Gundo,Pedri) dwóch z nich będzie musiało usiąść na ławce.
1
@Jarek92Barca @kaczucha1899 ale na ważne mecze nie wyobrażam sobie granie na prawej obronie Cancelo który w obronie nie dojeżdza. Myślę że w LM normalnie będziemy grać Kounde na prawej.
0
Dawać tego Fresnede i zapomnieć o Cancelo. Taką pensje to on mógł sobie chcież jak byl w prime, a nie teraz jak jest cieniem piłkarza sprzed 4 lat.
3
@Arnold1234 zyjecie jeszcze w 2019 roku
0
@partymaker To co o czteropak?
0
@tristan87 Wiem do czego pijesz
0
@Mazi On dobrze napisał. Kiedyś byl najlepszym bocznym obrońcą na świecie. Byly to dwa sezony. Potem nie wiadomo co z jego formą się stało i Guardiola nie widział go w składzie.
0
@Transu96 słowo "był" jest tutaj kluczowe. Cristiano był kiedyś numerem 2 na świecie.
0
Weźcie z tym Bernardo. Już widzę jak Guardiola oddaje kolejnego kluczowego zawodnika.
1
@Messibestplayerintheworld jak Cancelo wypychany z każdego klubu ma być rozwiązaniem na ważne mecze to lepiej od razu spisać sezon na straty.
0
@partymaker Dembele też wszystko wyśmiewał i jeszcze dwa miesiące temu mówił że marzy o wygraniu LM z Barcą. Idę o czteropak że w ciągu dwóch lat Kounde odejdzie z Barcelony.
0
@Faro Iniesta i Neymar mnie ruszyło. Messi mniej bo byłem pewny że to tylko jeden/dwa sezony rozłaki i wróci. Bardziej bolało mnie odejście Messiego do MLS niż do PSG
1
@Ptasior Niedługo tak samo jak Dembuś wyląduje w PSG. Już w tym roku były jakieś pogłoski o odejściu. Za bardzo to mu nie ufam.
1
Myślę że warto powrócić do tego artykułu
https://www.fcbarca.com/102712-joan-laporta-jestem-fanem-dembele-dla-mnie-jest-lepszy-od-mbappe.html
0
@cules100pro nie. Taka jest rzeczywistość niestety
0
@Toffik No i jednak dostanie te 25 milionów
0
@Matrixfcb Doku to pamiętam z jednego dobrego występu na Euro. Ale on wtedy kręcił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Ale wtedy to już mistrzostwo było zaklepane.
1
@koziar kiedy go nie było pół sezonu?