kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@molibden Milan- Liverpool i Barca - United 3-1
0
Dwóch Niemców w środku pola Barcy? Tego jeszcze nie grali
0
@Lordzi Pedri to może bedzie dostępny na 20 meczy.
6
Czyli Iga po Roland Garros ciągle numer 1 kobiecego tenisa.
0
@FcPortoFan1999 wystarczy chyba że będzie w finale
11
Stopa wiedział już o tym jakiś czas temu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@macio_944 Jak 1?
0
A ci dalej mówią że Polska wczoraj w 3 secie wygrywała juz 6 punktami z Francuzami i dali doprowadzić do remisu. Jak można być komentatorem i takie bzdury cały czas powtarzać. 6 punktów to jeszcze można jakoś usprawiedliwiać, ale tam było 19-10.
0
@VeB 1899 a co dalby Neymar błakąjący się po gabinetach lekarskich? Raphinha to chociaż jest ciągle gotowy do gry.
0
@barcelonaLM tak czytam te komentarze i wy chyba zapomnieliscie jak podatny na kontuzję jest Neymar. On zagra maks 15 meczy w sezonie.
0
Największy ściek rzucił informację o powrocie Neymara i to starczyło żeby na Rambli był co drugi wpis o nim.
2
Jeśli Messi chce zagrać na MŚ w 2026 roku to jest jeszcze cień nadziei że wróci za rok lub dwa lata do Barcelony. Zapewne już jako gracz z ławki, ale chociaż mógłby być godnie pożegnany na nowym Camp Nou. Ja jeszcze nie porzucam nadziei że Leo już nigdy nie założy bordowo-granatowej koszulki.
0
@Cotutajsiedzieje no o tym mówię, Veratti i Neymar na pewno poznali decyzję Leo dużo wcześniej i pisanie "o nowym etapie kariery" nie było przypadkowe.
0
Myślicie że Leo podąży ścieżką Zlatana i po krótkiej przygodzie z MLS wróci jeszcze do Europy. Czy jednak uważacie, że to koniec kariery Leo w poważnej piłce klubowej?
4
Dla mnie jasnym sygnałem jaką decyzję podjął Leo były wpisy Verattiego i Neymara. Na Rambli zostałem zlinczowany, że doszukuję się czegoś czego nie ma, jednak teraz widać że było coś na rzeczy.
1
0
Messi ma pójść do Miami razem z Busquetsem. Alba pozostanie jeszcze w Europie ~ Cadena Ser
0
@Kuba_1 no nie ma streama, a nic nic nie tweetuje
0
Romero poszedł spać czyli on już chyba niestety wie.
2
"Messi dzisiaj w nocy może poinformować o swojej decyzji" ~ Gastón Edul
0
Romano właśnie napisał że Al Hilal nie przedstawiło żadnej nowej oferty. To wciąż ta sama oferta złożona w kwietniu.
0
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666045791407083527
Teraz decyzja leży u Messiego.
Mateo i Anto musicie.
0
"Powiedziano mi że Saudyjczycy złożyli nową ofertę Messiemu" ~ Gerard Romero
2
@Kitek1640 tragicznie
0
@Survier sytuacja ta sama co z Puigiem
0
Ale mordka się cieszy widząc powitanie Andresa i Xaviego.
0
@Chucky akurat ostatnio polubiłem okienko transferowe, z Romero zabawa jest przednia i do tego hiszpańskiego się uczę z nim.
0
@tristan87 No i po co Romero to wstawia?
5
Co ma oznaczać ten tweet?