0

@molibden Milan- Liverpool i Barca - United 3-1

0

Dwóch Niemców w środku pola Barcy? Tego jeszcze nie grali

0

@Lordzi Pedri to może bedzie dostępny na 20 meczy.

6

Czyli Iga po Roland Garros ciągle numer 1 kobiecego tenisa.

0

@FcPortoFan1999 wystarczy chyba że będzie w finale

11


Stopa wiedział już o tym jakiś czas temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@macio_944 Jak 1?

0

A ci dalej mówią że Polska wczoraj w 3 secie wygrywała juz 6 punktami z Francuzami i dali doprowadzić do remisu. Jak można być komentatorem i takie bzdury cały czas powtarzać. 6 punktów to jeszcze można jakoś usprawiedliwiać, ale tam było 19-10.

0

@VeB 1899 a co dalby Neymar błakąjący się po gabinetach lekarskich? Raphinha to chociaż jest ciągle gotowy do gry.

0

@barcelonaLM tak czytam te komentarze i wy chyba zapomnieliscie jak podatny na kontuzję jest Neymar. On zagra maks 15 meczy w sezonie.

0

Największy ściek rzucił informację o powrocie Neymara i to starczyło żeby na Rambli był co drugi wpis o nim.

2

Jeśli Messi chce zagrać na MŚ w 2026 roku to jest jeszcze cień nadziei że wróci za rok lub dwa lata do Barcelony. Zapewne już jako gracz z ławki, ale chociaż mógłby być godnie pożegnany na nowym Camp Nou. Ja jeszcze nie porzucam nadziei że Leo już nigdy nie założy bordowo-granatowej koszulki.

0

@Cotutajsiedzieje no o tym mówię, Veratti i Neymar na pewno poznali decyzję Leo dużo wcześniej i pisanie "o nowym etapie kariery" nie było przypadkowe.

0

Myślicie że Leo podąży ścieżką Zlatana i po krótkiej przygodzie z MLS wróci jeszcze do Europy. Czy jednak uważacie, że to koniec kariery Leo w poważnej piłce klubowej?

4

Dla mnie jasnym sygnałem jaką decyzję podjął Leo były wpisy Verattiego i Neymara. Na Rambli zostałem zlinczowany, że doszukuję się czegoś czego nie ma, jednak teraz widać że było coś na rzeczy.

1

0

Messi ma pójść do Miami razem z Busquetsem. Alba pozostanie jeszcze w Europie ~ Cadena Ser

0

@Kuba_1 no nie ma streama, a nic nic nie tweetuje

0

Romero poszedł spać czyli on już chyba niestety wie.

2

"Messi dzisiaj w nocy może poinformować o swojej decyzji" ~ Gastón Edul

0

Romano właśnie napisał że Al Hilal nie przedstawiło żadnej nowej oferty. To wciąż ta sama oferta złożona w kwietniu.

0

https://x.com/ReshadRahman_/status/1666045791407083527
Teraz decyzja leży u Messiego.
Mateo i Anto musicie.

0

"Powiedziano mi że Saudyjczycy złożyli nową ofertę Messiemu" ~ Gerard Romero

2

@Kitek1640 tragicznie

0

@Survier sytuacja ta sama co z Puigiem

0

Ale mordka się cieszy widząc powitanie Andresa i Xaviego.

0

@Chucky akurat ostatnio polubiłem okienko transferowe, z Romero zabawa jest przednia i do tego hiszpańskiego się uczę z nim.

0

@tristan87 No i po co Romero to wstawia?

5


Co ma oznaczać ten tweet?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?