5

Może i Fati ma mniej strat niż ostatnio, ale on bazował na dryblingu. A tutaj boi się wejść w jakikolwiek pojedynek.

1

Nie ma goal line to czemu Lahoz pokazywał na zegarek?

3

Oczy bolą niestety.

0

Kessie jakaś pauza czy co?

1

Kiedyś w lany poniedziałek od rana do wieczora latało się z wiadrami, pistoletami, reklamówkami, a teraz gdyby mi dziewczyna nie przypomniała nie wiedziałbym, że lany poniedziałek jest właśnie dzisiaj.

1

Clippers z Suns w 1 rundzie jednak.

1

Blisko 1 rundy GSW - Suns. Wszystko zależy od Phoenix. Ale Clippers robią wszystko żeby ominąć Słońca w 1 rundzie.

0

@4drian0 No dokładnie. Co mam zrobić? Poradzisz? Miałeś podobną sytuację?

0

Jak Wam ktoś zwyzywa rodzinę to olewacie czy wyjaśniacie słownie?

1

@pioz123 no starych mamy mało. Busi może odpocząć, a Lewy niech gra żeby wygrał pichichi.

3

Spieprzyliście nam Wielkanoc.

0

Pamiętam jak odliczaliśmy godziny do rozpoczęcia sezonu, ten entuzjazm i wielkie nadzieje przed pierwszym meczem, a dzisiaj praktycznie kończymy sezon. Teraz czas na sparingi, a piłkarze już bez presji mogą pokazać pełnie swoich możliwości. Zobaczymy kto zda egzamin, a kto nie. Liczę na więcej minut teraz dla młodych.

3

No to dzisiaj oficialnie kończymy sezon. Liga wygrana. Na moje to Pedri i Dembele nie muszą już wracać. Niech się spokojnie wykurują. Dawać już te transfery.

0

@tristan87 Laboga ostatnio naprawdę gada z sensem. Jak go kiedyś nie lubiłem bo nie krył swojego zamiłowania do Realu tak teraz coś mu się przestawiło i dobrze się go słucha.

0

Widzieliście jak Vinicus podbiegł do Gaviego po meczu i zaczął mu coś gadać i śmiał mu się w twarz? Co za typ.

3

@Kondziubarca Raphinha dostał wyższą? Jeszcze gorszy niż Alonso i Roberto

2

@Derean to w jakim stylu przegraliśmy wtedy na Camp Nou z zespołem który jest średniakiem niemieckiej bundesligi to tak była to kompromitacja.

1

Rok temu w tym samym czasie mieliśmy kryzys formy. Ciosem była kompromitacja w LE i odpadnięcie z Eintrachtem. Po niej przyszły porażki z Cadizem i Rayo na własnym stadionie. Oby teraz ta bolesna porażka z Realem nie rozpoczęła kryzysu jaki nadszedł rok temu po klęsce w europejskich pucharach, bo zaraz może się okazać że tracimy punkty z Gironą, potem z Atleti i zrobi się gorąco.

2

@Kluivert_P Akurat wczoraj właśnie świetnie w 1 połowie wracał i przerywał wiele kontr Realu swoimi odbiorami.

3

@analitykTaktyki jak tylko zbieranie zoltych kartek widzisz w defensywie to gówno wisz i najlepiej jakbyś już nic nie komentował.

10

Ale Camavinga zjadł Raphinhe. Aż żal było patrzeć.

0

@MarianekFCB a po co ma wracać w tym sezonie? Do końca sezonu nie ma już ważnego meczu. Liga zamknięta, puchar i LM przegrana. Niech się wykuruje na następny sezon.

2

Raphinha zejdź wstydu oszczędź

2

@escarabajo to bajt?

12

Jeszcze niedawno były ploty że Lewy kosa z Ferranem, a teraz przyjeżdzają razem na mecz i sobie żartują. Ahh te pismaki.

1

Kurde Rodrygo gra. Ancelotti otrzeźwiał.

0

@[Oli] Na Fatiego słaby kurs, bo nie wiem czy można zagrać wybitne spotkanie w ciągu maks 5 minut.

2

@tristan87 Wolę chyba Gundogana

0

Najgorszy mecz Messiego w tym sezonie. Chyba już myślami w Barcelonie.

11

Świetny gest skoczków. Duży transparent
"Dawid powodzenia dla twojej rodziny"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?