0

@Vernon_Roche XDD
Nie no lepiej grać Roberto i Kessim. Widać że Ferranowi coś przeskoczyło, widać w nim większy luz i pewność siebie. Dzisiaj też dobra zmiana, jedynie w nim widziałem nadzieję że coś wykreuje z przodu.

1

Brakowało Ferrana od początku. Kessie i Roberto to nie poziom Barcelony.

0

Ale trzeba przyznać, że Lisandro jest świetny. Dzisiaj najlepszy w barwach MU.

0

Komentator wymienił dzisiaj chociaż raz nazwisko Sancho?

1

@jaras121 serio? to współczuję gustu

2

@RosjaninBut Dla mnie on prawym obrońcą nigdy nie będzie. Zdecydowanie lepiej spisuje się na środku obrony.

32

Wypowiedź Xaviego 7 stycznia po meczu z Intercity na temat Pablo Torre:
~ "Będzie dla nas ważny i dostanie więcej minut niż ostatnio"
Po tej wypowiedzi Torre zagrał tylko 45 minut z Ceutą w Pucharze Króla. W tym czasie Pedri grał wszystko od deski do deski.

2

Najcieższe wyjazdy do końca sezonu
- Bilbao
- Espanyol
- Vigo
Musimy zdobyć majstra. Nie ma innej opcji

2

Mikala Bridges na gorąco po wymianie za KD - "Grałem z Damionem Lee. Widziałem że jest zdenerwowany. Nagle powiedział. Przepraszam Cię za to i za tamto.. Odpowiedziałem, o czym ty mówisz? Damion powiedział: "wymieniono cię do Nets za KD" Wszedłem na Twittera i to zobaczyłem. Tak się dowiedziałem"
Chore są te wymiany w NBA. Jednego dnia jesteś w jednym mieście, czujesz się w nim dobrze, po czym drugiego dnia jesteś zmuszony wyjechać z niego i grać dla innej drużyny.

0

@BartqRKO No to mamy pretendenta do tytułu. Szkoda tylko Bridgesa bo w Nets o najwyższe cele nie pogra.

0

Do końca meczu bedzie z nią biegał. Nie no hit

0

Irving w Dallas?
Co myślicie?

0

Co ten Fati robi

0

Ale komunikacja u nas kuleje. Który to już raz zawodnik Betisu wyskakuje za pleców i przejmuje piłkę.

0

Mamy to. 3 punkty jadą do Barcelony

3

Gavi i Frenkie najlepsi po przerwie

0

Można zmieniać Panie Xavi

0

Ale Betis psuje te kontry. Mamy sporo szczęścia.

4

Messi? Nie to Busquets

2

Atmosfera w kadrze top widzę

3

Real dzisiaj dobrze wygląda

2

To powiniem być karny

0

Co daje dobry lewa obrońca

0

Nie oglądałem meczu od początku. Co z Dembele?

36

Santos mówi ze nie zna Ekstraklasy
Czyli on jeszcze nie wie

0

Niby Real miał mieć ciężki terminarz, a ja tu u nas widzę teraz trudniejsze mecze. 4 kolejne mecze i wyjazdy do Girony, Sevilli na mecz z Betisem i Villarealu.

4

Bilbao gniecie Real

4

Ewidentny spalony a La Rambla oburzona

1

@Romario87 inny był na spalomym

0

Najgorszy mecz Fatiego po kontuzji. A tych słabych miał już wiele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?