kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vernon_Roche XDD
Nie no lepiej grać Roberto i Kessim. Widać że Ferranowi coś przeskoczyło, widać w nim większy luz i pewność siebie. Dzisiaj też dobra zmiana, jedynie w nim widziałem nadzieję że coś wykreuje z przodu.
1
Brakowało Ferrana od początku. Kessie i Roberto to nie poziom Barcelony.
0
Ale trzeba przyznać, że Lisandro jest świetny. Dzisiaj najlepszy w barwach MU.
0
Komentator wymienił dzisiaj chociaż raz nazwisko Sancho?
1
@jaras121 serio? to współczuję gustu
2
@RosjaninBut Dla mnie on prawym obrońcą nigdy nie będzie. Zdecydowanie lepiej spisuje się na środku obrony.
32
Wypowiedź Xaviego 7 stycznia po meczu z Intercity na temat Pablo Torre:
~ "Będzie dla nas ważny i dostanie więcej minut niż ostatnio"
Po tej wypowiedzi Torre zagrał tylko 45 minut z Ceutą w Pucharze Króla. W tym czasie Pedri grał wszystko od deski do deski.
2
Najcieższe wyjazdy do końca sezonu
- Bilbao
- Espanyol
- Vigo
Musimy zdobyć majstra. Nie ma innej opcji
2
Mikala Bridges na gorąco po wymianie za KD - "Grałem z Damionem Lee. Widziałem że jest zdenerwowany. Nagle powiedział. Przepraszam Cię za to i za tamto.. Odpowiedziałem, o czym ty mówisz? Damion powiedział: "wymieniono cię do Nets za KD" Wszedłem na Twittera i to zobaczyłem. Tak się dowiedziałem"
Chore są te wymiany w NBA. Jednego dnia jesteś w jednym mieście, czujesz się w nim dobrze, po czym drugiego dnia jesteś zmuszony wyjechać z niego i grać dla innej drużyny.
0
@BartqRKO No to mamy pretendenta do tytułu. Szkoda tylko Bridgesa bo w Nets o najwyższe cele nie pogra.
0
Do końca meczu bedzie z nią biegał. Nie no hit
0
Irving w Dallas?
Co myślicie?
0
Co ten Fati robi
0
Ale komunikacja u nas kuleje. Który to już raz zawodnik Betisu wyskakuje za pleców i przejmuje piłkę.
0
Mamy to. 3 punkty jadą do Barcelony
3
Gavi i Frenkie najlepsi po przerwie
0
Można zmieniać Panie Xavi
0
Ale Betis psuje te kontry. Mamy sporo szczęścia.
4
Messi? Nie to Busquets
2
Atmosfera w kadrze top widzę
3
Real dzisiaj dobrze wygląda
2
To powiniem być karny
0
Co daje dobry lewa obrońca
0
Nie oglądałem meczu od początku. Co z Dembele?
36
Santos mówi ze nie zna Ekstraklasy
Czyli on jeszcze nie wie
0
Niby Real miał mieć ciężki terminarz, a ja tu u nas widzę teraz trudniejsze mecze. 4 kolejne mecze i wyjazdy do Girony, Sevilli na mecz z Betisem i Villarealu.
4
Bilbao gniecie Real
4
Ewidentny spalony a La Rambla oburzona
1
@Romario87 inny był na spalomym
0
Najgorszy mecz Fatiego po kontuzji. A tych słabych miał już wiele.