kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Łódzkie zasypane.
0
@NaFazieHitman mówiąc że Argentyna ma jednego napastnika mniej chodziło mu o Messiego?
0
@IronSanHybrid dzisiaj po końcowym gwizdku będzie grana
0
O co Van Gaalowi tutaj chodziło? „Argentyna ma o jednego napastnika mniej, więc wszystko będzie musiał zrobić Lionel Messi. A kiedy spodziewasz się podań od Messiego… mają tylko jednego napastnika do tego. Daje mi to dobre przeczucie.
0
@cris2706 jedno słowo Maguire
5
Jedno jest pewne. Czy Portugalia wygra czy przegra. Ronaldo znowu dzisiaj będzie smutny.
3
@Firestone Najlepszy komentarz:
"Może nawet zasiąść na trybunach byleby Portualia wygrała żeby uchronić świat przed katastrofą"
0
Według Was to kopnięcie Paredesa w ławkę Holadii klasyfikowało się na czerwoną kartkę?
0
@BulaKG nie wiem czy to można nazwać starciem skoro Ronaldo będzie grzał ławę
0
@ChampionLW dzisiaj sobota więc ludzie nie pracują.
0
Francja dzisiaj odpada, Argentyna przechodzi Chorwację i zwycięzce ZP już znamy.
2
@cris2706 w karnych się nie liczy
1
@Vintee @kuz @Godlo Nie no to chyba ironia panowie, przynajmniej mam nadzieję
8
Gość żył meczem, komentował, a podczas dogrywki zmarł. Życie jest niesprawiedliwe. Cześć jego pamięci.
0
@mekston w Chorwacji ktoś zawieszony?
8
Dawno nie widzałem drużyny która tak przycisnęła w końcówce dogrywki jak Argentyna wczoraj. Śmiem twierdzić że gdyby potrwała ona jeszcze 5 minut dłużej Argentyna awansowałaby bez potrzeby strzelania jedenastek.
1
@Przemek2323 Messi cały sezon ma topową formę
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12534587#comment-12534587
@Deviler miał rację. Neymar wraca do domu.
5
@ArterkHD Mbappe jutro do Paryża wraca
0
@enz1ce dzisiaj słaby mecz De Paula. Z Australią to był Pan piłkarz. Dzisiaj tragedia.
5
Coraz bliżej finału Messi vs Goncalo Ramos
0
Holandia sama sobie winna. Wiedząc że Emiliano jest kotem w karnych to cofnęli się w dogrywce mając dwie wieże w ataku czekając nie wiem na co. Jestem pewny że gdyby grali to co grali w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry to oni cieszyliby się z awansu. Brawo Argentyna. Zasłużony awans. Holandia frajerzy.
0
Na Paredesa chyba ruszyli. Po gwizdku mogą.
0
Lautaro musisz. Spokojnie
0
Co ten gość wyprawia w karnych.
0
Ale Emiliano to jest kot w karnych.
0
Argentyna ma lepszych wykonawców i lepszego bramkarza. Dawać.
0
Messi, Lautaro, Di Maria pewniaczki. Kto jeszcze?
0
Mam nadzieję żr Noppert będzie bronił tak karne jak ten Messiego.
0
Ale Holendrzy to frajerzy. Gdyby grali tak jak ostatnie 10 minut regulaminowego czasu to by już byli w półfinale.