0

Ale Łódzkie zasypane.

0

@NaFazieHitman mówiąc że Argentyna ma jednego napastnika mniej chodziło mu o Messiego?

0

@IronSanHybrid dzisiaj po końcowym gwizdku będzie grana

0

O co Van Gaalowi tutaj chodziło? „Argentyna ma o jednego napastnika mniej, więc wszystko będzie musiał zrobić Lionel Messi. A kiedy spodziewasz się podań od Messiego… mają tylko jednego napastnika do tego. Daje mi to dobre przeczucie.

0

@cris2706 jedno słowo Maguire

5

Jedno jest pewne. Czy Portugalia wygra czy przegra. Ronaldo znowu dzisiaj będzie smutny.

3

@Firestone Najlepszy komentarz:
"Może nawet zasiąść na trybunach byleby Portualia wygrała żeby uchronić świat przed katastrofą"

0

Według Was to kopnięcie Paredesa w ławkę Holadii klasyfikowało się na czerwoną kartkę?

0

@BulaKG nie wiem czy to można nazwać starciem skoro Ronaldo będzie grzał ławę

0

@ChampionLW dzisiaj sobota więc ludzie nie pracują.

0

Francja dzisiaj odpada, Argentyna przechodzi Chorwację i zwycięzce ZP już znamy.

2

@cris2706 w karnych się nie liczy

1

@Vintee @kuz @Godlo Nie no to chyba ironia panowie, przynajmniej mam nadzieję

8


Gość żył meczem, komentował, a podczas dogrywki zmarł. Życie jest niesprawiedliwe. Cześć jego pamięci.

0

@mekston w Chorwacji ktoś zawieszony?

8

Dawno nie widzałem drużyny która tak przycisnęła w końcówce dogrywki jak Argentyna wczoraj. Śmiem twierdzić że gdyby potrwała ona jeszcze 5 minut dłużej Argentyna awansowałaby bez potrzeby strzelania jedenastek.

1

@Przemek2323 Messi cały sezon ma topową formę

0

5

@ArterkHD Mbappe jutro do Paryża wraca

0

@enz1ce dzisiaj słaby mecz De Paula. Z Australią to był Pan piłkarz. Dzisiaj tragedia.

5

Coraz bliżej finału Messi vs Goncalo Ramos

0

Holandia sama sobie winna. Wiedząc że Emiliano jest kotem w karnych to cofnęli się w dogrywce mając dwie wieże w ataku czekając nie wiem na co. Jestem pewny że gdyby grali to co grali w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry to oni cieszyliby się z awansu. Brawo Argentyna. Zasłużony awans. Holandia frajerzy.

0

Na Paredesa chyba ruszyli. Po gwizdku mogą.

0

Lautaro musisz. Spokojnie

0

Co ten gość wyprawia w karnych.

0

Ale Emiliano to jest kot w karnych.

0

Argentyna ma lepszych wykonawców i lepszego bramkarza. Dawać.

0

Messi, Lautaro, Di Maria pewniaczki. Kto jeszcze?

0

Mam nadzieję żr Noppert będzie bronił tak karne jak ten Messiego.

0

Ale Holendrzy to frajerzy. Gdyby grali tak jak ostatnie 10 minut regulaminowego czasu to by już byli w półfinale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?