kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze 100 minut i karne. Damy radę.
2
Lewy ale piłka.
0
Było tylko słychać Lewego "nie strać Kuba, nie strać"
2
Ale Mbappe będzie jechał z Matim.
0
Test czy Cash nadaje się do takiego Atletico.
4
Najlepsze 5 minut na tych mistrzostwach. Chyba im coś przeskoczyło.
0
@Gwyn z Senegalem
W półfinale z Maroko
A finał z Japonią
1
Mati dalej "Marsz marsz.. chciał śpiewać
0
@pt9 Mam to samo. Każde Fut Champions ranga IV a teraz mam problem dopić 9 winow
0
Ale żartownisie w studiu.
0
To co Argentyna jednak idzie po Mistrzostwo Świata czy jednak Meksyk i Polska pudrowali trupa?
0
@cris2706 Po co idzie? Po Mistrzostwo Świata? Do 30 minuty La Rambla wyrzucała Argentyne z turnieju i uważała że Meksyk i Polska pudrowali trupa.
3
Scaloni podobno krzyknął do Messiego, że nie mają strzelać bramek bo Australia odpadnie, dlatego tak nie forsują.
0
@barcelonaLM nie bo Brazylia by wylądowała po drugiej stronie drabinki z Francją, Anglią i Hiszpanią jeszcze.
0
@Krzysztof_Katalończyk to albo Pełka się nie zna albo nie wiem
0
@TheNekro94 Pełka mówił że bezpośredni
0
@mekston nie, besośredni się liczy w drugiej kolejności
0
@TheNekro94 Muszą dwie strzelić. Potem się bezpośredni liczy
1
Szwajcaria by musiała wygrać 5-2 żeby zając 1 miejsce dlatego nie forsują.
0
Ile Szawajcaria musi wygrać żeby zająć 1 miejsce?
0
Najładniejsza akcja mistrzostw.
0
@Pitinho Nie, nie wiadomo czy wykuruje się na półfinał
0
Dlaczego Sommer nie gra?
0
@FcPortoFan1999 jakim kartkom? Gole strzelona zadecydowały.
0
Bolą łzy Luisa.
6
Araujo jak uspokaja kolegów którzy rzucili się na sędziego.
0
@wasacz no ale przegrywają i żegnają się z MŚ. Jakby strzelili dwie bramki to by awansowali.
1
Dlaczego Ghana gra na czas?
0
Cavani no przyjmij i uderz a nie.
1
Takie końcówki jak Ghana Urugwaj ogląda się wyśmienicie.