0

To prawda że Neymar ma wrócić dopiero na ewentualny finał?

1

Pierwszy raz oglądam mecz w którym sędzia idzie sprawdzać do monitora potencjalnego karnego i nie wskazuje na 11 metr.

0

@Kuba_1 Holandia i Argentyna jest w innej drabince niż Francja.

0

@PatrychoO ale Thomasa to Ty szanuj

0

@Encore drabinka ciut lepsza niż ta druga.

0

Jeszcze 6 bramek Niemców.

0

Co się dzieje. Niemcy i Hiszpania do domu.

0

@Kaamilos87 tak, ale martwi Ansu. Jeśli Lucho na niego w ogóle nie stawia to znaczy że nadal jest w kiepskiej formie

0

Ależ Ansu jest zakopany.

0

Lukaku co za sytuacja

5

Ten turniej to kompromitacja VARu.

2

Co wyjaśnia ta powtórka?

5

On poszedł do Varu sprawdziać spalonego? No hit.

2

Ależ ćwierćfinały zapowiadają się zacnie. Hiszpania z Brazylią, Niemcy z Portugalią i Anglia z Polską będzie arcyciekawie.

0

Kto by przypuszczał że będziemy aż tak się cieszyć z bramki Arabii

0

Renard i Arabia zagrali dla nas. Dawać tą Francję.

2

Arabia gra na czas dla nas.

0

Arabia gra tak jakby o nic nie grali już.

0

Ale Meksyk ma teraz sytuacke z wolnego

1

Dwie kartki dla Polski i losowanie będzie decydowało?

0

Arabia nic nie gra. Kompletnie.

0

Może Arabia coś strzeli

0

Nie no Meksyk coś wciśnie.

0

Mamy taki sam bilans jak Meksyk w tej chwili. Liczy się klasyfikacja fair play.

1

Meksyk jak strzeli na 3-0 to odpadamy?

0

I Meksyk 2-0. Robi się ciepło

1

Czesiu dostał informację że Meksyk strzelił

4

Meksyk strzela. Tak jest

0

Gdyby Meksyk strzelił spokojniej oglądałoby się ten mecz.

0

Śmierdzi bramka dla Argentyny coraz bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?