kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To prawda że Neymar ma wrócić dopiero na ewentualny finał?
1
Pierwszy raz oglądam mecz w którym sędzia idzie sprawdzać do monitora potencjalnego karnego i nie wskazuje na 11 metr.
0
@Kuba_1 Holandia i Argentyna jest w innej drabince niż Francja.
0
@PatrychoO ale Thomasa to Ty szanuj
0
@Encore drabinka ciut lepsza niż ta druga.
0
Jeszcze 6 bramek Niemców.
0
Co się dzieje. Niemcy i Hiszpania do domu.
0
@Kaamilos87 tak, ale martwi Ansu. Jeśli Lucho na niego w ogóle nie stawia to znaczy że nadal jest w kiepskiej formie
0
Ależ Ansu jest zakopany.
0
Lukaku co za sytuacja
5
Ten turniej to kompromitacja VARu.
2
Co wyjaśnia ta powtórka?
5
On poszedł do Varu sprawdziać spalonego? No hit.
2
Ależ ćwierćfinały zapowiadają się zacnie. Hiszpania z Brazylią, Niemcy z Portugalią i Anglia z Polską będzie arcyciekawie.
0
Kto by przypuszczał że będziemy aż tak się cieszyć z bramki Arabii
0
Renard i Arabia zagrali dla nas. Dawać tą Francję.
2
Arabia gra na czas dla nas.
0
Arabia gra tak jakby o nic nie grali już.
0
Ale Meksyk ma teraz sytuacke z wolnego
1
Dwie kartki dla Polski i losowanie będzie decydowało?
0
Arabia nic nie gra. Kompletnie.
0
Może Arabia coś strzeli
0
Nie no Meksyk coś wciśnie.
0
Mamy taki sam bilans jak Meksyk w tej chwili. Liczy się klasyfikacja fair play.
1
Meksyk jak strzeli na 3-0 to odpadamy?
0
I Meksyk 2-0. Robi się ciepło
1
Czesiu dostał informację że Meksyk strzelił
4
Meksyk strzela. Tak jest
0
Gdyby Meksyk strzelił spokojniej oglądałoby się ten mecz.
0
Śmierdzi bramka dla Argentyny coraz bardziej.