kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znowu to zrobił. Krychowiak po meczu: "To był solidny występ"
0
@FabianMrozek nie
0
Dobrze że zaraz Dembele uraczy nas swoją grą bo po tych dwóch spotkaniach czuję niedosyt dobrej piłki.
0
Pewne jest to że Polska nie zagra na tym mundialu meczu o honor.
0
Dobra dawajcie już mi Dembusia w akcji.
1
Ale te wrzutki są niskiej jakości
2
Musi to Krycha strzelać
67
Krychowiak w przerwie: "Panowie solidna pierwsza połowa, kontynuujemy tak samo"
1
Jedyny pozytyw pierwszej połowy jest taki że nie da się zagrać gorszej drugiej połowy.
0
Niech doliczy jak najmniej bo śmierdzi bramką dla Meksyku.
1
@Firestone chyba inny mecz oglądamy, na tą chwilę najlepszy w naszym zespole
0
Nie no Zalewski jest do zmiany w przerwie. Najlepiej Bereś.
0
@paweldunajecfcb nie wiem, ale wiem jaki byłby najlepszy wynik z naszej perspektywy
2
Zalewski na razie najgorszy.
1
Ale nerwy. No to lecimy. Do boju Polsko
5
Raz gwizdają takie faule raz nie. Interpretują jak chcą. Hit.
4
Ale widać że Messi zmotywowany
0
No to tradycyjnie jak przed każdym ważnym meczem Reprezentacji Polski:
1
Jak teraz dyktuje karnego to dlaczego nie podyktował na Maguaerie?
11
Jednak na Mistrzostwach Świata to nawet taki mecz Katar z Ekwadorem ogląda się dobrze
0
@Chaoss No nie wiem
1
Ten Ekwador może być czarnym koniem. Są w stanie awansować kosztem Senegalu bez Mane. Już w eliminacjach pokazli dobrą piłkę.
0
Bez melodii nawet fajny klimat tej piosenki.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 To Mistrzostwa Świata nie finał LM
2
Bardziej interesuje mnie ceremonia niz sam mecz.
0
Pogba,Kante,Maignan, Kimpembe,Nkunku,Benzema.
Kto następny?
0
#FIFA platforma Xbox
Czy ktoś chce pograć mecze towarzyskie FUT online by zgarnąć zawodników Mistrzostw Świata?
2
@Joe_Barbaro spore, wszyscy mowią że to z nim Messi miał najlepszą chemię na boisku, doskonale się rozumieli i wymieniali ze sobą mnóstwo podań. Jeśli chodzi o inne aspekty gry myślę że MacAllister powinien go godnie zastąpić chyba że Scaloni coś innego wykombinuje z Papu czy Enzo.
0
@Cotutajsiedzieje nie zagrał ani minuty w ostatnich meczach
0
W Argentynie już chyba wszyscy zdrowi poza oczywiście Lo Celso. Foyth wrócił, Dybala wrócił. Wcześniej Paredes i Di Maria. Kontuzjowany pozostaje już chyba tylko Romero.