1

Znowu to zrobił. Krychowiak po meczu: "To był solidny występ"

0

0

Dobrze że zaraz Dembele uraczy nas swoją grą bo po tych dwóch spotkaniach czuję niedosyt dobrej piłki.

0

Pewne jest to że Polska nie zagra na tym mundialu meczu o honor.

0

Dobra dawajcie już mi Dembusia w akcji.

1

Ale te wrzutki są niskiej jakości

2

Musi to Krycha strzelać

67

Krychowiak w przerwie: "Panowie solidna pierwsza połowa, kontynuujemy tak samo"

1

Jedyny pozytyw pierwszej połowy jest taki że nie da się zagrać gorszej drugiej połowy.

0

Niech doliczy jak najmniej bo śmierdzi bramką dla Meksyku.

1

@Firestone chyba inny mecz oglądamy, na tą chwilę najlepszy w naszym zespole

0

Nie no Zalewski jest do zmiany w przerwie. Najlepiej Bereś.

0

@paweldunajecfcb nie wiem, ale wiem jaki byłby najlepszy wynik z naszej perspektywy

2

Zalewski na razie najgorszy.

1

Ale nerwy. No to lecimy. Do boju Polsko

5

Raz gwizdają takie faule raz nie. Interpretują jak chcą. Hit.

4

Ale widać że Messi zmotywowany

0

No to tradycyjnie jak przed każdym ważnym meczem Reprezentacji Polski:

1

Jak teraz dyktuje karnego to dlaczego nie podyktował na Maguaerie?

11

Jednak na Mistrzostwach Świata to nawet taki mecz Katar z Ekwadorem ogląda się dobrze

0

@Chaoss No nie wiem

1

Ten Ekwador może być czarnym koniem. Są w stanie awansować kosztem Senegalu bez Mane. Już w eliminacjach pokazli dobrą piłkę.

0

Bez melodii nawet fajny klimat tej piosenki.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 To Mistrzostwa Świata nie finał LM

2

Bardziej interesuje mnie ceremonia niz sam mecz.

0

Pogba,Kante,Maignan, Kimpembe,Nkunku,Benzema.
Kto następny?

0

#FIFA platforma Xbox
Czy ktoś chce pograć mecze towarzyskie FUT online by zgarnąć zawodników Mistrzostw Świata?

2

@Joe_Barbaro spore, wszyscy mowią że to z nim Messi miał najlepszą chemię na boisku, doskonale się rozumieli i wymieniali ze sobą mnóstwo podań. Jeśli chodzi o inne aspekty gry myślę że MacAllister powinien go godnie zastąpić chyba że Scaloni coś innego wykombinuje z Papu czy Enzo.

0

@Cotutajsiedzieje nie zagrał ani minuty w ostatnich meczach

0

W Argentynie już chyba wszyscy zdrowi poza oczywiście Lo Celso. Foyth wrócił, Dybala wrócił. Wcześniej Paredes i Di Maria. Kontuzjowany pozostaje już chyba tylko Romero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?