kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
#NBA - power ranking
16 miejsce - Los Angeles Lakers
Konferencja Zachodnia
Starter: PG: R.Westbrook, SG. K.Nunn -
SF: LeBron James, PF: A.Davis -
C: D.Jones
2ND: PG: D.Schroeder, SG: P.Beverley -
SF: T. Brown Jr., PF: J.Toscano-Anderson -
C: T.Bryant
Po bardzo rozczarowującym sezonie 20/21, Lakers żądni są rewanżu. Brak awansu nawet do play-in uznano w Kalifornii za katastrofę. Oczywiście słaba pozycja Lakers była głównie spowodowana problemami zdrowotnymi największych gwiazd, Anthony'ego Davisa oraz Lebrona Jamesa. Cały sezon opuścił także Kendrick Nunn, ale czy tylko i wyłącznie to zaważyło na beznadziejnym sezonie Jeziorowców? Nadchodzący sezon ma dać nam odpowiedź na to pytanie.
Drużyna nowego trenera Darvina Hama ma w końcu zacząc wygrywać. Celem jest grać, efektywniej, szybciej i mniej przewidywalnie. Nową rolę w drużynie ma pełnić Russell Westbrook Teraz ma grać inaczej, dla drużyny, podporządkowując się roli wyznaczonej przez trenera. Mówi się nawet, że miałby wchodzić z ławki, ale coś nie chcę mi się wierzyć w te doniesienia. Jak będzie? Zobaczymy.
Kibice Lakers oczekują że będzie to w końcu rok Anthony'ego Davisa który ma być główną opcją ataku i przypomnieć wszystkim jak niesamowitym jest two-way playerem. Te oczekiwania nie są nowe, ale od mistrzowskiego sezonu gra tylko gorzej i ciągle ma problemy z kontuzjami. To wszystko sprawia że drużyna wciąż jest noszona na barkach Lebrona Jamesa, a że u niego ze zdrowiem też już nie jest najlepiej to wyniki są jakie są.
Lakers w lato zdecydowali się na kilka zmian kadrowych w swoim skladzie. Los Angeles opuścili między innymi Malik Monk, Stanley Johnson czy Talon Horton- Tucker, z którym Lakers jeszcze rok temu wiązali spore nadzieję. Zastąpiono ich starymi znajomymi. Na stare śmieci wrócili bowiem Dennis Schroeder oraz Thomas Bryant. Do zespołu Lakers trafili także Patrick Beverley z Timberwolves, Damian Jones z Kings, czy Juan Toscano-Anderson z Warriors. Pozyskanie Beverleya może wydać się zaskakujące, ale może też zwiastować bliski transfer Russella Westbrooka. Jak dobrze wiemy obaj panowie delikatnie mówiąc nie darzą siebie sympatią i mówi się że transfer 34 letniego obrońcy to sposób na „wygonienie” Westbrooka z Lakers.
Dziwne jest także oddanie Hortona-Tuckera oraz Stanleya Johnsona i nie pozyskanie w zamian nikogo na ich pozycje. Powoduje to, że robi się bardzo krucho na skrzydłach. Przy absencji LeBrona czy Davisa może okazać się to sporym problemem. Jeśli dodamy do tego nienajlepszą atmosferę w drużynie możemy mieć wątpliwości co do tego czy ten sezon będzie lepszy od poprzedniego. Podstawą będzie zdrowie. Lakers muszą mieć swoich liderów na boisku, a wtedy będzie trzeba na nich uważać. Ważne również jak rozwinie się sytuacja z Westbrookiem i czy uda się go w trakcie sezonu wytransferować, bo nie widzę go razem w zespole z Beverleyem. Jeśli dojdzie do wymiany, można mieć nadzieję że Lakers w końcu zaczną wygrywać i będą bić się o czołowe miejsca na Zachodzie.
@Keson @Comentateiro @FCB24 @Roni/VEB @MCPaRaCa @poskus
1
Czuję że gdyby nie ten karny byśmy mieli jeszcze jedną sytuację na strzelenie bramki. Szkoda tego błędu Garcii.
0
@MESSIah16 to nie gest uciszania tylko słuchania.
1
@barcelonaLM chciał posłuchać Bernabeu, gest świetny po tym "ole, ole" z trybun.
0
@PatrychoO akurat w tym sezonie to każdy powie że Messi>Ronaldo, chyba nawet jego najwięksi fani no może oprócz siostry.
8
Messi dalej zachwyca. Kolejny świetny występ. Najlepszy z trójki ofensywnej dzisiaj Szkoda tylko że bez bramki.
11
No to można wyłączyć.
2
Aj w starym stylu Messi.
0
Messi aż się drapie po głowie po kolejnych akcjach Mbappe.
5
Ale psychol. Dobrze że nie trafił bo Neymar by miał po mundialu.
15
Messi co za podanie do Hakimiego. Geniusz.
0
Mbappe już chyba wykorzystał limit podań na dzisiaj.
0
Żałosna symulka Neymara
0
Nie no jak tu nie było karnego to żołta dla Neymara sie należała.
1
11 kolejka, a Neymar ma 9 goli i 7 asyst na koncie. Genialny sezon Brazylijczyka.
1
@kryhaa świetne widowisko, ogląda się rewelacyjnie
2
Neymaaar. Co ma sezon Brazylijczyk.
0
Ależ Mbappe zaliczył zjazd.
0
Genialny był ten wolny Messiego. Fenomenalnie ułożona noga.
8
Tylu zawodników na drodze a Messi i tak w poprzeczkę z wolnego.
1
Idaelna pozycja do strzału dla Messiego. To co gol?
1
@barcelonaLM ale Auba jest już w Chelsea, a Depay jest kontuzjowany
0
@insp1re a gdyby Araujo był dzisiaj dostępny to już w ogóle
1
@Adi123456789 dzisiaj bardzo dobre wejście, ale w ostatnich meczach bardzo słabo. Musi mieć więcej takich wejść jak dzisiaj. Ale w meczach ze słabszymi zawodnikami powienien Fati grać od początku za Dembele.
0
Ferran bardzo dużo daje w pressingu. Myślę że naprawdę lepiej by to wyglądało trójką z przodu Ferran-Lewy i Dembele i trójką w pomocy Frenkie-Gavi-Pedri.
1
@Cziken26 NIE BYŁO KARNEGO NA LEWYM
1
@Emhyr twardy, nieustępliwy w obronie, blisko Benzemy, grał świetnie na wyprzedzenie. Świetnie wyprowadzał piłkę, doliczylem się dzisiaj 3 naprawdę swietnych przeszywających piłek do linii ataku. Jednak dwa poważne błędy przy drugiej i trzeciej bramce obniżają notę.
7
Iturralde mówi że nie było karnego na Lewym.
0
Dobra Iturallde się wypowiada w Canal+
0
@esem91 czas najwyższy