0

Araujo ma uraz identyczny do tego który miał Fati?

4

Obawiam się dzisiejszego meczu Hiszpanii. Oby bez kontuzji. Teraz tylko brakuje żeby jeszcze ktoś ze środka pola nam wypadł.

1

Myślę że na klasyk wyjdzie Pique. Wiadamo jak motywuje się na takie spotkania i jak ważny jest to dla niego mecz. Stawiam na linię obrony Roberto-Pique-Garcia-Alonso. Chyba że do tego czasu ktoś jeszcze wyleci.
A Wy jak w tej chwili widzicie linię obrony na klasyk?

1

@Kubax96 tak wywala co chwilę

0

@Oskar00 te karty do 15 tys nie odbiją. Będziesz miał jeden moment by je sprzedać potem będą taniały

6

@DaPidejpi od dzisiaj, renifery zawsze coś wymyślą, tragedia

2

3 godziny web appa a mi już odechciało się grać w tę grę. Niewymienne paczki za SBC to śmiech na sali.

1

@Pedri16Future a jest Fede.

0

@Oskar00 No dokładnie pierwszy miesiąc fify to najlepszy okres gry. Nie ma tych śmiesznych kolorywych kart dodawanych co tydzień w trakcie eventów.

0

@ptrx Tylko nie sprzedawaj od razu

2

@Image coś koło 19

7

@PatrykBarcelona xbox zdecydowanie

0

@Katalonbar o nie!

0

Smoku mówił dzisiaj w mocy futbolu że Messi jest w życiowej formie.

18

@Pawel13sz Najlepszy komentator. Zawsze będzie mi się kojarzył z pięknymi akcjami i bramkami Leo. On w ogóle jeszcze komentuje?

2

@DonMatteo901 też trzeba zauważyć że mecz Realu kolidował z dwoma innymi hitami i oglądalność na pewno się rozłożyła na 3 spotkania rozgrywane o tej samej porze.

1

@Survier obecnie to Rashford jest kontuzjowany. Na początku sezonu to Anglik był w lepszej formie.

3


Te 11 chyba kibic Barcelony układa.

1

Nie no. Po każdym rożnym powinna być zółta kartka, bo takich sytuacji w meczu multum.

0

@SkN tak sparował na słupek

0

Messi w słupek z wolnego.

0

@Sysia11 Neymar z Messim wyglądają normalnie.

3

Nie no nie wiem kto jest bardziej żenujący Vinicius czy Orłowski mówiący że powinna być druga zółta teraz dla Reinildo.

1

@Kgorecki2500 U nas by grał na prawej obronie :D

0

Dobra można przełączyć na Messiego.

4

Jaka czerwona dla Mendiego? My ogladamy ten sam mecz?

1

@DonMatteo901 no gdzie Mendy czerwona kartka?

0

@urbie999 nie no bez przesady

2

Co ten Olłowski gada

0

30 minuta, a Griezmann nadal na boisku. Chyba się dogadali z Barcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?