kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo ma uraz identyczny do tego który miał Fati?
4
Obawiam się dzisiejszego meczu Hiszpanii. Oby bez kontuzji. Teraz tylko brakuje żeby jeszcze ktoś ze środka pola nam wypadł.
1
Myślę że na klasyk wyjdzie Pique. Wiadamo jak motywuje się na takie spotkania i jak ważny jest to dla niego mecz. Stawiam na linię obrony Roberto-Pique-Garcia-Alonso. Chyba że do tego czasu ktoś jeszcze wyleci.
A Wy jak w tej chwili widzicie linię obrony na klasyk?
1
@Kubax96 tak wywala co chwilę
0
@Oskar00 te karty do 15 tys nie odbiją. Będziesz miał jeden moment by je sprzedać potem będą taniały
6
@DaPidejpi od dzisiaj, renifery zawsze coś wymyślą, tragedia
2
3 godziny web appa a mi już odechciało się grać w tę grę. Niewymienne paczki za SBC to śmiech na sali.
1
@Pedri16Future a jest Fede.
0
@Oskar00 No dokładnie pierwszy miesiąc fify to najlepszy okres gry. Nie ma tych śmiesznych kolorywych kart dodawanych co tydzień w trakcie eventów.
0
@ptrx Tylko nie sprzedawaj od razu
2
@Image coś koło 19
7
@PatrykBarcelona xbox zdecydowanie
0
@Katalonbar o nie!
0
Smoku mówił dzisiaj w mocy futbolu że Messi jest w życiowej formie.
18
@Pawel13sz Najlepszy komentator. Zawsze będzie mi się kojarzył z pięknymi akcjami i bramkami Leo. On w ogóle jeszcze komentuje?
2
@DonMatteo901 też trzeba zauważyć że mecz Realu kolidował z dwoma innymi hitami i oglądalność na pewno się rozłożyła na 3 spotkania rozgrywane o tej samej porze.
1
@Survier obecnie to Rashford jest kontuzjowany. Na początku sezonu to Anglik był w lepszej formie.
3
Te 11 chyba kibic Barcelony układa.
1
Nie no. Po każdym rożnym powinna być zółta kartka, bo takich sytuacji w meczu multum.
0
@SkN tak sparował na słupek
0
Messi w słupek z wolnego.
0
@Sysia11 Neymar z Messim wyglądają normalnie.
3
Nie no nie wiem kto jest bardziej żenujący Vinicius czy Orłowski mówiący że powinna być druga zółta teraz dla Reinildo.
1
@Kgorecki2500 U nas by grał na prawej obronie :D
0
Dobra można przełączyć na Messiego.
4
Jaka czerwona dla Mendiego? My ogladamy ten sam mecz?
1
@DonMatteo901 no gdzie Mendy czerwona kartka?
0
@urbie999 nie no bez przesady
2
Co ten Olłowski gada
0
30 minuta, a Griezmann nadal na boisku. Chyba się dogadali z Barcą.