kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Nie no Viniciusa nie da się patrzeć.
Nie chodzi o grę.
5
Czuameni ależ to zagrał.
0
Koke co za dzban
0
@BartqRKO Nie byłby
0
@Uukasz_93 Z tego co wiem dostal pytanie co myśli o występie Ponitki, a nie czy to zawodnik na poziomie NBA
0
Nie no Doncic ładnie odleciał z tym że Ponitka poradziłby sobie w NBA
1
@Rewolucja123 on się zabiera z pilką do boku, a nie jak Lewy wczoraj do środka. Dante by był szybciej przy piłce w tej sutuacji bo toczyła się ona w stronę gdzie biegł.
3
@Rewolucja123 Jakie sam na sam? Chlop by nawet do piłki nie doszedł bo zawodnik Nicei byłby szybciej przy piłce.
1
@Huck i bramki Leo
1
Widzieliście czerwoną kartkę Todibo? We Francji sędziowie pewnego poziomu również nie przeskoczą.
0
Wczoraj bieda z meczami, a dzisiaj o tej samej porze Derbi Madrileno, Milan z Napoli i Lyon z PSG. Co wybieracie?
2
@Emhyr pamiętam mecz z Sevillą i jego asystę do Rakiticia podczas remontady w Pucharze Króla. To był jego najlepszy mecz w barwach Barcelony. La Rambla po prostu rozpływała się po tamtym meczu nad grą Arthura. Szkoda że potem było tylko gorzej.
0
Falcaooo. Co za gol
0
@Gomess nie wiedziałem że Eric jest 01 :o Cały czas myślałem że 98
1
Świetnie ogląda się mecz na San Mames.
edit. No i mamy 4 bramkę
2
Ale ta naoliwiona maszyna Valverde gra. Coś pięknego.
1
Jak oceniacie dzisiaj postawę arbitra Alejandro Ruiza? Jaką notę byście mu wystawili? Przyczepili byście się do czegoś?
1
Ter Stegen bez kluczowej interwencji.
2
Przykro się patrzy na Fatiego.
0
@Ali3231 Fede z Pedrim do 11
Musiala na lawce
Bellingham out
0
@Katalonbar City,PSG,Real,Bayern no i o 5 można się bić póki Liverpool w kryzysie.
1
@Wiktorek2002 W takim przypadku musisz zacząć kibicować Realowi.
0
Mogę kogoś poprosić o link do strumyka na priv?
0
Poda ktoś na priv linka do strumyka?
2
@abram3k Alba może dzisiaj zasiąść na trybunach to gdzie do pierwszego składu.
2
Dzisiaj wszyscy są kibicami Barcelony.
Nie popadajcie czasami w euforię jak wygramy trzema bramkami.
0
@Zoker po każdym meczu dodaję komentarz w którym oceniamy sędziego. To średnia ocena moja i użytkowników, którzy się wypowiedzieli.
1
@kamiVeB Zachęcam do większej aktywności w komentarzach po moim wpisie oceniającym danego sędziego po każdym spotkaniu.
2
Jak radzą sobie hiszpańscy sędziowie w tym sezonie w meczach Barcelony? Podsumowanie pierwszych 5 kolejek.
1 kolejka Barcelona - Rayo
arbiter: Hernandez Hernandez
ocena: 3
2 kolejka Real Sociedad - Barcelona
arbiter: Munuera Montero
ocena: 9
3 kolejka Barcelona - Valladolid
arbiter: Ricardo de Burgos Bengoetxea
ocena: 8
4 kolejka Sevilla - Barcelona
arbiter: Mateu Lahoz
ocena: 4
5 kolejka Cadiz - Barcelona
arbiter: Del Cerro Grande
ocena: 3
5
Co za akcja. Coś niemożliwego.