14

Nie no Viniciusa nie da się patrzeć.
Nie chodzi o grę.

5

Czuameni ależ to zagrał.

0

Koke co za dzban

0

@BartqRKO Nie byłby

0

@Uukasz_93 Z tego co wiem dostal pytanie co myśli o występie Ponitki, a nie czy to zawodnik na poziomie NBA

0

Nie no Doncic ładnie odleciał z tym że Ponitka poradziłby sobie w NBA

1

@Rewolucja123 on się zabiera z pilką do boku, a nie jak Lewy wczoraj do środka. Dante by był szybciej przy piłce w tej sutuacji bo toczyła się ona w stronę gdzie biegł.

3

@Rewolucja123 Jakie sam na sam? Chlop by nawet do piłki nie doszedł bo zawodnik Nicei byłby szybciej przy piłce.

1

@Huck i bramki Leo

1

Widzieliście czerwoną kartkę Todibo? We Francji sędziowie pewnego poziomu również nie przeskoczą.

0

Wczoraj bieda z meczami, a dzisiaj o tej samej porze Derbi Madrileno, Milan z Napoli i Lyon z PSG. Co wybieracie?

2

@Emhyr pamiętam mecz z Sevillą i jego asystę do Rakiticia podczas remontady w Pucharze Króla. To był jego najlepszy mecz w barwach Barcelony. La Rambla po prostu rozpływała się po tamtym meczu nad grą Arthura. Szkoda że potem było tylko gorzej.

0

Falcaooo. Co za gol

0

@Gomess nie wiedziałem że Eric jest 01 :o Cały czas myślałem że 98

1

Świetnie ogląda się mecz na San Mames.
edit. No i mamy 4 bramkę

2

Ale ta naoliwiona maszyna Valverde gra. Coś pięknego.

1

Jak oceniacie dzisiaj postawę arbitra Alejandro Ruiza? Jaką notę byście mu wystawili? Przyczepili byście się do czegoś?

1

Ter Stegen bez kluczowej interwencji.

2

Przykro się patrzy na Fatiego.

0

@Ali3231 Fede z Pedrim do 11
Musiala na lawce
Bellingham out

0

@Katalonbar City,PSG,Real,Bayern no i o 5 można się bić póki Liverpool w kryzysie.

1

@Wiktorek2002 W takim przypadku musisz zacząć kibicować Realowi.

0

Mogę kogoś poprosić o link do strumyka na priv?

0

Poda ktoś na priv linka do strumyka?

2

@abram3k Alba może dzisiaj zasiąść na trybunach to gdzie do pierwszego składu.

2


Dzisiaj wszyscy są kibicami Barcelony.
Nie popadajcie czasami w euforię jak wygramy trzema bramkami.

0

@Zoker po każdym meczu dodaję komentarz w którym oceniamy sędziego. To średnia ocena moja i użytkowników, którzy się wypowiedzieli.

1

@kamiVeB Zachęcam do większej aktywności w komentarzach po moim wpisie oceniającym danego sędziego po każdym spotkaniu.

2

Jak radzą sobie hiszpańscy sędziowie w tym sezonie w meczach Barcelony? Podsumowanie pierwszych 5 kolejek.
1 kolejka Barcelona - Rayo
arbiter: Hernandez Hernandez
ocena: 3
2 kolejka Real Sociedad - Barcelona
arbiter: Munuera Montero
ocena: 9
3 kolejka Barcelona - Valladolid
arbiter: Ricardo de Burgos Bengoetxea
ocena: 8
4 kolejka Sevilla - Barcelona
arbiter: Mateu Lahoz
ocena: 4
5 kolejka Cadiz - Barcelona
arbiter: Del Cerro Grande
ocena: 3

5

Co za akcja. Coś niemożliwego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?