kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan to z jakiego powodu?
0
Minuta ciszy w związku ze śmiercią Królowej była?
0
Co Semen wybronił. Szacun.
5
Messi podobno słupek. Prawda?
1
Stoch po raz kolejny wspiera z trybun.
0
Czy Dembele w takiej formie jest w tej chwili top10 zawodników na świecie?
0
@kuz dwa mecze o tej samej godzinie, na tej samej hali chyba niemożliwe do zoorganizowania :)
0
@Fabik87 no właśnie. Włosi nam leżą, Brazylijczycy też. Tylko ci Słoweńcy..
4
Mecz z Brazylią o 21, a nie jak pisał @kuz o 18, także spokojnie będziemy mogli zobaczyć mecz Barcelony.
0
@TheNekro94 ale jest Słowenia.
0
Nie no będziemy grać o 21. Dlaczego gospodarze mają grać o 18? Włosi ze Słowenią zagrają pewnie o 18.
0
@kuz oj to bardzo źle.
1
Fornal klasa. Bardzo dobra zmiana.
1
Akcja turnieju. Coś niesamowitwgo.
4
Na razie Kochan najlepszy. To był jego set. Bieniu też wszystko kończy.
1
@jakub1906 A na co mogła umrzeć 97-letnia kobieta? Tak na zdrowy rozum.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ale Kochanowi siedzi dzisiaj zagrywka. Pięknie.
0
@Joe_Pesci i pomyśleż że tylu kibiców Barcy chce go w naszym klubie.
1
No to na Cadiz atak Ferran-Lewy-Raphinha
1
@jakub1906 zabrakło tylko na 4 pozycji Niemca
0
Może TVP zrobi wyjątek i pokaże wtorkowy mecz Bayernu z Barcą. Jak myślicie?
44
Kurczę nie mogę teraz rozpoznać który to Torre, a który to Gavi.
0
Duo Memphis z Frenkim fajnie się rozumie.
2
Torre chyba jest na rozgrzewce
2
Dembele wygląda dzisiaj jakby przyszedł sobie pokopać z kolegami na podwórku.
2
Dembele co ten chłop dzisiaj gra. Co to była za asysta.
2
Dembele co się dzisiaj bawi.
1
@kamiVeB @MesQueUnClub96 @tristan87dzięki panowie :)
1
Gdzie są oceny redakcji za Seville? Nie mogę znaleźć