0

@LukaszFan to z jakiego powodu?

0

Minuta ciszy w związku ze śmiercią Królowej była?

0

Co Semen wybronił. Szacun.

5

Messi podobno słupek. Prawda?

1

Stoch po raz kolejny wspiera z trybun.

0

Czy Dembele w takiej formie jest w tej chwili top10 zawodników na świecie?

0

@kuz dwa mecze o tej samej godzinie, na tej samej hali chyba niemożliwe do zoorganizowania :)

0

@Fabik87 no właśnie. Włosi nam leżą, Brazylijczycy też. Tylko ci Słoweńcy..

4

Mecz z Brazylią o 21, a nie jak pisał @kuz o 18, także spokojnie będziemy mogli zobaczyć mecz Barcelony.

0

@TheNekro94 ale jest Słowenia.

0

Nie no będziemy grać o 21. Dlaczego gospodarze mają grać o 18? Włosi ze Słowenią zagrają pewnie o 18.

0

@kuz oj to bardzo źle.

1

Fornal klasa. Bardzo dobra zmiana.

1

Akcja turnieju. Coś niesamowitwgo.

4

Na razie Kochan najlepszy. To był jego set. Bieniu też wszystko kończy.

1

@jakub1906 A na co mogła umrzeć 97-letnia kobieta? Tak na zdrowy rozum.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ale Kochanowi siedzi dzisiaj zagrywka. Pięknie.

0

@Joe_Pesci i pomyśleż że tylu kibiców Barcy chce go w naszym klubie.

1

No to na Cadiz atak Ferran-Lewy-Raphinha

1

@jakub1906 zabrakło tylko na 4 pozycji Niemca

0

Może TVP zrobi wyjątek i pokaże wtorkowy mecz Bayernu z Barcą. Jak myślicie?

44

Kurczę nie mogę teraz rozpoznać który to Torre, a który to Gavi.

0

Duo Memphis z Frenkim fajnie się rozumie.

2

Torre chyba jest na rozgrzewce

2

Dembele wygląda dzisiaj jakby przyszedł sobie pokopać z kolegami na podwórku.

2

Dembele co ten chłop dzisiaj gra. Co to była za asysta.

2

Dembele co się dzisiaj bawi.

1

@kamiVeB @MesQueUnClub96 @tristan87dzięki panowie :)

1

Gdzie są oceny redakcji za Seville? Nie mogę znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?