kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Ronnie1992 w ostatniej chwili załapałeś się najbardziej idiotyczny komentarz dnia. Eric dzisiaj bez zarzutów.
0
@PatrychoO jest Kounde
0
@Hrzan raczej nie chodzi tylko o to że raz wypuścił sobie za daleko piłkę. W drugiej połowie Dembele naprawdę wyglądał słabo, podejmował głupie decyzje, często piłka mu przeszkadzała, odskakiwała, zero udanych driblingów. Na plus tylko to wycofanie do Fatiego.
0
@tbas jak nie jestem giga fanem Pedriego jak większość na stronie to dzisiaj zagral bardzo dobry mecz.
0
@Emhyr kibic Realu wypowiadający się o meczu Barcelony.
0
Gdzie można zobaczyć wszystkie bramki Barcelony z dzisiejszego meczu?
0
@Johnnie_Walker za pierwszą połowę nie oceniam go aż tak surowo, aczkolwiek po przerwie słabiutko
0
@michal26 Co Wy się na tego Roberto uwzięliście? Co on dzisiaj zrobił na minus? W obronie bez zarzutów, w ataku kompletnie nic.
1
Pedri,Frenkie,Garcia,Ter Stegen na plus
Gavi,Raphinha,Araujo,Alba na minus
Reszta neutralnie
0
@Pilka_jest_okragla no bo z tak grającym Frenkim nie ma
8
Spokojnie. Jesteśmy zależni tylko od siebie.
8
Podnieśli już Araujo?
0
Pedri najlepszy.
0
@MatBac1991 i Bernardo
1
Jest Kowal na Canal+
0
Burza będzie w Barcelonie.
0
Varane jest aż tak słaby że przegrywa rywalizację z Martinezem i Maguiarem?
0
@tristan87 Twoja ostatnia szansa Ousmane. Trzymam kciuki.
8
Ale by się poogladało taką Barcę Koemana.
0
@J4no liczba komentarzy w trakcie spotkania Realu na Rambli jest większa niż na kafejce więc chyba ktoś ogląda.
4
Co myślicie żeby wziąć na tapetę pracę arbitrów w tym sezonie w meczach Barcelony i Realu? Po każdym meczu ocenimy sędziego i wytkniemy błędy. Na koniec sezonu będziemy mogli ocenić, który arbiter najlepiej wykonał swoją robotę.
1
@Kinginiesta zaraz Ci ktoś napisze że Araujo nim był. Co jest bzdurą totalną, bo Pique jak grał to byl skałą nie do przejścia, rządził i ustawiał obronę. Dawno nie widziałem go w takiej formy. Absolutny TOP.
0
@RoberDzik Mi się podoba dziewczyna Sergiego Roberto.
2
@Encore potencjał dużo większy u Gaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Firestone dla zwiedzających i na pamiątkę dla potomnych
0
I co jest już ta przebudowa tej trybuny na Camp Nou czy od kiedy mają rozpocząć?
0
@Zoker Przyszedł pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy :D
0
Co się dzieje z Lo Celso? Nie zagrał w żadnym meczu Totków przed sezonem. Odejdzie gdzieś?
1
@Deviler hahahaha za to kocham ramblę