8

@Ronnie1992 w ostatniej chwili załapałeś się najbardziej idiotyczny komentarz dnia. Eric dzisiaj bez zarzutów.

0

@PatrychoO jest Kounde

0

@Hrzan raczej nie chodzi tylko o to że raz wypuścił sobie za daleko piłkę. W drugiej połowie Dembele naprawdę wyglądał słabo, podejmował głupie decyzje, często piłka mu przeszkadzała, odskakiwała, zero udanych driblingów. Na plus tylko to wycofanie do Fatiego.

0

@tbas jak nie jestem giga fanem Pedriego jak większość na stronie to dzisiaj zagral bardzo dobry mecz.

0

@Emhyr kibic Realu wypowiadający się o meczu Barcelony.

0

Gdzie można zobaczyć wszystkie bramki Barcelony z dzisiejszego meczu?

0

@Johnnie_Walker za pierwszą połowę nie oceniam go aż tak surowo, aczkolwiek po przerwie słabiutko

0

@michal26 Co Wy się na tego Roberto uwzięliście? Co on dzisiaj zrobił na minus? W obronie bez zarzutów, w ataku kompletnie nic.

1

Pedri,Frenkie,Garcia,Ter Stegen na plus
Gavi,Raphinha,Araujo,Alba na minus
Reszta neutralnie

0

@Pilka_jest_okragla no bo z tak grającym Frenkim nie ma

8

Spokojnie. Jesteśmy zależni tylko od siebie.

8

Podnieśli już Araujo?

0

Pedri najlepszy.

0

@MatBac1991 i Bernardo

1

Jest Kowal na Canal+

0

Burza będzie w Barcelonie.

0

Varane jest aż tak słaby że przegrywa rywalizację z Martinezem i Maguiarem?

0

@tristan87 Twoja ostatnia szansa Ousmane. Trzymam kciuki.

8

Ale by się poogladało taką Barcę Koemana.

0

@J4no liczba komentarzy w trakcie spotkania Realu na Rambli jest większa niż na kafejce więc chyba ktoś ogląda.

4

Co myślicie żeby wziąć na tapetę pracę arbitrów w tym sezonie w meczach Barcelony i Realu? Po każdym meczu ocenimy sędziego i wytkniemy błędy. Na koniec sezonu będziemy mogli ocenić, który arbiter najlepiej wykonał swoją robotę.

1

@Kinginiesta zaraz Ci ktoś napisze że Araujo nim był. Co jest bzdurą totalną, bo Pique jak grał to byl skałą nie do przejścia, rządził i ustawiał obronę. Dawno nie widziałem go w takiej formy. Absolutny TOP.

0

@RoberDzik Mi się podoba dziewczyna Sergiego Roberto.

2

@Encore potencjał dużo większy u Gaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Firestone dla zwiedzających i na pamiątkę dla potomnych

0

I co jest już ta przebudowa tej trybuny na Camp Nou czy od kiedy mają rozpocząć?

0

@Zoker Przyszedł pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy :D

0

Co się dzieje z Lo Celso? Nie zagrał w żadnym meczu Totków przed sezonem. Odejdzie gdzieś?

1

@Deviler hahahaha za to kocham ramblę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?