0

@stone80 De Jong za to jest naszym kluczowym zawodnikiem bez którego nasza pomoc nie istnieje i to od niego Xavi zaczyna ustalanie składu.

2

@Nicko Wiecie o tym prawda?

1

@Lionel_Messi10 Reguilon jest z nich najlepszym zawodnikiem, ale nie przetrawiłbym jego mordy w naszym klubie.

0

Jaki jest powód że City woli Paquete od Bernardo? Równie dobrze mogliby zatrzymać Silve, bo jest to zawodnik o klasę lepszy od Brazylijczyka, a jednak oferują go innym klubom. Wygląda na to że Portugalczyk bardzo chce zmienić otoczenie, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

40


Już niedługo przy transferze Bernardo.

0

Jak nigdy nie miałem problemów z reklamami na stronie, tak dzisiaj tragedia.

5

Wyobrażacie sobie live Romero przy ewentualnym transferze Bernardo? To byłoby coś pięknego.

1

@mateusz1989VeB mental u nas?

1

@P33ck O to to, a jak nie wygramy w finale LM z PSG minimum 3 bramkami to sam go tam zawiozę.

1

@sewciu50 no bo taka prawda, sezon bez żadnego trofeum przy takim zespole uważałbym za ogromne rozczarowanie

0

Nie no po przyjściu Bernardo byśmy mieli najlepszą pakę w Europie.

1

@mcsarna Frenkie przyspawany do ławki, Gavi pierwszy zawodnik do wejścia z ławki

0

@lucca87 1.City, Liverpool, PSG
2.Barca,Real,Bayern
3.Chelsea,Inter,Juve,Atleti

2

@Worny Kto to jest pomiędzy Christensenem a Araujo?

0

@Kluivert_P Pedri 84, Gavi 81, Fati 82

1

Po przyjściu Kounde skład mamy prawie kompletny. Moim zdaniem nie potrzebujemy nawet Azpiego bo i Kounde i Araujo mogą zagrać na PO. Do składu marzenie brakuje tylko podbycia się Frenkiego i przyjścia Bernardo, ale raczej w tym okienku to się nie stanie.

0

Jeszcze się okaże, że jak Pjanic zostanie to będzie wyżej w hierarchii od Frenkiego.

0

Nie oglądalem drugiej połowy. Kto na plus po przerwie?

5

@parpe kibicowałeś jak był Griezmann?

17

Dembele ma już dzisiaj tyle goli co w całym poprzednim sezonie ligowym.

0

Dembele robi Curry'ego. Co za akcja.

0

@Pablit Raphinia: "potrzymaj mi piwo"

0

W tym USA to chyba tradycja, że mecze rozpoczynają się później.

35

Takie powitanie jak Dybala powinien mieć Messi pożegnanie. Miejmy nadzieję że będziemy jeszcze tego świadkami.

31

@taris Araujo i Pedri to zasługa wielkiego poprzednika Xaviego Ronalda Koemana

41

@vangoor potwierdzam, byłem tym kiblem

0

Jak Chelsea nas tak lubi to może chcą nam sprzedać jeszcze Kante i Mendy'ego w pakiecie w zamian za dwóch Holendrów.

0

Coś mi się wydaje że ma to związek z ewentualnym powrotem Messiego. Będą go chcieli pożegnać już na nowym Camp Nou. Im prędzej zaczną tym szybciej skończą.

0

@Falownik123 nie pamiętam już tak dawno to było

2

Romero gada z jakimiś typami. Syren nie ma. Muzyczki nie ma. Można się rozejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?