0

Czy ewentualny transfer Bernardo mógłby być porównywany do transferu Coutinho do Barcelony?

3


Trwa parada mistrzów NBA na ulicach San Francisco.

1

@patrykzmc2000 Mógł mu tylko tak powiedzieć żeby się odczepił

0

Kto przed sezonem NBA robił zabawę z typami indywidualnymi i drużynowymi? Można już powrócić do tego i sprawdzić kto najlepiej typował. Chyba że coś przeoczyłem dzisiaj i już ktoś wrzucił.

2

@fart Przez 4 mecze Celtics byli lepszym zespołem. W 5 i 6 meczu czegoś zabrakło. Do zobaczenia w październiku.

10


Messi koszykówki

4

No i usypia Curry TD Garden.

4

Warriors już tego nie wypuszczą.

1

Run 16-4 na koniec 3 kwarty daje nadzieję Celtics

0

Idziecie jutro do pracy czy wolne?

0

@Homeopata8989 Jeszcze lepszy mecz graliśmy we Frankfurcie w eliminacjach do ME, który przegraliśmy 1-3.

1

No to kasa za Griezmanna i Coutinho się zwróciła.

0

@taris byl moment gdzie ludzie nazywali go najlepszym napastnikiem PL, od razu po przyjściu do Chelsea jak strzelał jak na zawolanie potem chyba styki się przepaliły.

0

@PatrykBarca Już szybciej zagramy 5 z tyłu niż wystawiamy Zalewskiego na lewej obronie w czwórce w linii według mnie.

0

@PatrykBarca Zalewski w 4 obrońców nie przejdzie.

0

Jaką byście wystawili najsilniejszą jedenastkę reprezentacji Polski po tych 4 meczach w Lidze Narodów na pierwszy mecz mundialu, gdyby był on za parę dni. Pomijamy tylko Modera, gdyż bardzo wątpliwę że będzie gotowy na MŚ. Reszta kontuzjowanych w tym nieobecni na tym zgupowaniu m.in Helik, Piątkowski i Dawidowicz możemy wrzucić do składu.

1

@Getek Depay chyba myślał że strzelił na remis, bo biegł po piłkę w pierwszej chwili

14

Ci co piszą, że Polska zagrała dobry mecz oglądali chyba tylko ostatnie 10 minut.
Do 80 minuty Belgowie klepali nas jak chcieli. To jak wychodzili z pressingu to poezja.

0

@Ali3231 toć do 80 minuty klepali nas jak chciali

3

@barcanawieki podobnie jak Barca

2

@Kapitan hawk Tak, po gwizdku jak Klich sfaulował

1

Memphiss 3-2. Zrehabilitował się

1

Lewy do Auby i słupek.

3

Węgry 4-0. Szok

0

@michal26 ogląsasz od 10 minut mecz?

3

Fajny komentarz znalazłem dotyczący obecności Marcina Najmana na trybunach
"Dlatego Belgia tak klepie"

2

Clichy co za wizja. Niech więcej w csa gra.

0

Niemcy będą bardzo groźni na mundialu.

2

Obrońca Częstochowy nawet na trybunach.

1

Kostaryka o krok od wyjazdu na MŚ. W 85 minucie prowadzą z Nową Zelandią, która gra w 10, 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?