kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ewentualny transfer Bernardo mógłby być porównywany do transferu Coutinho do Barcelony?
3
Trwa parada mistrzów NBA na ulicach San Francisco.
1
@patrykzmc2000 Mógł mu tylko tak powiedzieć żeby się odczepił
0
Kto przed sezonem NBA robił zabawę z typami indywidualnymi i drużynowymi? Można już powrócić do tego i sprawdzić kto najlepiej typował. Chyba że coś przeoczyłem dzisiaj i już ktoś wrzucił.
2
@fart Przez 4 mecze Celtics byli lepszym zespołem. W 5 i 6 meczu czegoś zabrakło. Do zobaczenia w październiku.
10
Messi koszykówki
4
No i usypia Curry TD Garden.
4
Warriors już tego nie wypuszczą.
1
Run 16-4 na koniec 3 kwarty daje nadzieję Celtics
0
Idziecie jutro do pracy czy wolne?
0
@Homeopata8989 Jeszcze lepszy mecz graliśmy we Frankfurcie w eliminacjach do ME, który przegraliśmy 1-3.
1
No to kasa za Griezmanna i Coutinho się zwróciła.
0
@taris byl moment gdzie ludzie nazywali go najlepszym napastnikiem PL, od razu po przyjściu do Chelsea jak strzelał jak na zawolanie potem chyba styki się przepaliły.
0
@PatrykBarca Już szybciej zagramy 5 z tyłu niż wystawiamy Zalewskiego na lewej obronie w czwórce w linii według mnie.
0
@PatrykBarca Zalewski w 4 obrońców nie przejdzie.
0
Jaką byście wystawili najsilniejszą jedenastkę reprezentacji Polski po tych 4 meczach w Lidze Narodów na pierwszy mecz mundialu, gdyby był on za parę dni. Pomijamy tylko Modera, gdyż bardzo wątpliwę że będzie gotowy na MŚ. Reszta kontuzjowanych w tym nieobecni na tym zgupowaniu m.in Helik, Piątkowski i Dawidowicz możemy wrzucić do składu.
1
@Getek Depay chyba myślał że strzelił na remis, bo biegł po piłkę w pierwszej chwili
14
Ci co piszą, że Polska zagrała dobry mecz oglądali chyba tylko ostatnie 10 minut.
Do 80 minuty Belgowie klepali nas jak chcieli. To jak wychodzili z pressingu to poezja.
0
@Ali3231 toć do 80 minuty klepali nas jak chciali
3
@barcanawieki podobnie jak Barca
2
@Kapitan hawk Tak, po gwizdku jak Klich sfaulował
1
Memphiss 3-2. Zrehabilitował się
1
Lewy do Auby i słupek.
3
Węgry 4-0. Szok
0
@michal26 ogląsasz od 10 minut mecz?
3
Fajny komentarz znalazłem dotyczący obecności Marcina Najmana na trybunach
"Dlatego Belgia tak klepie"
2
Clichy co za wizja. Niech więcej w csa gra.
0
Niemcy będą bardzo groźni na mundialu.
2
Obrońca Częstochowy nawet na trybunach.
1
Kostaryka o krok od wyjazdu na MŚ. W 85 minucie prowadzą z Nową Zelandią, która gra w 10, 1-0.