kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przyszły numer 1
0
@ElKamil owszem ale Hurkacz to zrobił mając 0-40 i dopiero na początku pierwszego seta. Ten punkt Alcaraza być może decydujący na zamknięcie meczu bo na przełamanie przy 3-3 w 3 secie.
2
Co za zagranie Alcaraza. Najlepsza akcja turnieju.
0
27 minut i Alcaraz bierze 1 seta.
1
Alcaraz do wszystkiego dochodzi. Ależ ten chłopak ma potencjał.
0
@PatrychoO Oglądam Nadala od godziny i jesacze ani razu nie przełączyli
1
@Kapitan hawk 21:30 już jest. 30 minut meczu już za nami... oh wait.
0
Ależ Danil to łatwo ugrał.
0
@budel17 Kovinic gra bardzo dobre spotkanie?? Nie widziałem dawno tak rozlegulowanej Igi. Widziałem mecz Kovinic z Samsonovą i grała w nim o wiele lepiej.
0
@Pogba cały mecz masa błędów, tylko teraz Kovinic wrzuciła wyższy bieg.
0
@leomessi1710 Kovinic wcale wielkiego meczu też nie gra, gdyby nie jej proste blędy byłby równy mecz.
0
@caiden93 Mówię tylko odnośnie tego meczu. Iga dzisiaj naprawdę słabiutko.
1
Ta gra na Kovinic starczy, ale na zwycięstwo w Rolland Garros już niekoniecznie.
0
Dobra składamy kupon na Garrosa. 4 typy po kursach minimum 1,4. Od siebie dałbym Sabalenke i over gemów w meczu Huberta z Goffinem.
3
Trochę szkoda że Barty zakończyła karierę. Obie z Igą mogły zdominować tenis na kilka lat. W tej chwili Iga nie ma godnej rywalki. Wchodzimy w trzecią rundę Garossa, a większość rywalek, które miały powalczyć o finał już odpadły.
0
@JohnnyBarca Jakby to było wczoraj
5
Oj jeszcze będziecie płakać za Dembele. Jeden z lepszych skrzydłowych na rynku. Ciężko będzie kimś go zastąpić.
5
Wyobrażacie sobie Barcelonę zapewniającą sobie mistrzostwo w ostatniej kolejce i kibiców naszego klubu wbiegającego na murawę świętując razem z piłkarzami?
Ja też nie.
0
De Bruyne jak papież osłaniany.
1
Leeds się utrzymali.
1
Czyli Liverpool mistrzem, a nie czekaj...
0
City 2 w łeb. Co się tam dzieje!!
6
Widzę że Linette wyeliminowała jedną z najgroźniejszych rywalek Igi w walce o zwyciestwo Rolland Garros. Tego bym się nie spodziewał. Czytałem tutaj przed turniejem, że jest jedną z trzech głównych kandydatek do końcowego triumfu.
1
Szkoda że Tatum nie dojechał. Miami ponownie obejmuje prowadzenie w serii z Celtics.
0
Wiecie co jest najgorsze w pogodzie?
0
@FCB24 Dzisiaj trzeba powiedziać że Curry w końcówce pozamiatał.
3
Przy okazji, że dzisiaj jest rocznica ostatniego meczu Iniesty w Barcelonie. Jakie jest Wasze osobiste top 3 pomocników w historii futbolu?
0
Następny sezon jakoś szybciej startuje ze względu na mundial czy jak to wygląda?
44
To już 4 lata od jego ostatniego meczu. Ile bym oddał żeby jeszcze raz móc go zobaczyć na najwyszym poziomie.
1
@YouTuber Milan,Ajax