kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Fokina już dawno odpadł
9
Henry w domu
2
@P33ck Wspomnienia z lat świetności
18
@MesQueUnClub96 10 lipca Kounde
11 lipca Bernardo
12 lipca Przestajemy grać w fifę.
6
Świetny transfer. Chłop ma dopiero 25 lat. Ostatnie dwa sezony troszkę słabsze, ale wciąż Pioli od niego zaczynał ustalanie środka pola mistrza Włoch. Oby Xavi odzyskał jego najlepszą wersję i będzie cudownie.
0
@macio_944 on już wystawiał się na pośmiewisko wiele razy.
1
@Kamilos84 Co to za ceremonia?
5
@ranger3120 Ale za to zarabiasz 200 zlotych więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Czyli co Dembele wraca?
1
@Janiama widać że uważałeś podobnie jak ja. Szkoda, ale chociaż na otarcie łez będzie.
0
@MesQueUnClub96 zweryfikowaliśmy
0
@Medium 2,3 to sam graj. 5,2 to była promocja przed meczem
0
@dafik85 Bernardo za 80
2
Boli ten transfer Raphinhi. Mogliśmy go mieć za 20 milionów, a dajemy teraz 3 razy tyle.
0
Dokładnie rok temu Leo Messi przestał być piłkarzem Barcelony.
0
@MesQueUnClub96 ale złapałeś baita.
0
@MesQueUnClub96 czysto obiektywnie to Cornet jest dużo lepszą zawodniczką od Igi na trawie. Oczywiście wszędzie indziej Iga ją zjada.
0
@Katalończyk 99 nie no aż taki bogaty nie jestem. Za 2 zł zagram.
0
@MesQueUnClub96 Gorzej jak nie zweryfikujemy haha
0
Dawaj Iga. Musisz dzisiaj. Kurs na Cornet w okolicach 3 lub 4 złoty to będzie promocja.
1
@Arn3th nie ma to jak ściągać all stara na pozycje swojego najlepszego zawodnika i lidera zespołu
0
@JohnnyBarca Po co on tam?
0
Na Wimbledonie już nie gramy 3 seta na przewagi?
0
@tbas A kto jest faworytką?
1
Berrettini się wycofał? Jaki kurs że Djoko bierze Wimbledon?
0
@Rewolucja123 Ruchy jak Gavi tylko Gavi trochę wolniejszy
0
Za dwa tygodnie na Narodowym Coldplay. Ktoś się wybiera?
0
@MesQueUnClub96 pamiętaj że wszyscy co umiejszają Messiemu wysuwają argument że nie wygrał mundialu. Jeśli go wygra nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, a na tej stronie co niektórzy nawet nie chcą powrotu Messiego do Barcelony.
0
Gdybyście musieli wybrać? Wygranie mundialu przez Argentynę i podniesienie przez Leo Pucharu Świata czy powrót do Barcelony na jeden rok i wygranie z nią LM na zakończenie kariery?
4
Fajna paczka nam się w Orlando robi. Banchero, Fultz, Suggs,Wagner, Anthony wracający do zdrowia Isaac do tego Carter Jr. Mogą powalczyć już o coś więcej w tym sezonie.