0

@Colon Fokina już dawno odpadł

9


Henry w domu

2

@P33ck Wspomnienia z lat świetności

18

@MesQueUnClub96 10 lipca Kounde
11 lipca Bernardo
12 lipca Przestajemy grać w fifę.

6

Świetny transfer. Chłop ma dopiero 25 lat. Ostatnie dwa sezony troszkę słabsze, ale wciąż Pioli od niego zaczynał ustalanie środka pola mistrza Włoch. Oby Xavi odzyskał jego najlepszą wersję i będzie cudownie.

0

@macio_944 on już wystawiał się na pośmiewisko wiele razy.

1

@Kamilos84 Co to za ceremonia?

5

@ranger3120 Ale za to zarabiasz 200 zlotych więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Czyli co Dembele wraca?

1

@Janiama widać że uważałeś podobnie jak ja. Szkoda, ale chociaż na otarcie łez będzie.

0

@MesQueUnClub96 zweryfikowaliśmy

0

@Medium 2,3 to sam graj. 5,2 to była promocja przed meczem

0

@dafik85 Bernardo za 80

2

Boli ten transfer Raphinhi. Mogliśmy go mieć za 20 milionów, a dajemy teraz 3 razy tyle.

0

Dokładnie rok temu Leo Messi przestał być piłkarzem Barcelony.

0

@MesQueUnClub96 ale złapałeś baita.

0

@MesQueUnClub96 czysto obiektywnie to Cornet jest dużo lepszą zawodniczką od Igi na trawie. Oczywiście wszędzie indziej Iga ją zjada.

0

@Katalończyk 99 nie no aż taki bogaty nie jestem. Za 2 zł zagram.

0

@MesQueUnClub96 Gorzej jak nie zweryfikujemy haha

0

Dawaj Iga. Musisz dzisiaj. Kurs na Cornet w okolicach 3 lub 4 złoty to będzie promocja.

1

@Arn3th nie ma to jak ściągać all stara na pozycje swojego najlepszego zawodnika i lidera zespołu

0

@JohnnyBarca Po co on tam?

0

Na Wimbledonie już nie gramy 3 seta na przewagi?

0

@tbas A kto jest faworytką?

1

Berrettini się wycofał? Jaki kurs że Djoko bierze Wimbledon?

0

@Rewolucja123 Ruchy jak Gavi tylko Gavi trochę wolniejszy

0

Za dwa tygodnie na Narodowym Coldplay. Ktoś się wybiera?

0

@MesQueUnClub96 pamiętaj że wszyscy co umiejszają Messiemu wysuwają argument że nie wygrał mundialu. Jeśli go wygra nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, a na tej stronie co niektórzy nawet nie chcą powrotu Messiego do Barcelony.

0

Gdybyście musieli wybrać? Wygranie mundialu przez Argentynę i podniesienie przez Leo Pucharu Świata czy powrót do Barcelony na jeden rok i wygranie z nią LM na zakończenie kariery?

4

Fajna paczka nam się w Orlando robi. Banchero, Fultz, Suggs,Wagner, Anthony wracający do zdrowia Isaac do tego Carter Jr. Mogą powalczyć już o coś więcej w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?