kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie może się tak zakończyć. Wielka szkoda
4
Zaraz 3 godziny stukną, a oni jeszcze drugiego seta grają.
1
Zverev jest mistrzem przy siatce. Mnie to już bawi.
0
Co to za słowo?
0
Na tacy wyłożony set Nadalowi przez Zvereva.
1
@VamosRakieta Warto tutaj dodać pytanie Gaviego "Kto to był"?
0
@DonRybson To niezła 20-letnia studentka
3
To już dzisiejszej nocy. Pierwsze starcie NBA Finals. Osobiście nie mogłem wymarzyć sobie lepszego finału, bo obu dryżynom kibicuję najbardziej. W tej serii jednak bardziej kciuki będę trzymał za Warriors. To Steph zaraził mnie miłością do koszykówki i sprawił, że oglądałem swojego czasu każdy mecz Wojowników z wypiekami na twarzy. Do tego ta historia Klaya.
Let's Go Warriors.
4
Ukraina prowadzi. Yarmolenko.
1
@Gappeq Znalazłem te noclegi, które kiedyś pewien użytkownik wysyłał (To był ten od Neymara XD) Ma w Barcelonie znajomych Polaków http://prostodobarcelony.pl/
0
@bartekvisca gość wszedł z dzwiami i futryną do światowego tenisa to nie ma co się dziwić
0
@Oskar00 gdyby grał Nadal z Djoko to tenis, ale w takim przypadku tylko Leo i Argentina.
0
Lewy śmieszki z Bale
0
@HighestInTheRoom Podeślesz mi również na priv? Ktoś kiedys pisał, że ma znajomych (właśnie małżeństwo) w Barcelonie które wynajmuje pokoje, ale to raczej nie byłeś Ty.
3
@patry295 po Kasatkinie
0
@mekston to już nie to samo
0
Szkoda że to już raczej last dance Rafy i Rogera. Takiej dominacji w tenisie jak za czasów tej trójki już nie będzie. Cieszmy się każdym takim meczem, bo może być ostatnim.
0
Chyba kończymy to. Rafa jest wielki.
1
Ten mecz to kwintesencja tenisa.
0
Wilfredo Leon przejdzie operację rzepki i mało prawdopodobne że zagra na tegorocznych Mistrzostwach Świata.
Ogromna strata.
0
@AdeQ Niesamowicie mocna jest ta górna drabinka. Szkoda Huberta bo losowanie miał wymarzone.
0
@Adamski69 co
. (15)
1
Polski jasny język :D
1
@PatrychoO wiadomo nie od dziś
0
Ulice Liverpoolu dzisiaj
Coś mały ten puchar za zwycięstwo LM.
6
Na ulicach Liverpoolu dzisiaj było świetowanie jakby wygrali LM. Gdyby ktoś nie oglądał wczorajszego finału pomyślałby że to The Reds wczoraj sięgnęli po LM.
0
@Pawlak1992 Barca 14/15
Bayern 12/13
Barca 10/11
2
Przyszły numer 1
0
@ElKamil owszem ale Hurkacz to zrobił mając 0-40 i dopiero na początku pierwszego seta. Ten punkt Alcaraza być może decydujący na zamknięcie meczu bo na przełamanie przy 3-3 w 3 secie.
2
Co za zagranie Alcaraza. Najlepsza akcja turnieju.