6

No to dzisiaj Poznań nie zaśnie. Miłej zabawy.

0

@Worny Jordi pociągnie jeszcze jeden sezon. O drugi bok bardziej bym się bał.

0

Lewy, Koulibaly,Raphinha,Kessie i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

1

Dembele grał z Lewandowskim czy ten wcześniej poszedł do Bayernu?

2

Jakoś nie wróżę GSW pierścienia w tym roku. Czegoś mi u nich brakuje, a i Curry jest daleko od swojej najlepszej formy. Najlepsy basket na moje grają Celtowie i jeśli Tatum będzie grał tak samo jak dzisiejszej nocy powinni poradzić sobie z Bucks i potem z Miami. Stawiam na finał Boston - Suns, chociaż Doncic z ekipą tanio skóry nie sprzedadzą w GAME7

1

Według Was 6 lat różnicy wieku w związku to dużo czy raczej do zaakceptowania dla Was? Oczywiście dziewczyna młodsza. Czysto hipotetycznie pytam, żeby nie było.

3

Będzie game7 w starciu Suns z Dallas

0

Wstyd GSW wstyd

0

De Bruyne strzela 3 bramką i robi cieszynkę Hallanda.

0

Bernardo z asystą
De Bruyne z golem
Co za duet.

0

@esem91 gdyby tak upadł bez wcześniejszego kontaktu głowami z Gavim byłbym bardzo zaniepokojony, tak jednak byłem spokojny, że to tylko skutek zderzenia i to nic groźnego.

0

Ja Morant prawdopodobnie nie wystąpi już w tym sezonie ~ Charania
No to chyba już znamy pierwszego finalistę konferencji.

8

Alves-Umtiti-Lenglet-Mingueza
Linia obrona na Getafe.
Przecież to mur nie do przejścia.

0

Aspas fajnie zachował się w sytuacji z Araujo. Szacun dla niego.

5

Ostatnie minuty Puiga w barwach Barcelony. Delektujcie się.

0

Lenglet już miał pewnie mokro.

0

Czemu nie prawą Ansu?

23

Araujo nawet do karetki zablokował wjazd.

0

Araujo chyba nieprzytomny. Nawet kciuka w górę nie było.

1

Co się stało, poszedłem na chwilę do toalety?

1

@Fetta a dlaczego nie?

0

Fati dzisiaj 30 minut. No no.

0

No to zaczynamy. 3-0 z Celtą i zaczynamy koncert.

0

@peetwithbarca ale Auba to nie typowy napastnik

0

No i Auba już tylko jedna bramka do Depaya.

0

Nie no to jest faul i to na kartkę Araujo.

1

No zaczęło to jakoś wyglądać

3

Dzisiaj trochę w stylu Realu. Wynik lepszy niż gra

1

@ElKamil Różnica jest jedna. Ferran jest stworzony do Barcy, Griezmann nie.

4

Dembele mnie obudził. Dzięki Ousmane. Zasypiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?