kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No to dzisiaj Poznań nie zaśnie. Miłej zabawy.
0
@Worny Jordi pociągnie jeszcze jeden sezon. O drugi bok bardziej bym się bał.
0
Lewy, Koulibaly,Raphinha,Kessie i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
1
Dembele grał z Lewandowskim czy ten wcześniej poszedł do Bayernu?
2
Jakoś nie wróżę GSW pierścienia w tym roku. Czegoś mi u nich brakuje, a i Curry jest daleko od swojej najlepszej formy. Najlepsy basket na moje grają Celtowie i jeśli Tatum będzie grał tak samo jak dzisiejszej nocy powinni poradzić sobie z Bucks i potem z Miami. Stawiam na finał Boston - Suns, chociaż Doncic z ekipą tanio skóry nie sprzedadzą w GAME7
1
Według Was 6 lat różnicy wieku w związku to dużo czy raczej do zaakceptowania dla Was? Oczywiście dziewczyna młodsza. Czysto hipotetycznie pytam, żeby nie było.
3
Będzie game7 w starciu Suns z Dallas
0
Wstyd GSW wstyd
0
De Bruyne strzela 3 bramką i robi cieszynkę Hallanda.
0
Bernardo z asystą
De Bruyne z golem
Co za duet.
0
@esem91 gdyby tak upadł bez wcześniejszego kontaktu głowami z Gavim byłbym bardzo zaniepokojony, tak jednak byłem spokojny, że to tylko skutek zderzenia i to nic groźnego.
0
Ja Morant prawdopodobnie nie wystąpi już w tym sezonie ~ Charania
No to chyba już znamy pierwszego finalistę konferencji.
8
Alves-Umtiti-Lenglet-Mingueza
Linia obrona na Getafe.
Przecież to mur nie do przejścia.
0
Aspas fajnie zachował się w sytuacji z Araujo. Szacun dla niego.
5
Ostatnie minuty Puiga w barwach Barcelony. Delektujcie się.
0
Lenglet już miał pewnie mokro.
0
Czemu nie prawą Ansu?
23
Araujo nawet do karetki zablokował wjazd.
0
Araujo chyba nieprzytomny. Nawet kciuka w górę nie było.
1
Co się stało, poszedłem na chwilę do toalety?
1
@Fetta a dlaczego nie?
0
Fati dzisiaj 30 minut. No no.
0
No to zaczynamy. 3-0 z Celtą i zaczynamy koncert.
0
@peetwithbarca ale Auba to nie typowy napastnik
0
No i Auba już tylko jedna bramka do Depaya.
0
Nie no to jest faul i to na kartkę Araujo.
1
No zaczęło to jakoś wyglądać
3
Dzisiaj trochę w stylu Realu. Wynik lepszy niż gra
1
@ElKamil Różnica jest jedna. Ferran jest stworzony do Barcy, Griezmann nie.
4
Dembele mnie obudził. Dzięki Ousmane. Zasypiałem.