kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 z urody nie, ale jak kto woli
1
Oo widzę że Iga gra dzisiaj z najładniejszą dziewczyną w Tourze.
0
@jeyx77x Fati będzie grał jako 9
Ferran,Fati,Dembele
0
Nie oglądałem meczu, ale słyszałem że było escandalo. Uważacie że powinien być karny? Chodzi mi o sytuację z Araujo
0
@Kidd Podobno Simmons wraca. Wiadomo co z Williamsem III?
0
@Encore Hit xd
.
1
Idę spać. Słyszymy się z soboty na niedzielę o 1:30.
1
0-10 Duranta w drugiej połowie.
1
Ależ Irving siłuje te rzuty.
1
Boston 2-0 easy win
1
@kamyk_23 Smart nie pozwoli
0
@Encore Duranta wolne ratują
0
@czółkovsky dzisiaj jednak trochę słabszy mecz od tego pierwszego. Masa prostych strat po obu stronach.
0
@Encore w tym kompletnie wyłączony przez Smarta.
1
Chcę po meczu mema Smarta wyciągającego Irvinga z kieszeni. Panie Kyrie co jest?
1
Al Horford on fire
0
Miło było zobaczyć odpalonego Dragicia w pierwszej połowie. Lubię gościa.
2
Pierwsza połowa za nami.
Netsi prowadzą 65-55
Na razie nieoczekiwani bohaterowie po obu stronach. W zespole Bostonu świetne zawody rozgrywa dwójka:
Al Horford 10 punktów, blok i przechwyt.
Grant Williams 13 punktów i blok
Po stronie Netsów prym wiodą:
Goran Dragic 16 punktów w 11 minut
Bruce Brown 14 punktów, blok i przechwyt.
Po przerwie liczymy że liderzy się obudzą, bo oprócz Duranta na ten moment wszyscy w tle.
1
Świetny mecz się zapowiada. Widać po Netsach że za żadne skarby nie będą chcieli doprowadzić do wyniku 0-2. Durant dzisiaj zupełnie inny zawodnik niż w Game1
2
Dzięki G.Williamsowi Boston trochę nadrobili.
0
@czółkovsky poszedł coś zjeść
3
Dawać już ten mecz.
0
@clyde Pamiętna tygodnica, potem miesięcznica i już niedługo rocznica klęski z Granadą.
1
De Bruyne wrócił, Dias wrócił. Wiadomo co z Walkerem?
7
@arasz1819 7 mistrzostw w ciągu ostatnich 20 lat to nie taki zły wynik
3
@fart No to GSW w finale w tym roku
2
Kosmita wrócił.
65
Rozpoczęła się kluczowa bitwa o Donbas. Trzymajmy kciuki za wojska Ukraińskie.
0
@El Plutoninho Ferran u Xaviego będzie grał zawsze. Już prędzej będzie to wyglądało Ferran-Fati-Dembele jak Ansu wróci do siebie.
3
Nie spodziewałem się, że kiedyś to napiszę, ale w tej chwili Dembele jest liderem tego zespołu i ogromną stratą będzie jak odejdzie.