6

Iga numerem 1 na świecie.

5

Kamil na 2 miejscu po pierwszej serii. A Mistrzostwa Słowenii ktoś śledzi?

9

Ale atmosferka w Planicy.Chciałbym tam kiedyś pojechać na zakończenie sezonu.

0

@krywas nie widzę

1

Szkoda Barty bo razem z Igą mogły zdominować tenis przez kilka następnych lat. Tak mocnej numer 1 nie było od czasów Sereny. Obie by się napędzały i rywalizowały, a tak dalej mogą być szlemy gdzie zwyciężczynią zostanie zawodniczka, która nie jest nawet w 30 rankingu.

2

Oglądam teraz powtórke meczu z Realem na canal+
Dembele w drugiej połowie co kontakt to strata. Nie wiem dlaczego Xavi czekał ze zmianą Adamy do 80 minuty.

0

@ViscaBarca123 200% sytuacja Auby była w 58 minucie po podaniu Alby.
W tej 35 minucie wydaje mi się, że był spalony przy podaniu Busiego do Ferrana.

2

Przy Aubie nic nie napisane o zmarnowanej 200% sytuacji, za to napisane o sytuacji przy której prawdopodobnie był spalony i nawet gdyby padła bramka sędzie by jej nie uznał.

Edit. Dembele za tą druga połowę powinien dostać ocenę niżej. Dawno ktoś mnie tak nie irytował każdym zagraniem jak Dembele w drugiej połowie i Xavi powinien był już go zmienić 20 minut wcześniej.

0

@M4G1K Czesława to mistrzostwo świata.

0

@Antimadridista_WR on raczej jest przeciwkiem tego że ktoś żydzi własnych pieniędzy na założenie konta.

1

@Rewolucja123 "Gramy do gwizdka głównego arbitra, Vini"

0

@Gibbon_FCB To nie jest 2015 rok. On jest wrakiem piłkarza teraz.

19

Nawet szef jakiś milszy się dzisiaj wydaje.

5

Kowal nazwał dzisiaj w studiu po meczu Dembele "profesorem".

10

To jest jak mawia młodzież? Masakracja. Swoją droga widzę sporo analogii do tamtego spotkania. Trzecia bramka wtedy również padła po pięknej zespołowej akcji, odegraniu piętą Neymara do Iniesty i fenomenalnym strzale Hiszpana. A czwarta spokój Luisa i wcierka nad Kaylorem, tak jak dzisiaj Auba nad Courtouis.

0

Swoją drogą Marchliński może się stać nową twarzą komentatorską El Clasico jak niegdyś Laskowski i Wolski. Pierwszy jego skomentowany klasyk i od razu poziom TOP.

11

Po bramce na 4-0 obstawiałem że Pique już gdzieś w 85 minucie pobiegnie w pole karne Realu i będzie szukał 5 gola. Rozczarowałem się, bo zrobił to dopiero w 90.

23

Dembele z 1 połowy - Top topów na swojej pozycji
Dembele z 2 połowy - cała jego przygoda w Barcelonie

1

Swoją drogą ostatnio polubiłem Tomka z Bayernu. Zawsze go uważałem za typowego Niemca, ale ostatnio zmieniłem zdanie na jego temat.

7

@Pawel13sz Ostatnio też mówił że chciałby żeby Barcelona wróciła do swojej wielkości.

2

@fart dzisiaj to akurat Chibo mógł się bardziej wykazać.

0

Tak już na chłodno. Oglądam jeszcze raz ten faul Auby na Kroosie i jak dla mnie sędzia bez zastanowienia powinien sięgnąć po czerwony kartonik. Przecież on mu mógł nogę złamać.

0

Nie było gwizdka. Główny czekał z gwizdką do bramki. Nie ma kontrowersji dla mnie.

3

@KochamInieste na canal sport Marchliński z Ćwiąkim.

0

Marchliński chyba najlepsza opcja jak nie ma Wolskiego.

0

Oglądam studio dla Mai.

0

@Pawci023x Zależy od tego jak wyglądasz i jaki masz charakter. Jeśli jesteś atrakcyjny łatwiej będzie Ci poznać kobietę w realu, jeśli nie to musisz próbować w necie i przekonać dziewczynę swoją osobowością.

0

Na viaplay jest losowanie?

8


Reakcja Townsa na airballa Westbrooka.

0

Gdybyście mieli wybrać powrót Neymara, a powrót Leo tego lata. Na kogo byście postawili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?