kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Abominacja Jarosław to całkowite przeciwieństwo Lecha. Nie wymagajmy od niego zbyt wiele.
3
@Abominacja Od Gruzji minęło 14 lat.
Lech nie żyje 12 lat.
7
@sokot Budka to odklejeniec. Nie ma co zawracać sobie głowy jego słowami.
0
No to Bosak zaczyna show w sejmie.
0
@kuz okej, dzisiaj pojadę
0
Co ludzie na Ukrainie teraz muszą czuć. Obyśmy czegoś podobnego nie doświadczyli.
0
@marcin62 Czy tylko mi się wydaję, że ten światowy dzień walki z depresją jest co miesiąc czy ten czas tak szybko leci i minął już rok?
14
Doncio top
5
Jak tak patrzę na Rikiego to tracę motywację do ćwiczeń i pójścia na siłownię. Chłopak ma takie warunki, sprzęt, nie ma obowiązków, może skupić się tylko na jednym, a dalej wygląda jak patyk. Wrzuca cały czas te zdjęcia na siłowni, ale cały czas mięśni i jakikolwiek efektów nie widać.
0
@barcelonaLM Wygrywamy LM. Neymar zamyka sprawę.
0
@MesQueUnClub_87 tak, że posunie się krok dalej i nie skończy się na Ukrainie tylko zaatakuje państwa nadbałtyckie.
0
Obawiacie się wojny z naszym udziałem czy jeszcze za wcześnie by o tym mówić?
12
@shahman zgarnij LM i wracaj do domu Leo
18
Gdyby ktoś powiedział mi, w momencie gdy przychodził Xavi, że w meczach z Atleti i na wyjeździe z Valencią zdobędziemy łącznie 8 goli uznałbym go za wariata.
0
@4cesc4 zdania ekspertów są podzielone
3
@BombowiecKrawczyk nadal
2
@Zoker to dobrze zaoszczedziłeś dwie godziny życia... a nie sorry, tak się za Koemana pisało.
2
@arraco @Xxxbarca4ever no tak w sumie to 3. Właśnie ich miałem na myśli.
3
Pedri tak masz mi grać w każdym meczu i każdy będzie zadowolony. Kapitalne zawody.
0
A ja tylko przypomnę, że cały czas poza grą pozostają dwaj nasi zawodnicy, których przed sezonem uważano że to oni będą stanowić o sile nowej Barcelony.
0
@Coutinho007 Mamy Daniego, dopiero co przyszedł
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie rozumumiem dlaczego Mbappe nie strzela jedenastek w PSG.
15
Messi dzisiaj naprawdę bardzo fajnie. Świetna współpraca z Neymarem i Mbappe. Napędza każdą akcję zespołu z Paryża jeśli tylko dostanie piłkę.
4
@degor102 Jakie setki? Chyba faktycznie inny mecz oglądamy. Setki to mieli Mbappe, Neymar i Wijnaldum.
2
Mecz na sczycie w Ekstraklasie nie zawiódł.
0
Fatalne sędziowanie w meczu Nantes z PSG
0
Ale setka Nantes na 3-0
1
Ale meczycho. Brawo Tottenham.