kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVPis
"Niemcy przyjeżdzają do Polski nie tylko po paliwo, ale także na drobne zakupy"
0
@BartqRKO Chyba bez niespodzianek. Trochę ten Middleton tu nie pasuje. Dałbym Bridgesa za niego lub Browna, ale wiadomo bilans i pozycja Celtics go wyklucza.
0
Kiedy Bilbao zdobyło ostatnie trofeum?
2
Kibice Realu nadal nie wiedzą co to potrójna korona.
6
Ale Militao to jest szef
0
Escandalo penalti
0
Wybiera się ktoś z Was może na rewanż w Lidze Europy do Neapolu?
1
@Essos Vini,Neymar,Raphinha.
1
@BombowiecKrawczyk Heat z Toronto.
1
@KacperVEB Ciężko powiedzieć, widzę że często trafia 1 trójkę w meczu, ale nie ma ich więcej. Detroit nieźle bronią łuku i nie pozwalają na zbyt wiele rzutów za trzy punkty przeciwnikowi, ale jak mówię w jego przypadku to loteria trafi lub nie.
2
@Hubsao to nawet nazywał się hejtpark czy hadepark jakoś tak.
14
@PodkarpackiKibic 2010 w RPA, ale mundial w Brazylii też był mega. Szkoda tylko tej Argentyny.
0
To jak lać dzisiaj paliwo do pełna czy jeszcze spadnie?
1
Ale Denver zmiotło Bucks.
0
Myślicie, że Stoch zakończy karierę po igrzyskach?
3
Onyeka Okongwu to będzie All-Star.
0
@kcule14 w Milanie nie zagrał chyba żadnego oficjalnego meczu.
2
Medal na igrzyskach w cuglach.
0
Dobra patrząc na relacje prosto z Willingen skijumping to skakania dzisiaj i jutro nie będzie. Można powoli myśleć o igrzyskach.
0
@RomanHoffer Lahti
0
@Encore Najbardziej kontrowersyjny wybór w ostatniach latach chyba.
0
@BartqRKO No w sumie tak, ale jakoś KAT mi tam nie pasuje. Ostatnio też trochę obniżył loty i to Edwards z Rusellem grają pierwsze skrzypce.
0
@BartqRKO No Towns raczej nie, bo Minnesota zbyt słaby bilans, ale Green i Gobert faktycznie by mogli być.
0
@BartqRKO W sumie nie wiem kto miałby być za niego, ale i tak śmieszy :D
0
@Elprofesorxx I tak jest lepiej niż było
0
@Bunk420 o 11
(15)
0
2,40 kurs na Collins. Trzeba było grać single bo NBA już zaprzepaściło wszystko.
1
Dawno tak słabego meczu nie oglądałem w tenisie.
0
Punkty po drugim serwisie Igi 1/10
0
@elplacek44 nie no lepiej niech będzie stypa w czwartkowe południe.