0

TVPis
"Niemcy przyjeżdzają do Polski nie tylko po paliwo, ale także na drobne zakupy"

0

@BartqRKO Chyba bez niespodzianek. Trochę ten Middleton tu nie pasuje. Dałbym Bridgesa za niego lub Browna, ale wiadomo bilans i pozycja Celtics go wyklucza.

0

Kiedy Bilbao zdobyło ostatnie trofeum?

2

Kibice Realu nadal nie wiedzą co to potrójna korona.

6

Ale Militao to jest szef

0

Escandalo penalti

0

Wybiera się ktoś z Was może na rewanż w Lidze Europy do Neapolu?

1

@Essos Vini,Neymar,Raphinha.

1

@BombowiecKrawczyk Heat z Toronto.

1

@KacperVEB Ciężko powiedzieć, widzę że często trafia 1 trójkę w meczu, ale nie ma ich więcej. Detroit nieźle bronią łuku i nie pozwalają na zbyt wiele rzutów za trzy punkty przeciwnikowi, ale jak mówię w jego przypadku to loteria trafi lub nie.

2

@Hubsao to nawet nazywał się hejtpark czy hadepark jakoś tak.

14

@PodkarpackiKibic 2010 w RPA, ale mundial w Brazylii też był mega. Szkoda tylko tej Argentyny.

0

To jak lać dzisiaj paliwo do pełna czy jeszcze spadnie?

1

Ale Denver zmiotło Bucks.

0

Myślicie, że Stoch zakończy karierę po igrzyskach?

3

Onyeka Okongwu to będzie All-Star.

0

@kcule14 w Milanie nie zagrał chyba żadnego oficjalnego meczu.

2

Medal na igrzyskach w cuglach.

0

Dobra patrząc na relacje prosto z Willingen skijumping to skakania dzisiaj i jutro nie będzie. Można powoli myśleć o igrzyskach.

0

@RomanHoffer Lahti

0

@Encore Najbardziej kontrowersyjny wybór w ostatniach latach chyba.

0

@BartqRKO No w sumie tak, ale jakoś KAT mi tam nie pasuje. Ostatnio też trochę obniżył loty i to Edwards z Rusellem grają pierwsze skrzypce.

0

@BartqRKO No Towns raczej nie, bo Minnesota zbyt słaby bilans, ale Green i Gobert faktycznie by mogli być.

0

@BartqRKO W sumie nie wiem kto miałby być za niego, ale i tak śmieszy :D

0

@Elprofesorxx I tak jest lepiej niż było

0

@Bunk420 o 11
(15)

0

2,40 kurs na Collins. Trzeba było grać single bo NBA już zaprzepaściło wszystko.

1

Dawno tak słabego meczu nie oglądałem w tenisie.

0

Punkty po drugim serwisie Igi 1/10

0

@elplacek44 nie no lepiej niech będzie stypa w czwartkowe południe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?