2

@Hubsao d) wina Tuska

2

Świetny mecz dzisiaj Okongwu przeciwko Giannisowi.

17

@masq się tak niesamowicie stoczył.

0

@Limaker Escandalo

1

Kamil...Stoch w Zakopanem.

0

Nie powinno w ogóle tu paść słowo o Realu. Jakie w ogóle plotki o Realu? Trzeba jasno powiedzieć że wyklucza ten transfer.

0

Ktoś wybiera się może do Neapolu na rewanż w Lidze Europy pod koniec lutego?

2

@Encore Nie rozumiem pozycji Jokicia. Wiadomo że ma wielki wpływ na grę Denver, ale wyniki za tym nie idą. Rzadko rzuca też +30 w meczu jak to było w zeszłym sezonie. Zdecydowanie za wysoko jest.

3

@jeyx77x Rewanż z Napoli pod koniec lutego*

15

@kynio302 Niech wraca latem do Barcy.

3

Nie byłem aż tak zachwycony Pedrim do tej pory jak większość tej stony, bo uważałem że brakuje mu tego "czegoś".
Mało nieszablonowanych zagrań, mało strzałów i otwierających podań. Wczoraj jednak bardzo podobał mi się jego występ, bo jego wejściu nasza gra wyglądała dużo lepiej. Takiego Hiszpana chcę oglądać zawsze. Fakt, że brakowało mu dokładności, ale wrócił dopiero po kontuzji i miejmy nadzieję że jego wkład w kreacje będzie wkrótce taki jaki od niego oczekujemy.

5

Martwi mnie Pedri i Fati. Wracają po kontuzji i dostają tyle minut ze względu na dogrywkę.

2

Coldplay nas powitał. No to musi być dobrze.

33

4-0 dla Barcy dzisiaj brałbym w ciemno.

0

@szkutnik91 A podobno Araujo miał pauzować kilka tygodni XD

1

@Encore Za mało takich spotkań Cade

5


Gość po takich kontuzjach robi taką akcję w pierwszym meczu po powrocie po 2,5 latach przerwy.

3

Ale akcja Klaya. Matko jedyna.

1

Wszystko na Klaya grają. Mi sie jednak podoba praca w obronie Thompsona, bo mówili że tutaj może zatracić sporo.

4

To jak, kto nastawia budzik na 2:30?
#KlayDay

2


Już dziś w nocy, po dwóch latach przerwy spowodowanych kontuzją, najpierw ACL, potem Achillesa do gry wraca Klay Thompson.
#Klayday

1

Już jutro wraca Klay. Jaram się.

0

@DonAndrzejos Fati dzisiaj nie grał jak co

0

Dlaczego nie ma Żyły w 10?

0

Mecz Barcy z Realem będzie pokazywany na jakiejś polskiej stacji?

0

Przez uraz ręki ma być niedostępny przez kilka miesięcy? My nie gramy w siatkówkę czy w piłkę ręczną tylko w nożną. Jakiś stabilizator, rękaw ochronny i za miesiąc do gry.

2

Fettner znowu na jednej narcie dojechał do bezpiecznej strefy. Jak niegdyś w Predazzo.

2

@Worny Nico też ominął

3

@HansFCB za darmo lepszy od Lengleta.

2

Cieszy samopoczucie Ansu. Na każdym filmiku czy zdjęciu jest uśmiechniety. Przypominając sobie jaki był przybity po kontuzji, teraz widać po nim że powrót do gry jest tuż tuż. Vamos Ansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?