6

Borek ladnie poleciał.

4

Ależ meczycho w Milwaukee. I to są święta z NBA.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Michael24 Oj maluśki, maluśki!

0

@Gomess województwo?

0

W Barcelonie było "Podajcie do Messiego on coś zrobi" W Lakers jest "Podajcie do LeBrona on coś zrobi"


3

Zdrowych, wesołych cules. Idę odśnieżać.

0

Informacja z ostatniej chwili prosto z wesele Dembele jest taka, że w roli Mośków właśnie na sali pojawili się Ronald Koeman, Ernesto Valverde oraz Bartomeu.

11

Chodźcie do mnie do stołu. Dembele właśnie przyniósł kolejną flaszeczkę.

2

No to będziemy mieli białe święta na północy. Sypie już od godziny.

3

@Comentateiro jutro deszcz ze śniegiem w Poznaniu więc będzie papla.

4

@Janiama Świetnie Kroos to zgrał, ale trzeba przyznać że tylko nieliczni zawodnicy strzeliliby z tego gola.

83

Dokładnie 4 lata temu zepsuliśmy kibicom Realu święta.

1

Fati-Haland-Dembuś(Ferran) wyglądałoby to już co najmniej nieźle.

1

Ferran kiedy wraca po kontuzji?

3

Fajny był wczoraj komentarz Labogi i Ćwiąkiego o rozwiązanych butach Gaviego:
"Dla rywali to zły znak, że Gavi gra w rozwiązanych butach.
Jak gra tak w rozwiązanych to co to będzie jak zawiąże"

0

@Joe_Pesci u mnie 1° w nocy -6°

0

@pedrixxx u mnie na pomorzu od jutra śnieg. Tak przynajmniej prognozuje pogoda.

1

@ranger3120 Dobrze, że przypadek Astoriego miał miejsce przed pandemią i szczepionkami bo dopiero by były cyrki.

4

Wszystko wskazuje na białe święta w tym roku. Pierwszy raz od 2010 roku. Chłop już stary, a i tak cieszy. Zawsze to inny klimat.

0

@Nieznajomy jak na ten hype na niego to zdecydowanie było tego za mało.

0

@TR3YWAY pokażesz mi jedno przyjęcia na 10 metrów i coś Ci kupię bo ja takiego nie zauważyłem. Każda groźna akcja przechodziła przez niego. Gość kosztował 120 mln, ale teraz po tych kontuzjach cieszą małe rzeczy.

2

@TR3YWAY co? Najlepszy gracz Barcelony w tym meczu.

0

@Virusk3 no właśnie z wizji do jak do tej pory Pedri mało korzystał.

5

Co teraz sędzia? On tam faulu nie widział? Co za gamoń...

1

Ależ to Gavi zrobił.

1

@Janiama Sevilla 2-2 Barca

2

@Rewolucja123 zapewne to powód wystawiania go na prawej obronie.

0

@Rewolucja123 najlepszy stoper na ławce? My nie gramy jutro z Elche czy innym Eibarem tylko z mocną Sevillą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?