kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Borek ladnie poleciał.
4
Ależ meczycho w Milwaukee. I to są święta z NBA.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://instagram.com/stories/antonelaroccuzzo/2736375926545344770?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=share_sheet
Leo wczoraj też świętował.
1
@Michael24 Oj maluśki, maluśki!
0
@Gomess województwo?
0
W Barcelonie było "Podajcie do Messiego on coś zrobi" W Lakers jest "Podajcie do LeBrona on coś zrobi"
3
Zdrowych, wesołych cules. Idę odśnieżać.
0
Informacja z ostatniej chwili prosto z wesele Dembele jest taka, że w roli Mośków właśnie na sali pojawili się Ronald Koeman, Ernesto Valverde oraz Bartomeu.
11
Chodźcie do mnie do stołu. Dembele właśnie przyniósł kolejną flaszeczkę.
2
No to będziemy mieli białe święta na północy. Sypie już od godziny.
3
@Comentateiro jutro deszcz ze śniegiem w Poznaniu więc będzie papla.
4
@Janiama Świetnie Kroos to zgrał, ale trzeba przyznać że tylko nieliczni zawodnicy strzeliliby z tego gola.
83
Dokładnie 4 lata temu zepsuliśmy kibicom Realu święta.
1
Fati-Haland-Dembuś(Ferran) wyglądałoby to już co najmniej nieźle.
1
Ferran kiedy wraca po kontuzji?
3
Fajny był wczoraj komentarz Labogi i Ćwiąkiego o rozwiązanych butach Gaviego:
"Dla rywali to zły znak, że Gavi gra w rozwiązanych butach.
Jak gra tak w rozwiązanych to co to będzie jak zawiąże"
0
@Joe_Pesci u mnie 1° w nocy -6°
0
@pedrixxx u mnie na pomorzu od jutra śnieg. Tak przynajmniej prognozuje pogoda.
1
@ranger3120 Dobrze, że przypadek Astoriego miał miejsce przed pandemią i szczepionkami bo dopiero by były cyrki.
4
Wszystko wskazuje na białe święta w tym roku. Pierwszy raz od 2010 roku. Chłop już stary, a i tak cieszy. Zawsze to inny klimat.
0
@Nieznajomy jak na ten hype na niego to zdecydowanie było tego za mało.
0
@TR3YWAY pokażesz mi jedno przyjęcia na 10 metrów i coś Ci kupię bo ja takiego nie zauważyłem. Każda groźna akcja przechodziła przez niego. Gość kosztował 120 mln, ale teraz po tych kontuzjach cieszą małe rzeczy.
2
@TR3YWAY co? Najlepszy gracz Barcelony w tym meczu.
0
@Virusk3 no właśnie z wizji do jak do tej pory Pedri mało korzystał.
5
Co teraz sędzia? On tam faulu nie widział? Co za gamoń...
1
Ależ to Gavi zrobił.
1
@Janiama Sevilla 2-2 Barca
2
@Rewolucja123 zapewne to powód wystawiania go na prawej obronie.
0
@Rewolucja123 najlepszy stoper na ławce? My nie gramy jutro z Elche czy innym Eibarem tylko z mocną Sevillą.