0

@Seledynowy Abde już w paru meczach zagrał i wyglądał naprawdę dobrze, Iliasa widziałem w dwóch meczach Barcy B i w dzisiejszym i uważam że Abde jest od niego lepszy.

0

Widać po Abde, że ma dużo większy potencjał od Iliasa. Troszkę niezrozumiała decyzja Xaviego o wystawienie Iliasa kosztem Abde.

5

Mingueza dzisiaj fatalny mecz.

0

Ale super widzieć Xaviego znowu na Camp Nou.

13

Trybuny wypełnione. Jest pewnie 80 tysięcy. Vamos.

0

Będzie pełny stadion?

1

Skandowanie nazwiska Leo jakoś lepiej brzmiało na Camp Nou.

0

Who is neeed Rakitic?

1

@Dembouz1899 Xavi i mecz z Realem na Bernabeu wygrany przez Barce 6-2. Występ kompletny naszego generała okraszony 4 asystami co jedna to piękniejsza.

0

@Marik1234 Messi też miał jedno, bo jego podanie do Correi to maestria było: D

14

Jeśli Xavi nie odzyska najlepszej wersji Frenkiego to sprzedać i zapomnieć.

9

@FC1899Barca Jedyne udane zagrania Viniciusa w tym spotkaniu.

0

Nie zdziwię się jak Romero dzisiaj wyleci. Na dużym ryzyku dzisiaj gra.

2

Taka rzeźnia, a po pierwszej połowie dwie żółte kartki... za przepychanki.

2

Czerwień dla Otamendiego? Jak myślicie?

0

Romero dzisiaj Araujo przypomina. Co za dzik.

0

Dobra próba Cunhy.

7

Tęskniłem za Vinim z zeszłego sezonu.

0

To Fred tak poszedł?

0

@PatrychoO Ta Fatiego i tak najlepsza.

0

@Encore Oj to bardzo niedobrze. W takim razie idę spać po pierwszej połowie Arg-Bra.

0

Goldeny z Netsami na Canal+?

0

Mistrzowie Europy w barażach.

0

@A_Gomesinho_21 A Ty co jeszcze widzisz po za meczem ze Słowacją, w którym zagrał partidazo i takich spotkań się od niego oczekuje?

1

@KrychaFCB żeby wygryźć kogoś z podstawowego składu to najpierw trzeba w nim być

0

@A_Gomesinho_21 Pedri to niech zacznie grać w końcu na miarę swoich możliwości, bo to że walczy, mądrze się ustawia i dużo biega to za mało by zostać nowym Xavim.

2

@Janiama Szkoda kibiców. Większość tam pewnie jedzie z myślą że zobaczy Lewego.

0

Ale Iga jest psychicznie rozbita.

1

Jaka jest Wasza klasyfikacja młodych do środka pola?
Moja tak wygląda
1.Gavi
2.Nico
3.Pedri
4.Puig

0

@BartqRKO Phila będzie w 4. Maxey daję radę zastępując Simmonsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?