kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy Abde już w paru meczach zagrał i wyglądał naprawdę dobrze, Iliasa widziałem w dwóch meczach Barcy B i w dzisiejszym i uważam że Abde jest od niego lepszy.
0
Widać po Abde, że ma dużo większy potencjał od Iliasa. Troszkę niezrozumiała decyzja Xaviego o wystawienie Iliasa kosztem Abde.
5
Mingueza dzisiaj fatalny mecz.
0
Ale super widzieć Xaviego znowu na Camp Nou.
13
Trybuny wypełnione. Jest pewnie 80 tysięcy. Vamos.
0
Będzie pełny stadion?
1
Skandowanie nazwiska Leo jakoś lepiej brzmiało na Camp Nou.
0
Who is neeed Rakitic?
1
@Dembouz1899 Xavi i mecz z Realem na Bernabeu wygrany przez Barce 6-2. Występ kompletny naszego generała okraszony 4 asystami co jedna to piękniejsza.
0
@Marik1234 Messi też miał jedno, bo jego podanie do Correi to maestria było: D
14
Jeśli Xavi nie odzyska najlepszej wersji Frenkiego to sprzedać i zapomnieć.
9
@FC1899Barca Jedyne udane zagrania Viniciusa w tym spotkaniu.
0
Nie zdziwię się jak Romero dzisiaj wyleci. Na dużym ryzyku dzisiaj gra.
2
Taka rzeźnia, a po pierwszej połowie dwie żółte kartki... za przepychanki.
2
Czerwień dla Otamendiego? Jak myślicie?
0
Romero dzisiaj Araujo przypomina. Co za dzik.
0
Dobra próba Cunhy.
7
Tęskniłem za Vinim z zeszłego sezonu.
0
To Fred tak poszedł?
0
@PatrychoO Ta Fatiego i tak najlepsza.
0
@Encore Oj to bardzo niedobrze. W takim razie idę spać po pierwszej połowie Arg-Bra.
0
Goldeny z Netsami na Canal+?
0
Mistrzowie Europy w barażach.
0
@A_Gomesinho_21 A Ty co jeszcze widzisz po za meczem ze Słowacją, w którym zagrał partidazo i takich spotkań się od niego oczekuje?
1
@KrychaFCB żeby wygryźć kogoś z podstawowego składu to najpierw trzeba w nim być
0
@A_Gomesinho_21 Pedri to niech zacznie grać w końcu na miarę swoich możliwości, bo to że walczy, mądrze się ustawia i dużo biega to za mało by zostać nowym Xavim.
2
@Janiama Szkoda kibiców. Większość tam pewnie jedzie z myślą że zobaczy Lewego.
0
Ale Iga jest psychicznie rozbita.
1
Jaka jest Wasza klasyfikacja młodych do środka pola?
Moja tak wygląda
1.Gavi
2.Nico
3.Pedri
4.Puig
0
@BartqRKO Phila będzie w 4. Maxey daję radę zastępując Simmonsa.