kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gavi > Pedri
. .
1
Gavi dzisiaj TOP
1
@Shroud nie do Ciebie miało być, sorry...
0
@Pawel13sz Jak tam Depay?
0
@Pawel13sz to chyba inny mecz oglądamy.
1
Podoba mi się dzisiaj sędziowanie.
0
@Shroud Na flashscore śledzisz mecz?
44
Chłop ma problemy z oddychaniem, a Wy piszecie że szklanka. Czasami pomyślcie.
0
Nico może na skrzydle spróbujemy.
1
Ciasteczko od Gaviego przednie.
0
@Hasszz z wykrzyknikami jest to napisane więć raczej tytuł i artykuł ma na celu umniejszenie Messiemu.
1
@Encore akurat Neymar zagrał dzisiaj naprawdę bardzo dobre spotkanie.
7
@JohnnyBarca ale nie został zmieniony dlatego że grał słabo.
1
Sport.pl "Messi zmieniony w przerwie meczu. Kolejny słaby mecz Argentyńczyka"
Kliknięcia się pewnie zgadzają.
1
@Worny Patrząc na to że Real tez gra paździerz w lidze to te 6 punktów to jednak dużo.
1
@formentera2017 Już są. I Frenkie i Depay pożegnali Koemana.
0
@RomanHoffer EKG serca
0
Oglądam trzeci mecz Bostonu w tym sezonie i jestem zszokowany tym co widzę. Wygląda to naprawdę źle, Tatum jest daleki od swej normalnej dyspozycji, Brown to cień koszykarza z zeszłego sezonu, w obronie jako tako to wygląda bo Horford i Williams dają radę, ale w ataku tragedia.
1
@Worny Busquets
0
@Oskar00 No to u mnie odwrotnie. Środa to najgorszy dzień tygodnia.
0
@magister97r to co Denver zagrało to śmiech na sali.
0
@FafitFCB Tłumaczenie słabe.
0
Ja Morant we własnej osobie
0
@LS do końca października chciałeś napisać chyba bo z listopadzie mamy Celte na wyjeździe, derby z Espanyolem i Villareal na wyjeździe.
1
@mekston zapewne goli
0
Neymar też widzę mega zadowolony że Pochettino go zmienił.
1
Ale setkę zmarnował KDF
1
Messi szedł w swoim stylu i kibic wbiegł na boisko i biegł za Leo. Śmieszna sytuacja.
0
Pokazują Netsów na Canal+?
1
@leonek160 No fajnie dzisiaj grał, pokazał