kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tam jasno. Jak w fifie.
0
Jak myślicie ilu kibiców będzie na Valencii?
4
Dziś w FUT SBC o żeton draftu.
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że wymagana ocena składu to 84. Koszt SBC to w tej chwili ponad 20k. Draft kosztuje 15k.
Ea sports cyny gejm.
1
@zaiks Szkocja musi, Dania nie więc ten mecz bym odpuścił.
0
@Arkadio90 gdzie tam Gruzja. Porównując ich skład z Kosowem to niebo, a ziemia.
0
Kosowo kusi tak samo jak Andora.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 chyba Argentyna była w nocy oglądana.
0
@RR Ale żeś dał głupi przykład. W takiej sytuacji nie ma dyskusji.
1
@Dankhog Piłka nie zmieniła toru lotu piłki, a ta ewidentnie kierowana była do zawodnika znajdującego się na spalonym. Poza tym dotknięcie piłki to chyba za duże słowo w tym przypadku. Bardziej to było muśnięcie.
0
Jest ktoś na stronie, który uważa że ten przepis z dotknięciem piłki przez obrońce (wczorajszy gol Francji jest zgodny z duchem gry i powinien być nadal stosowany?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor bywał w lepszej formie jak bił rekord asyst w PL.
0
Pogba jest w tej chwili najlepszym pomocnikiem na świecie.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
1
Dotkniecie Garcii miało jakieś znaczenie w przypadku spalonego?
0
Dotknięcie Garcii miało jakieś znaczenie?
2
Busquets MVP. Świetny mecz.
0
Kounde jest piękny.
4
Sarabia bardzo słabiutko.
1
Nie gwiżdze się takich karnych.
0
Drugiej połowy na 1 nie pokazują?
0
@JohnnyBarca Chłop miał złoty róg ostał mu się ino sznur.
0
@Rust_Cohle Jak będzie inaczej usuniesz konto okej?
0
Dokładnie rok temu Iga Świątek zapisała się w annałach polskiego tenisa. W finale wielkoszlemowego Rolland Garros pokonała Sofie Kenin 6-4, 6-1.
2
Łukaaaasz Fabiańskiiiii, a tymczasem Sanmaryńczycy
3
@Worny Muzyczka w tle idealna.
10
Alba wraca, Mingueza na prawej
0
@Momals11 w finale był najlepszym zawodnikiem i wszyscy się nim tutaj jarali.
0
Jak wygląda teraz sytuacja z nagrodami w fifie? O której są rozdawane? Nagrody za skład Battels w niedziele przyznają teraz?
1
https://www.instagram.com/p/CUp9TuZMHhf/?utm_medium=copy_link
Koeman odchodzi?