kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Konferencja się zaczyna. Czyli to co lubimy najbardziej.
1
@Encore to Mistrzostw czy finału?
0
Gianelli MVP finału czy całych mistrzostw?
0
@KrwawiaceoczyVEB Wilfredo się pewnie załapie.
1
Ale Włosi mają w tym roku powodów do radości. Najpierw Eurowizja, potem piłkarskie Euro, teraz Mistrzostwo Europy w siatkówce. To był ich rok.
0
@Roobo Jeszcze jest Salernitana.
0
Ale ten Malo Gusto czyści.
7
Komentator: "Na boisku jest Neymar i Mbappe, ale widać kto jest tym najlepszym"
Nic dodać nic ująć.
0
Neymar wygląda coraz lepiej.
1
@MesQueUnClub96 Ja chcę igrzyska nie MŚ.
0
@Keson XDD Winić za to Heynena
1
Ale pudło Joty.
0
@chavez To chyba ironia.
0
Polska serio o 17:30 gra czy to błąd flashscore?
0
Ale pudło Firpo.
0
Musiałem kogoś zamienić za Antonio w fantasy i dałem Saint Maximane i to na kapitanie. To była chyba dobra decyzja.
0
@Janiama Ty byś nie zmienił Koemana?
0
Messi co zrobił. Znowu śmierdziało po jego nieodpowiem zachowaniu.
0
Brugia jest lepsza od PSG. Można? Można.
0
Ten Sowah fajnie śmiga.
0
@Breakdrowser XDD
0
Messi woli szukać Neymara niż Mbappe widzę.
0
Jakoś dziwnie że Messi nie wychodzi ostatni.
1
Kogo myśmy oddali? Pjanic z asystą, a cała nasza pomoc nie zaliczyła nawet kluczowego zagrania.
0
@JaroCoach Niby omijasz kontuzjowanych zawodników (czyt.Alba,Pedri), a wymieniasz kontuzjowanych (Fati,Dembele).
Gdzie tu logika?
1
@MesQueUnClub96 Messi musi strzelać by gonić Krystynę.
4
Idealny wieczór? Bramki Messiego,przegrana Realu i zwycięstwo Milanu na Anfield.
1
Trio Neymar-Mbappe-Messi od początku.
4
@Oskar00 Lucas w tamtym sezonie przed kontuzją był jednym z najlepszych zawodników Realu.
0
Jaki meczyk dzisiaj wybieracie? PSG, Real czy może Liverpool z Milanem?