kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld myślę że około 30/35 mln trzeba by było zapłacić. Moriba, Emerson i będzie kasa.
0
@Yosemite Komentarz lekko ironinczny z dystansem. Wiadomo jak to jest u nas ostatnio z Francuzami.
32
Ben Yedder ma jedną wadę. Jest Francuzem.
0
@Uukasz_93 Tylko problem w tym że Monaco może nie być skłonne oddać za bezcen swojego najlpeszego zawodnika. Pewnie zawołaliby 40mln.
0
@Messibestplayerintheworld gdzieś widziałem przewinęło się to nazwisko na twiterze. Zna lige, styl gry też chyba odpowiadałby Barcelonie.
5
Paco chociaż się z Griezmannem dogada. Obaj będą znikać w czasie meczu.
4
Miałbyć powrót to jest. Laporta nie kłamał. Paco welcome back.
1
Nie padło jesscze nazwisko Ben Yeddera. Chyba najlepsza z możliwych opcji.
0
@marcin000019 To co by się działo? Kto by ciągnął wózek?
1
Wyobrażacie sobie co by było z naszym atakiem gdyby nie przyszedł Depay?
Ja też nie.
0
@takisobiektos A Kounde to co pokazał?
0
Czyli 5 drużyn po 7 punktów.
0
Po przerwie na kadrę dwa poważne sprawdziany.
3
Ahh gdyby nasi Francuzi byli Holendrami.
0
Mbappe podaje tak często do Messiego bo chce się nacieszyć grą z nim.
0
@korolocik PSG z każdym będzie faworytem.
2
Smoku też pieprzy głupoty. Gwizdali na Mbappe bo miał słabe Euro. Co za bzdury.
0
Ale on brzydko w tej koszulce wygląda.
0
Donatello. Możemy dać pograć młodemu.
0
Messi aplauz jakby w MLS debiutował.
1
@FCBurza Gavi średnio, momentami za długo trzymał piłkę, Nico bardzo dobrze.
0
@Gaucho Son pasuje do nas jak Griezmann
0
@Pawel13sz PSG mi chodzi
0
Są już składy?
.
0
@Ghotti to mógł się od razu przewrócić.
0
Na moje nie było faulu Pogby. Neves przewrócił się dopiero, kiedy zobaczył że piłkę przejął obrońca United.
55
Co tu taki ruch? Przecież o 20:45 gramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Michal03 Na razie nie pokazał nic lepszego niż Puig.
1
My się z Arsenalu śmiejemy, a wcale nie wyglądamy dużo lepiej.
0
Nico pozytywna zmiana.