kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi za długo prowadzi piłkę.
1
Lenglet nie byłby sobą.
0
Czemu nie głową Memphis?
0
Griezmann jak po cichu zszedł żeby gwizdów nie było
0
@korolocik Nie no lepiej grajmy Roberto,Griezmannem, Brajtem i Emersonem. Od stycznia to jest rok?
0
Nico i Gavi. Koeman zwariowałeś?
Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
0
Zapamiętajcie tę zmianę.
2
Gavi. Brawo Koeman.
0
@Gawron60 w Pucharze Króla
0
@korolocik Demir,Coutinho,Puig,Mingueza, Nico.
0
Dest. No kto by się spodziewał.
0
@korolocik widzisz co my gramy? Gdzie zmiany?
1
Nie wiem kto jest gorszy Koeman czy Griezmann.
0
Jakie zmiany? Koeman nie ma kogo wpuścić. Roberto na boisku, Lenglet na boisku, Araujo na boisku i Emerson na boisku.
0
@JaroCoach czekał na piłkę, zawodnik Getafe wyskoczył zza jego pleców i poszła groźna kontra.
0
@peetwithbarca a ogłądałeś jakiś mecz Barcy w zeszłym sezonie?
1
Co ten Depay teraz zrobił?
0
Busquets to też nie ten sam zawodnik co w zeszłym sezonie.
1
@don'T.R.I.P.e co za pytanie XDD
1
@marian_konopka Olaboga.
0
@Kapitan hawk Na Griemanna to nie działa.
2
@Rust_Cohle Oczywiście że Griezmann.
0
@marcin000019 no właśnie nie grał.
7
Dapay gdzieś ty przyszedł.
1
@Fenyx Nie mówimy o zawodnikach którzy nie grają
1
Po co Brajt to podnosił?
0
@BombowiecKrawczyk a ja po dryblingu Griezmanna... oh wait
0
Sterling w słabej formie dałby nam dużo więcej niż Griezmann.
0
@escarabajo Nie schowają. Roberto w składzie to nieporozumienie nawet jak wygramy gładko i przyjemnie. Lenglet gra bo nie ma kto więc to zrozumiałe. Griezmann w końcu musi odpalić.
0
@maleta009 Bo beton ustala skład