0

Gavi za długo prowadzi piłkę.

1

Lenglet nie byłby sobą.

0

Czemu nie głową Memphis?

0

Griezmann jak po cichu zszedł żeby gwizdów nie było

0

@korolocik Nie no lepiej grajmy Roberto,Griezmannem, Brajtem i Emersonem. Od stycznia to jest rok?

0

Nico i Gavi. Koeman zwariowałeś?
Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

0

Zapamiętajcie tę zmianę.

2

Gavi. Brawo Koeman.

0

@Gawron60 w Pucharze Króla

0

@korolocik Demir,Coutinho,Puig,Mingueza, Nico.

0

Dest. No kto by się spodziewał.

0

@korolocik widzisz co my gramy? Gdzie zmiany?

1

Nie wiem kto jest gorszy Koeman czy Griezmann.

0

Jakie zmiany? Koeman nie ma kogo wpuścić. Roberto na boisku, Lenglet na boisku, Araujo na boisku i Emerson na boisku.

0

@JaroCoach czekał na piłkę, zawodnik Getafe wyskoczył zza jego pleców i poszła groźna kontra.

0

@peetwithbarca a ogłądałeś jakiś mecz Barcy w zeszłym sezonie?

1

Co ten Depay teraz zrobił?

0

Busquets to też nie ten sam zawodnik co w zeszłym sezonie.

1

@don'T.R.I.P.e co za pytanie XDD

1

@marian_konopka Olaboga.

0

@Kapitan hawk Na Griemanna to nie działa.

2

@Rust_Cohle Oczywiście że Griezmann.

0

@marcin000019 no właśnie nie grał.

7

Dapay gdzieś ty przyszedł.

1

@Fenyx Nie mówimy o zawodnikach którzy nie grają

1

Po co Brajt to podnosił?

0

@BombowiecKrawczyk a ja po dryblingu Griezmanna... oh wait

0

Sterling w słabej formie dałby nam dużo więcej niż Griezmann.

0

@escarabajo Nie schowają. Roberto w składzie to nieporozumienie nawet jak wygramy gładko i przyjemnie. Lenglet gra bo nie ma kto więc to zrozumiałe. Griezmann w końcu musi odpalić.

0

@maleta009 Bo beton ustala skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?