kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Patrzę na te zdjęcia Messiego w barwach PSG i wydaję się to wszystko jakąś przeróbką.
1
Nastukaj brameczek Leo i za dwa lata widzimy się spowrotem.
0
Jak myślicie jakim składem na Sociedad?
1
@DonAndrzejos Fati po przerwie na kadre. Może dostanie zielone światło na Seville.
3
W Paryżu jakby papież przyjechał.
2
Messi miał już być dzisiaj w Paryżu na testach. Został w Barcelonie. Może jest coś faktycznie na rzeczy.
0
Było pożegnanie będzie powitanie. Szykujcie szampany. Wstawaj, zesrałeś się :(
1
Bylem na urlopie, wróciłem i dopiero dochodzi do mnie że Messi odszedł. To jest jakiś zły sen. Prawda?
0
Gracias i Nos Vemos Leo.
0
@Nazio87 To akurat wiem :(
0
Ile mamy medali? Jestem nad morzem i nie ślędze internetu.
0
@Janiama O której bieg?
1
Aby by były jajca gdybyśmy zdobyli tryplet w tym sezonie.
0
@pedrixxx Pewne jest że odejdzie teraz, ale mam nadzieję że wróci po roku.
0
@Dosq Dlaczego myślisz że podpisze 3/4 kontrakt? Messi sam zadecyduje jaki chce kontrakt. Może sobie zarządać 1/2 lata kontraktu by móc wrócić do Barcelony.
0
Ja myślę że Messi wróci za rok lub dwa jak sytuacja się uformuje.
0
Jak nie podpisze z PSG to nie uwierzę.
0
@Cadafaz To tak jakby ktoś do niego napisał że to co powiedział ma odwołać bo będzie że Messi zostaje.
0
To już Neymara lepiej żegnano.
1
Romano pisze że rozmowy będą kontynuowane. Spokojnie.
0
Jest grubo niestety.
4
A teraz wchodzi Romano cały na biało i dementuje. Czekamy na najlepsze źródło.
0
Gaya, De Ligt lub Laporte mogą to uratować bo Koemana już raczej Laporta nie wywali.
1
@Woland10 City nie ma kasy by opłacić pensje Leo. Pep powiedział że wyklucza transfer Messiego.
0
@Kamil6 Czekamy na Romano.
0
@Woland10 Oczywistym jest że PSG. City nie wchodzi w grę.
0
@Cobra303 Messi najlepszy zawodnik na świecie
Depay topka na swojej pozycji
Griezmann topka
Aguero super zmiennik
Fati jeden z najlepiej zapowiadających się piłkarxy w Eurpopie
Do tego można dorzucić młodego Demira, Dembele i teraz napisz kto ma lepszy.
2
My atak w tym sezonie możemy mieć najlepszy w Europie, ale co z tego jak w obronie nie mamy żadnego pewnego punktu, no może poza Araujo, który jak jest zdolny do gry prezentuje solidny poziom. Pique który już nabrał kierunek prostej w dół, Dest, który musi jeszcze sporo poprawić w swojej grze, Lenglet, na którego już ppowoli brakuje słów, niestety tych negatywnych oraz Alba, który popełnia coraz częściej błędy. Nie oszukujmy się, ani Garcia ani Emerson nie zmienią znacznie tego jak to w tej chwili wygląda. Bardzo chciałbym, aby Gaya do nas dołączył.
1
Rysiu wejdzie i wygramy.
0
Poproszę linka do meczu.