1

@Kettger Jak najbardziej

0

@Kwiatek67 Nie chodzi o kasę. Tylko to że mamy w składzie teraz i Depaya i Aguero. Po co nam potrzebny teraz kolejny napastnik mając na uwadze że Griezmann nie odchodzi. Głupi nie jestem, umiem czytać.

6

@BombowiecKrawczyk Znikają mi drinki magicznie, gdy tylko nie patrzę.

0

@Homeopata8989 W tej chwili by dała?

2

Już wiemy kto zastąpi w bramce Ter Stegena na początku sezonu.
https://www.instagram.com/p/CR90iQjDOHf/?utm_medium=copy_link

0

@kuz Co we Władku jest nie tak? Ja akurat wolę Władek od Jastrzębiej.

0

@Janiama A co miał Sajfutdinow zrobić żeby uniknąć upadku?

0

@mekston Powinien być, w studiu myśleli że to jakieś jaja że Rusek wykluczony.

0

@Janiama Jak sądzisz? Wykluczenie Sajfutdinova zasłużone?

4

Brawo Zmarzlik. Zasłużył bo Janowskiego nie powinno być w finale. Ale ściganie w finale. Genialny wyścig.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale jaja. Sajfutdinow wykluczony. Kabaret.

2

@mekston Na moje nie powinien. Zła dezycja sędziów.

1

Zmarzlik jest genialny.

2

Zmarzlik pokazał moc w pierwszym wyścigu. Widać że jego motocokl dzisiaj śmiga aż miło.

0

Ale Dryła to jest TOP komentator.

2

Jak to wyglądało rok temu we Wrocławiu?
Grand prix 1 (piątek)
1.Łaguta
2.Janowski
3.Lindgren
4.Woffinden
Grand prix 2 (sobota)
1.Janowski
2.Woffinden
3.Zmarzlik
4.Lindgren

0

@wlodek54 sporo

0

Na Eurosporcie jest pływanie live z Tokio? To oni tam w nocy pływają?

0

@amanter Demir tutaj wygląda jak kurczak.

0

@mekston 1.Janowski
2.Łaguta
3.Woffinden
4.Lindgren

0

@kamilo0066 Nadal na hardzie?? XDD Jedynym jest Thiem, ale on obecnie kontuzjowany więc nikt nie jest w stanie.

0

@Encore no to może ich będzie stać, Wiggins,Oubre może Bazemore, Toscano też fajny progres zrobił.

0

@Encore Mają jakieś picki?

0

Dzieje się w NBA. Westbrook podobno w przyszłym sezonie zagra razem z Lebronem w Lakersach. No to Beal prawdopodobnie też odejdzie. Oby dołączył do GSW.

0

@Chakalaka I teraz który to model, a który wychowanek Barcelony?

0

Argentyńczycy w siatkę jak Węgrzy na Euro.

3

Za chwilę strona naszaklasa.pl przestanie istnieć. Jak wspominacie ten portal? Osobiście uważam że w latach świetności był to lepszy portal od facebooka.

3

@Mns21 z jakim Aleną i z jakim Pjaniciem?

0

Szansę dla Kowalczuk upatruję w tym że Walkden przyjechała do Tokio tylko po złoto. Brąz na igrzyskach już ma. 3 miejsce to dla niej żaden sukces, więc motywacja może nie być już taka sama. Oby Ola to wykorzystała i zdobyła pierwszy medal dla Polski na tych igrzyskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?