kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kettger Jak najbardziej
0
@Kwiatek67 Nie chodzi o kasę. Tylko to że mamy w składzie teraz i Depaya i Aguero. Po co nam potrzebny teraz kolejny napastnik mając na uwadze że Griezmann nie odchodzi. Głupi nie jestem, umiem czytać.
6
@BombowiecKrawczyk Znikają mi drinki magicznie, gdy tylko nie patrzę.
0
@Homeopata8989 W tej chwili by dała?
2
Już wiemy kto zastąpi w bramce Ter Stegena na początku sezonu.
https://www.instagram.com/p/CR90iQjDOHf/?utm_medium=copy_link
0
@kuz Co we Władku jest nie tak? Ja akurat wolę Władek od Jastrzębiej.
0
@Janiama A co miał Sajfutdinow zrobić żeby uniknąć upadku?
0
@mekston Powinien być, w studiu myśleli że to jakieś jaja że Rusek wykluczony.
0
@Janiama Jak sądzisz? Wykluczenie Sajfutdinova zasłużone?
4
Brawo Zmarzlik. Zasłużył bo Janowskiego nie powinno być w finale. Ale ściganie w finale. Genialny wyścig.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale jaja. Sajfutdinow wykluczony. Kabaret.
2
@mekston Na moje nie powinien. Zła dezycja sędziów.
1
Zmarzlik jest genialny.
2
Zmarzlik pokazał moc w pierwszym wyścigu. Widać że jego motocokl dzisiaj śmiga aż miło.
0
Ale Dryła to jest TOP komentator.
2
Jak to wyglądało rok temu we Wrocławiu?
Grand prix 1 (piątek)
1.Łaguta
2.Janowski
3.Lindgren
4.Woffinden
Grand prix 2 (sobota)
1.Janowski
2.Woffinden
3.Zmarzlik
4.Lindgren
0
@wlodek54 sporo
0
Na Eurosporcie jest pływanie live z Tokio? To oni tam w nocy pływają?
0
@amanter Demir tutaj wygląda jak kurczak.
0
@mekston 1.Janowski
2.Łaguta
3.Woffinden
4.Lindgren
0
@kamilo0066 Nadal na hardzie?? XDD Jedynym jest Thiem, ale on obecnie kontuzjowany więc nikt nie jest w stanie.
0
@Encore no to może ich będzie stać, Wiggins,Oubre może Bazemore, Toscano też fajny progres zrobił.
0
@Encore Mają jakieś picki?
0
Dzieje się w NBA. Westbrook podobno w przyszłym sezonie zagra razem z Lebronem w Lakersach. No to Beal prawdopodobnie też odejdzie. Oby dołączył do GSW.
0
@Chakalaka I teraz który to model, a który wychowanek Barcelony?
0
Argentyńczycy w siatkę jak Węgrzy na Euro.
3
Za chwilę strona naszaklasa.pl przestanie istnieć. Jak wspominacie ten portal? Osobiście uważam że w latach świetności był to lepszy portal od facebooka.
3
@Mns21 z jakim Aleną i z jakim Pjaniciem?
0
Szansę dla Kowalczuk upatruję w tym że Walkden przyjechała do Tokio tylko po złoto. Brąz na igrzyskach już ma. 3 miejsce to dla niej żaden sukces, więc motywacja może nie być już taka sama. Oby Ola to wykorzystała i zdobyła pierwszy medal dla Polski na tych igrzyskach.