kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poprosiłbym o linka do meczu na priv.
1
@MaTt_BarcaFan Ja może we wrześniu zrobię. Karuzela dopiero się rozpoczyna.
0
@NaFazieHitman Według mnie normalnym jest to że ktoś chcę zobaczyć takie zdjęcia. Inną sprawą jest to że te zdjęcia trafiły do internetu. Ktoś kto je wrzucił ma wodę zamiast mózgu i powinien ponieść za to karę. Ja po prostu jestem ciekawy jak wyglądają zwłoki osoby którą przejechał samochód czy też w tej sytuacji autobus. Może ktoś chce w przyszłości pracować w kryminalistyce?
9
Ależ cholernie boli ta dzisiejsza porażka. Czuję się tak samo jak po klęsce na Anfield. Całe 3 lata czekaliśmy na ten jeden, najważniejszy mecz, przygotowywaliśmy się cały czas z myślą o tym właśnie spotkaniu i koniec końców cała praca i wysiłek chłopaków, poszedł na marne.
1
@Arkon Według mnie Markkanen w Chicago już się nie odblokuje.
0
@DonAndrzejos Do tego Williams, White z ławki.
0
Młodzi tylko idą do wywiadu,bo starzy nie są w stanie. Przykre. Szkoda chłopaków.
1
@pele1282 Powinno być "Czy Pedri gra dzisiaj dogrywkę"
0
@Uukasz_93 A co Grenlandia też na ich poziomie jest?
0
@NaFazieHitman co za bzdury. Wypompowała to się Brazylia.
0
Blok,zagrywka, kontra. Nic. Francuzi zasłużenie zagrają w półfinale.
2
Dla mnie te igrzyska się już skończyły. Żaden medal mnie już nie będzie cieszył. Dawać ten sezon i Barce.
0
Czuję się jak po meczu Argentyny z Niemcami w finale MŚ.
1
@Pawlak1992 Mariusz Wlazły zdecydowanie.
3
@lukasbarca86 DeAnna Price jakiś problem ze stopą, ledwo się dostała do finału. Chinka i druga Amerykanka może być groźna, ale wątpię że zagrożą Anicie. Może być pięknie.
0
@BorzyKrzys Jakiś haczyk musi być.
0
@betonito Piłkarz na takim poziomie w maks 3 tygodnie to zrzuca.
0
@DonMatteo901 Ja chyba poczekam do grudnia żeby calość od razu zobaczyć, bo podobno seria podzielona na dwie części ma być.
2
@!34RC3!_0N4 Co za bzdury. Puig gdy grał prezentował się co najmniej przyzwoicie. Takie rzeczy o Roberto możesz pisać.
1
Wijnaldum w dwie minuty zrobił więcej niż cała pomoc PSG przez cały mecz.
0
@svensonFCB Nie jestem po stronie kierowcy bo tłumaczył że nie widział nikogo przed maską i nie wiedział że kogoś przejechał, a nie chcę mi się w to wierzyć widząc nagrania.
0
O której Wasick?
3
Zmarzlik jest niemożliwy.
0
@cat_r37 Pjanic gra na pozycji Demira?
5
@Kwiatek67 dlatego nie można się cieszyć z bramki strzelonej przed zawodnika Barcelony tylko pisać niepotrzebne docinki?
0
@Commando Pogba nie gra w tym meczu.
1
@Worny hahahhahaha
0
@Encore to Puig
0
@Gaz Mingueza to jeszcze nie ten poziom. Jak już Araujo-Garcia, ale to będzie bardzo eksperymentalny środek obrony.
0
@tristan87 powiedzcie to @cat_r37