0

Poprosiłbym o linka do meczu na priv.

1

@MaTt_BarcaFan Ja może we wrześniu zrobię. Karuzela dopiero się rozpoczyna.

0

@NaFazieHitman Według mnie normalnym jest to że ktoś chcę zobaczyć takie zdjęcia. Inną sprawą jest to że te zdjęcia trafiły do internetu. Ktoś kto je wrzucił ma wodę zamiast mózgu i powinien ponieść za to karę. Ja po prostu jestem ciekawy jak wyglądają zwłoki osoby którą przejechał samochód czy też w tej sytuacji autobus. Może ktoś chce w przyszłości pracować w kryminalistyce?

9

Ależ cholernie boli ta dzisiejsza porażka. Czuję się tak samo jak po klęsce na Anfield. Całe 3 lata czekaliśmy na ten jeden, najważniejszy mecz, przygotowywaliśmy się cały czas z myślą o tym właśnie spotkaniu i koniec końców cała praca i wysiłek chłopaków, poszedł na marne.

1

@Arkon Według mnie Markkanen w Chicago już się nie odblokuje.

0

@DonAndrzejos Do tego Williams, White z ławki.

0

Młodzi tylko idą do wywiadu,bo starzy nie są w stanie. Przykre. Szkoda chłopaków.

1

@pele1282 Powinno być "Czy Pedri gra dzisiaj dogrywkę"

0

@Uukasz_93 A co Grenlandia też na ich poziomie jest?

0

@NaFazieHitman co za bzdury. Wypompowała to się Brazylia.

0

Blok,zagrywka, kontra. Nic. Francuzi zasłużenie zagrają w półfinale.

2

Dla mnie te igrzyska się już skończyły. Żaden medal mnie już nie będzie cieszył. Dawać ten sezon i Barce.

0

Czuję się jak po meczu Argentyny z Niemcami w finale MŚ.

1

@Pawlak1992 Mariusz Wlazły zdecydowanie.

3

@lukasbarca86 DeAnna Price jakiś problem ze stopą, ledwo się dostała do finału. Chinka i druga Amerykanka może być groźna, ale wątpię że zagrożą Anicie. Może być pięknie.

0

@BorzyKrzys Jakiś haczyk musi być.

0

@betonito Piłkarz na takim poziomie w maks 3 tygodnie to zrzuca.

0

@DonMatteo901 Ja chyba poczekam do grudnia żeby calość od razu zobaczyć, bo podobno seria podzielona na dwie części ma być.

2

@!34RC3!_0N4 Co za bzdury. Puig gdy grał prezentował się co najmniej przyzwoicie. Takie rzeczy o Roberto możesz pisać.

1

Wijnaldum w dwie minuty zrobił więcej niż cała pomoc PSG przez cały mecz.

0

@svensonFCB Nie jestem po stronie kierowcy bo tłumaczył że nie widział nikogo przed maską i nie wiedział że kogoś przejechał, a nie chcę mi się w to wierzyć widząc nagrania.

0

O której Wasick?

3

Zmarzlik jest niemożliwy.

0

@cat_r37 Pjanic gra na pozycji Demira?

5

@Kwiatek67 dlatego nie można się cieszyć z bramki strzelonej przed zawodnika Barcelony tylko pisać niepotrzebne docinki?

0

@Commando Pogba nie gra w tym meczu.

1

@Worny hahahhahaha

0

@Encore to Puig

0

@Gaz Mingueza to jeszcze nie ten poziom. Jak już Araujo-Garcia, ale to będzie bardzo eksperymentalny środek obrony.

0

@tristan87 powiedzcie to @cat_r37

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?