kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ricardo0705 Jak najmniej Pique, jak najmniej Lengleta, jak najmniej Umtitiego. To kim my mamy grać na środku obrony?
7
Widziałem porównanie Gavi > Pedri co w tej chwili jest przesadą ale takie zestawienie Gavi > Moriba chyba jest już jak najbardziej na miejscu.
0
@Gomess zeby jeszcze Coutinho grał
0
Valverde > Koeman
Uuu mocne
0
@cat_r37 No oglądałem i co mi powiesz? Że Roberto grał dobrze?
2
@Kacper1432 Fajdek numer 1 na listach w tym roku, ale dobrze wiemy jak to u niego bywa na igrzyskach. Jak dotąd na obu olimpiadach, w których uczestniczył i był murowanym faworytem do złota nie przebrnął kwalifikacji. Oby w tym roku przełamał tę klątwę.
1
@Xavyol Chyba że tak.
2
@agaFCB Za to z Roberto :(
3
Dziwi brak Pedriego i Balde. Poza tym skład jak najbardziej okej.
0
@BombowiecKrawczyk zachęcająco to wygląda trio Nico-Gavi-De Jong
3
Nico-Gavi-De Jong ależ to jest piękne.
1
@Worny Wychodzimy mocnym składem tylko bez Hiszpanów którzy dopiero wrócili z wakacji. Gavi zamiast Puiga to wiele mówi.
0
@SuperPatsonFCB Policja była już na miejscu z tego co widać na nagraniach mógł odjechać kawałek i się zatrzymać czekając na policję.
0
Co do tego wypadku w Katowicach. Mniejsza o to że zrobił to celowo czy nie. Na drugim nagraniu widać że facet odjeżdza nie reagując nawet na to co się stało i co zrobił nie udzielając żadnej pomocy kobiecie którą przejechał. Wiem że podobno była w częściach i zginęła na miejscu, ale powinien się zatrzymać i wyjść z autobusu, a nie odjechać.
19
Bardzo szkoda Joasi.
0
@Colon Podobno wszyscy za Pisem.
3
Natalia bardzo urodziwa dziewczyna.
0
@VenoM Komentatorzy mówili przed biegiem że mogli wystawić mocniejszy skład.
0
Co ona się tak drze.
0
@mextexperu USA nie biegła w najmocniejszym składzie.
9
7 złotych 4 srebra. Gdzie hejterzy co mówili że to będą najgorsze igrzyska dla Polski?
0
@Adek02 Nie. Dzień już się kończy.
0
@Uukasz_93 A może zmęczony był po 3 godzinnym boju? O tym nie pomyślałeś?
0
@Barca1992 Raczej nie, ale mogę się mylić. Na podium na pewno będzie tylko 4 występująca w finale.
0
Coutinho trenuje już z zespołem? Coś mi się obiło o uszy że miał już trenować w tym tygodniu.
0
"Ten rekord będzie tylko 24 godziny! Proszę mi wierzyć! Jutro w finale będzie taki ogień, że już sama się boję, co tu się będzie działo! - mówiła przed kamerami TVP Małgorzata Hołub-Kowalik." Wczoraj mówiła to po półfinale, dzisiaj zabraknie jej w składzie miksta. Troszkę słabe. Ci co biegli w półfinale powinni biec również w finale.
1
Serbia ile ma medali?
0
Serving For The Match Carreno Busta.
3
Cytując klasyka: Djokovic zaraz to przepier**li
0
Gdzie znajdę wszystkie wyniki igrzysk? Ktoś wrzucał tutaj kiedyś.