0

@ricardo0705 Jak najmniej Pique, jak najmniej Lengleta, jak najmniej Umtitiego. To kim my mamy grać na środku obrony?

7

Widziałem porównanie Gavi > Pedri co w tej chwili jest przesadą ale takie zestawienie Gavi > Moriba chyba jest już jak najbardziej na miejscu.

0

@Gomess zeby jeszcze Coutinho grał

0

Valverde > Koeman
Uuu mocne

0

@cat_r37 No oglądałem i co mi powiesz? Że Roberto grał dobrze?

2

@Kacper1432 Fajdek numer 1 na listach w tym roku, ale dobrze wiemy jak to u niego bywa na igrzyskach. Jak dotąd na obu olimpiadach, w których uczestniczył i był murowanym faworytem do złota nie przebrnął kwalifikacji. Oby w tym roku przełamał tę klątwę.

1

@Xavyol Chyba że tak.

2

@agaFCB Za to z Roberto :(

3

Dziwi brak Pedriego i Balde. Poza tym skład jak najbardziej okej.

0

@BombowiecKrawczyk zachęcająco to wygląda trio Nico-Gavi-De Jong

3

Nico-Gavi-De Jong ależ to jest piękne.

1

@Worny Wychodzimy mocnym składem tylko bez Hiszpanów którzy dopiero wrócili z wakacji. Gavi zamiast Puiga to wiele mówi.

0

@SuperPatsonFCB Policja była już na miejscu z tego co widać na nagraniach mógł odjechać kawałek i się zatrzymać czekając na policję.

0

Co do tego wypadku w Katowicach. Mniejsza o to że zrobił to celowo czy nie. Na drugim nagraniu widać że facet odjeżdza nie reagując nawet na to co się stało i co zrobił nie udzielając żadnej pomocy kobiecie którą przejechał. Wiem że podobno była w częściach i zginęła na miejscu, ale powinien się zatrzymać i wyjść z autobusu, a nie odjechać.

19


Bardzo szkoda Joasi.

0

@Colon Podobno wszyscy za Pisem.

3

Natalia bardzo urodziwa dziewczyna.

0

@VenoM Komentatorzy mówili przed biegiem że mogli wystawić mocniejszy skład.

0

Co ona się tak drze.

0

@mextexperu USA nie biegła w najmocniejszym składzie.

9

7 złotych 4 srebra. Gdzie hejterzy co mówili że to będą najgorsze igrzyska dla Polski?

0

@Adek02 Nie. Dzień już się kończy.

0

@Uukasz_93 A może zmęczony był po 3 godzinnym boju? O tym nie pomyślałeś?

0

@Barca1992 Raczej nie, ale mogę się mylić. Na podium na pewno będzie tylko 4 występująca w finale.

0

Coutinho trenuje już z zespołem? Coś mi się obiło o uszy że miał już trenować w tym tygodniu.

0

"Ten rekord będzie tylko 24 godziny! Proszę mi wierzyć! Jutro w finale będzie taki ogień, że już sama się boję, co tu się będzie działo! - mówiła przed kamerami TVP Małgorzata Hołub-Kowalik." Wczoraj mówiła to po półfinale, dzisiaj zabraknie jej w składzie miksta. Troszkę słabe. Ci co biegli w półfinale powinni biec również w finale.

1

Serbia ile ma medali?

0

Serving For The Match Carreno Busta.

3

Cytując klasyka: Djokovic zaraz to przepier**li

0

Gdzie znajdę wszystkie wyniki igrzysk? Ktoś wrzucał tutaj kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?