0

@Chaoss Trzeba liczyć na cud.

0

@AmigoBlancos Faworytką z 3-krotną Mistrzynią Świata?

1

@Cvzx Pisalem że z Voundrousovą będzie pierwszy poważniejszy sprawdzin. Gdyby wygrała gładko stawiałbym ją jako faworytkę do złota.

3

@zadafcb No tak, co ja piszę. Przecież oni odpadli, a byli kandydatami nawet do złota.
W takim razie chyba Czaja,Chabel Pośnik i Barański mają największe szanse - wicemistrzowie świata z 2019 roku.

1

@MesQueUnClub96 @Nieznajomy pierwsza czwórka. Start 1:40

10


Ktoś nastawia budzik?

4

Jutro worek się rozwiąże

8

Komentator podsumował. "Miało być jak nigdy na tych igrzyskach, a na razie jest jak zawsze"

0

@Kgorecki2500 Tak, ostatnio był na meczu, a nawet mu zdjęcia nie zrobili o czym pisało Mundo.

0

Barcelona wrzuciła filmik z Moribą dotyczący walki z rasizmem. Wygląda na to że chyba przedłuży kontrakt.

0

@michal26 ale Hurkacz za tydzień dopiero by walczył o medale.

0

Hurkacz nie potrafi żadnej długiej wymiany wygrać.

0

@AmigoBlancos Duplantis,Kendricks,Lavillenie i jeszcze ten Filipińczyk jest niezły. Będzie ciężko o medal.

19

Karol Stopa? TOP. Jeden z lepszych komentatorów.

0

@doc Dlaczego wraca jak nie jest naszym zawodnikiem? Testowany będzie?

1

@roberto1212 Siatkarzom też idzie słabiej.

0

Ciekawa ta sytuacja z tym samobójem.

0

Obczajcie sobie instagrama Dawida Janczyka. Kiedyś nadziei polskiej piłki. Ładnie chłop odleciał.

1

@zadafcb 7 medali w lekkiej to max maxów. Może 3 w młocie przy dobrych wiatrach. Może Lisek choć poziom w tyczce jest wysoki teraz. Powalczyć może też Lewandowski na 1500 i Andrejczyk w rzucie oszczepem i to by było chyba na tyle.

0

@Bovciek No i co z tą lekką? Kto tam ma zdobywać medale oprócz naszych młociarzy?

1

@Janiama Ja pisałem o max 9 medalach. Klepacka już raczej po szansach, więc jeden medal mniej.

1

@Encore w tej chwili ciężko powiedzieć czy jest w formie czy nie, bo to jej pierwszy turniej po długim czasie. Na razie bez żadnych problemów awansowała do 3 rundy. Teraz czeka ją trochę poważniejszy sprawdzian i może on pokaże bardziej w jakiej formie jest Osaka.

1

@Cvzx bo od Australii nie było praktycznie turniejów na hardzie. Nie ma co się oszukiwać. Osaka jest obecnie najlepszą tenisistką na nawierzchni twardej.

0

@bodzio10 Ja też, tam jest szansa.

2

Co Wy z tymi szansami medalowymi Igi? Kto mówił że ona ma szanse na medal? Przecież ona i tak w ćwierćfinale trafiłaby na Osakę z którą nie miałaby większych szans. Większe szanse na sprawienie niespodzianki dawałem przed turniejem Hurkaczowi bo ma łatwiejszą drabinkę, a w ćwierćfinale Zverev jest do ogrania.

11

Transmisja w tenisie to jakiś dramat. Tego nie da się oglądać.

0

Dobra można przełączyć na Igę

0

@zadafcb Jakie miejsca zajmował poprzednio?

0

@FCB24 Kolejny dzień w pracy.

0

Nie było błedu przejścia? Czemu po Kurku serwował Kochanowski, a nie Leon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?