kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@neeed No właśnie gdybyśmy po tamtym sezonie go kupili byłbym za.
3
@culesjasiules Prawie ze wszystkim się z Tobą nie zgodzę.
0
@Kettger Gdyby Klopp chciał Jędrzejrzyka to też byś tak pisał?
1
@kkbarca Dalej nie rozumiecie...
1
@kaamil1910 My zamieniamy drugiego strzelca w zespole na zawodnika który w tym sezonie nie grał w 1 składzie Atleti. Przy tym oni nie dopłacają NIC. Gdzie tu logika?
5
Mieliśmy wzmocnić kadrę. Miała być rewolucja. A zaraz się okaże że będziemy mieli gorszą kadrę niż w poprzednim sezonie.
1
Jak myślicie ile bramek w nadchodzącym sezonie Ekstraklasy strzeli Podolski?
1
@Yosemite Pogba za Hoebjerga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Szkoda że w środku tygodnia.
0
@Gomess On wierzy, sądząc po tych słowach.
0
@marcin000019 XDDDD
0
@BartqRKO Ona jest brzydka.
0
@marcin000019 Kante wygrał LM i w każdym meczu począwszy od ćwierćfinałow był MVP każdego spotkania
0
@arekfanBarcy Mniej niż na ostatnich igrzyskach. Na więcej niż 9 medali bym nie liczył.
17
@Pawel13sz i wprowadza specjalnie na karne dwóch gości którzy też nie strzelają karnych.
1
@Worny Mozna gdzieś kupić tę koszulkę Argentyny?
2
@MesQueUnClub_87 Ja to się dziwię dlaczego jako 5 miał strzelać Saka. To już na boisku mógł zostać Henderson i on wykonałby jedną z jedenastek.
0
Są już gdzieś kursy na Złotą Piłkę? Leo 1,40?
1
To była piękna niedziela.
3
@IbrahimAfellay freed from desire
7
Ależ piekne są te obrazki z kibicami. Ten turniej bez kibiców nie byłby taki sami.
4
Mecz Hiszpanii z Anglią by się lepiej oglądało.
52
Neymar na instagramie wstawił post w którym ściska się z Leo po meczu i napisał.
"Przegrana mnie bardzo boli, to coś z czym nie nauczyłem się jeszcze żyć. Wczoraj po przegranej poszedłem uściskać największego i najlepszego w historii piłki gracza, jakiego widziałem grając w piłke. Mojego przyjaciela a zarazem "brata" Messiego. Powiedziałem mu "zrobiłeś to' wygrałeś".
Jestem bardzo smutny że przegrałem, ale ten facet jest niesamowity. Mam wielki szacunek za to co zrobił dla piłki, a zwłaszcza dla mnie. Nienawidzę przegrywać, ale cieszę się się twoim tytułem. Piłka nożna była Tobie to winna i czekała na ten moment. Gratulacje bracie"
8
@tomekjd Ale to jest szef.
1
@Pawlak1992 Że po takich mistrzostwach jeszcze są głosy kogoś że chcą Lautaro w Barcelonie to bym się nie spodziewał. Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.
5
Buenos Aires po zdobyciu przez Argentyne Copa America
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Messi 7 złota piłka. Jeśli tak się stanie to Ronaldo już niemal na pewno nie dogoni Messiego w zdobyczach tej nagrody.
0
@szymon6847 @Borry no właśnie, jest ten młodziak z Ajaxu. Orientujecie się może czy on zostaje w Ajaxie na kolejny sezon czy jakiś klub się nim interesuje?