2

@neeed No właśnie gdybyśmy po tamtym sezonie go kupili byłbym za.

3

@culesjasiules Prawie ze wszystkim się z Tobą nie zgodzę.

0

@Kettger Gdyby Klopp chciał Jędrzejrzyka to też byś tak pisał?

1

@kkbarca Dalej nie rozumiecie...

1

@kaamil1910 My zamieniamy drugiego strzelca w zespole na zawodnika który w tym sezonie nie grał w 1 składzie Atleti. Przy tym oni nie dopłacają NIC. Gdzie tu logika?

5

Mieliśmy wzmocnić kadrę. Miała być rewolucja. A zaraz się okaże że będziemy mieli gorszą kadrę niż w poprzednim sezonie.

1

Jak myślicie ile bramek w nadchodzącym sezonie Ekstraklasy strzeli Podolski?

1

@Yosemite Pogba za Hoebjerga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 Szkoda że w środku tygodnia.

0

@Gomess On wierzy, sądząc po tych słowach.

0

0

@BartqRKO Ona jest brzydka.

0

@marcin000019 Kante wygrał LM i w każdym meczu począwszy od ćwierćfinałow był MVP każdego spotkania

0

@arekfanBarcy Mniej niż na ostatnich igrzyskach. Na więcej niż 9 medali bym nie liczył.

17

@Pawel13sz i wprowadza specjalnie na karne dwóch gości którzy też nie strzelają karnych.

1

@Worny Mozna gdzieś kupić tę koszulkę Argentyny?

2

@MesQueUnClub_87 Ja to się dziwię dlaczego jako 5 miał strzelać Saka. To już na boisku mógł zostać Henderson i on wykonałby jedną z jedenastek.

0

Są już gdzieś kursy na Złotą Piłkę? Leo 1,40?

1

To była piękna niedziela.

3

@IbrahimAfellay freed from desire

7

Ależ piekne są te obrazki z kibicami. Ten turniej bez kibiców nie byłby taki sami.

4

Mecz Hiszpanii z Anglią by się lepiej oglądało.

52

Neymar na instagramie wstawił post w którym ściska się z Leo po meczu i napisał.

"Przegrana mnie bardzo boli, to coś z czym nie nauczyłem się jeszcze żyć. Wczoraj po przegranej poszedłem uściskać największego i najlepszego w historii piłki gracza, jakiego widziałem grając w piłke. Mojego przyjaciela a zarazem "brata" Messiego. Powiedziałem mu "zrobiłeś to' wygrałeś".

Jestem bardzo smutny że przegrałem, ale ten facet jest niesamowity. Mam wielki szacunek za to co zrobił dla piłki, a zwłaszcza dla mnie. Nienawidzę przegrywać, ale cieszę się się twoim tytułem. Piłka nożna była Tobie to winna i czekała na ten moment. Gratulacje bracie"

8

@tomekjd Ale to jest szef.

1

@Pawlak1992 Że po takich mistrzostwach jeszcze są głosy kogoś że chcą Lautaro w Barcelonie to bym się nie spodziewał. Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

5

Buenos Aires po zdobyciu przez Argentyne Copa America


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Messi 7 złota piłka. Jeśli tak się stanie to Ronaldo już niemal na pewno nie dogoni Messiego w zdobyczach tej nagrody.

0

@szymon6847 @Borry no właśnie, jest ten młodziak z Ajaxu. Orientujecie się może czy on zostaje w Ajaxie na kolejny sezon czy jakiś klub się nim interesuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?