kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Włochy - Hiszpania
Niemcy - Dania
Tak według mnie będą wyglądać półfinały.
2
@marcin000019 Widziałem dwa słabe mecze Hiszpanii i dwa dobre, więc zaczekałbym z tą oceną jeszcze.
0
@Chaoss Belgia problemy kadrowe. Myślę że bez Hazarda i de Bruyne nie przejdą Włochów. Dania gra świetnie, ale nie ma zawodników na światowym poziomie, więc nie można uznawać ich w tej chwili za głównych faworytów.
1
Jeszcze Jorginho w grze o Złota Piłkę pozostaje :D
8
@matirix20 Rozpieszczona gwiazdeczka.
0
@Roobo De Bruyne to niech się w końcu w pełni wyleczy i zacznie regularnie grać.
0
Jeśli jutro Niemcy pokonają Anglików będą dla mnie głównym faworytem do zdobycia ME. Grają najlepszą piłkę na tych mistrzostwach i mają łatwą drabinkę.
0
@PatrykBarca De Bruyne to ostatnio więcej nie gra niż gra.
1
Nawet jak Messi nie wygra Copy to jest w tej chwili głównym kandydatem do ZP.
0
@GeraltzKatalonii A po co ma wygrywać Copa?
0
Dobra to kto pozostał w wyścigu o Złotą Piłkę? Widzicie zagrożenie dla Leo?
11
Nie trzeba mi było Alby prześladować.
1
Oficialnie Messi dużo bliżej Złotej Piłki.
Mbappe odpadł z wyścigu.
0
Oblak czy to ty?
1
Nawet karnego strzelił perfekcyjnie. Pogba TOP
0
@SinMistico Nie sędziuje w Europie.
1
Matko Boska kocham takiego Pogbe.
0
@Cvzx Sztanga w dwóch meczach nie grał
3
Pogba na razie MVP tego turnieju. Ma ktoś innego kandydata?
4
Takie emocje bez Lengleta na boisku. Strach pomyśleć co by było gdyby go nie zmienił
4
Mieć takiego napastnika jak Ben Yedder i w ogóle z niego nie korzystać.
3
Myślałem że Hiszpania z Chorwacją to będzie najlepszy mecz na tym Euro, ale ten mecz jest jeszcze lepszy.
0
@Rewolucja123 no faktycznie. De Jong też kompletnie odpuścił Valverde, ale Busquets również widząc że Valverde wbiega pomiędzy dwóch obrońców powinien iść za nim do końca lub chociaż próbować go gonić.
0
Najlepszy dzień na Euro.
0
@Rewolucja123 masz jakiś obraz? Oglądam tego gola jeszcze raz i Busquets idzie z Valverde.
0
@Rewolucja123 chodzi mi o asekurację środkowych obrońców, a nie przegrany pojedynek w środku pola, ale fakt w tej sytuacji też powinien zapieprzać do tyłu.
0
@Rewolucja123 To Busquets z nim szedł i nagle stanął.
0
Ale w tej akcji było widać jak na dłoni jaką pracę odwala Kante. Szedł do końca za gościem gdzie na przykład taki Busquets odpuściłby tego zawodnika (bramka Valverde w klasyku)
2
Z piekła do nieba.
2
Bramka turnieju jak dla mnie.