kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
MVP
10
Milwaukee dzisiaj nie zaśnie.
2
Nie no Bucks z taką obroną muszą to wygrać. Suns w ataku nie istnieją dzisiaj.
3
Antek jak nie Antek na linii rzutów wolnych. 16 na 17.
0
Portis co za wariat.
1
@koziar Ousmane Dembele - Częściej bywam w szpitalach niż na boisku.
0
@CuleNaZawsze1899 w presezonach grał kupe, w sezonie grał dobrze jak otrzymywał szanse.
0
@Nano22 Bardziej Umtiti.
10
@Mns21 za 5 lat nie będzie widać róźnicy wieku. Teraz bym jeszcze poczekał.
0
@Encore Czekam na te Igrzyska tylko ze względu na turniej siatkarzy.
3
@Kacper1432 to jak jakbyś napisał że będziesz głosował na PIS bo wszyscy tu mają ból tyłka i wszyscy jadą po nich na Rambli po całości.
0
coo??
0
@dzefrej234 już koniec
0
@SkilledHydra16 u23
0
@zadafcb Gdzie ten mecz się odbywa?
7
@Herato Na pewną wysoką pensję trzeba zasłużyć.
0
Gdzie się wybrali Państwo Messi na wakacje?
0
Niestety ciężko było Bartkowi z 4 pola. Zabraknie go w finale.
1
Ale ściganie w Pradze.
0
Brawo Bartek. Pokazał moc.
0
Ale Madsen jest szybki dzisiaj.
2
@Deviler To ktoś gra jeszcze w fifę 21?
0
Za tydzień rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie. Miłego piątku.
1
@Worny I to jakie asysty. To nie były asysty jak ta Busquetsa przy pamiętnym golu Messiego w półfinale LM z Realem.
0
@bartekvisca Saul nie, Felix ewentualnie.
0
@Rust_Cohle Spokojnie i tak nie słychać całego numeru.
4
Dzwoniliście już do Stana?
1
@culesjasiules Ahh rok temu były takie same komentarze, tylko zawodnik inny. "Jeszcze Wam Pjanic japki zamknie" Reszta to już historia.
5
@Pilka_jest_okragla Jeśli mamy żyć filmikami sprzed paru lat to Coutinho może jeszcze odpali.
0
Jest jakaś lista gości tego hejt parku 24h?