kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Czyli uważasz że wygra z Miedwiediewem?
0
@kaamil1910 że cały czas są bezmiennie na topie i trwające turnieje to potwierdzają.
0
@daniel32778 Toć on ma po drodze Medwiediewa, więc 4 runda max.
1
@kaamil1910 Nie zrozumiał o co chodziło koledze?
0
Za ten faul dobrze że to tak się skończyło.
0
@Katalonbar Barcelona z Granadą?
0
4 dogrywki w tej fazie brałbym w ciemno.
3
My im strzeliliśmy na Wembley.
0
Hummels interwencja tego turnieju.
1
No i tu już bardziej czerwona.
0
@BorzyKrzys Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler Cięzka pozycja. Mbappe mial wczoraj 100 razy lepszą sytuację.
1
@Dembouz1899 Nie wiem co na tej liście robi Nazario :O
3
"2-2 dla Niemców" dobrze usłyszałem?
1
@BartqRKO Eksperci na La Rambli.
4
@stone80 toć z boku był i Walker i Maguire. Daj spokój.
0
@stone80 Jak to jest czerwona to byśmy w osemkę kończyli mecze.
1
Dobra decyzja sędziego. Dwóch Anglików już doganiało Goretzkę.
0
Ale piła od Mullera.
0
Przed turniejem kibicowałem Anglii, ale dzisiaj jestem za Niemcami, głównie dlatego że Anglicy grają straszną kaszanę na tym Euro, a Niemcy wręcz przeciwnie.
4
@Jakchcesz Fati zrobił z miejsca różnicę na boisku u Pedriego jeszcze tego brakuje. Więcej takich meczu jak ze Słowacją poprosimy.
1
@Sulimo albo jest po prostu młody i ma zdrowy organizm.
5
Pedri jeszcze na igrzyska jedzie. Zamęczy nam się chłopaczyna.
0
@CuttingHead Nie jeden z najlepszych tylko najlepszy zawodnik tego Euro.
1
@Senyer Pedri bramka + masa fajnych zagrań, miał też kilka groźnych strat. 6/10.
0
@Pawlak1992 Świetny mecz z Francuzami, na moje byli lepszą drużyną. Z Portugalią miazga kompletna, świetny futbol. Bramka Havertza to już w ogóle klasa światowa, cała akcja fenomenalna. Z Węgrami nie oglądałem meczu to się nie wypowiadam, pewnie zlelceważyli.
1
Największym minusem odpadnięcia Francji jest to, że nie zobaczymy już pięknego Pogby na tych mistrzostwach. Boli, tymbardziej że w United w takiej dyspozycji pewnie go nie obejrzymy.
1
Dwie piękne bramki Francuzów wskakują do mojego TOP 3 najładniejszych bramek Euro. U mnie w tej chwili to wygląda tak:
1.Benzema
2.Schick
3.Pogba
Jak u Was?
0
@Pawlak1992 Jutro się okaże. Jak Anglia zagra tak jak w grupowych meczach to Niemcy zrobią z nimi to co zrobili z Portugalią.