0

@daniel32778 Czyli uważasz że wygra z Miedwiediewem?

0

@kaamil1910 że cały czas są bezmiennie na topie i trwające turnieje to potwierdzają.

0

@daniel32778 Toć on ma po drodze Medwiediewa, więc 4 runda max.

1

@kaamil1910 Nie zrozumiał o co chodziło koledze?

0

Za ten faul dobrze że to tak się skończyło.

0

@Katalonbar Barcelona z Granadą?

0

4 dogrywki w tej fazie brałbym w ciemno.

3

My im strzeliliśmy na Wembley.

0

Hummels interwencja tego turnieju.

1

No i tu już bardziej czerwona.

0

@BorzyKrzys Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Deviler Cięzka pozycja. Mbappe mial wczoraj 100 razy lepszą sytuację.

1

@Dembouz1899 Nie wiem co na tej liście robi Nazario :O

3

"2-2 dla Niemców" dobrze usłyszałem?

1

@BartqRKO Eksperci na La Rambli.

4

@stone80 toć z boku był i Walker i Maguire. Daj spokój.

0

@stone80 Jak to jest czerwona to byśmy w osemkę kończyli mecze.

1

Dobra decyzja sędziego. Dwóch Anglików już doganiało Goretzkę.

0

Ale piła od Mullera.

0

Przed turniejem kibicowałem Anglii, ale dzisiaj jestem za Niemcami, głównie dlatego że Anglicy grają straszną kaszanę na tym Euro, a Niemcy wręcz przeciwnie.

4

@Jakchcesz Fati zrobił z miejsca różnicę na boisku u Pedriego jeszcze tego brakuje. Więcej takich meczu jak ze Słowacją poprosimy.

1

@Sulimo albo jest po prostu młody i ma zdrowy organizm.

5

Pedri jeszcze na igrzyska jedzie. Zamęczy nam się chłopaczyna.

0

@CuttingHead Nie jeden z najlepszych tylko najlepszy zawodnik tego Euro.

1

@Senyer Pedri bramka + masa fajnych zagrań, miał też kilka groźnych strat. 6/10.

0

@Pawlak1992 Świetny mecz z Francuzami, na moje byli lepszą drużyną. Z Portugalią miazga kompletna, świetny futbol. Bramka Havertza to już w ogóle klasa światowa, cała akcja fenomenalna. Z Węgrami nie oglądałem meczu to się nie wypowiadam, pewnie zlelceważyli.

1

Największym minusem odpadnięcia Francji jest to, że nie zobaczymy już pięknego Pogby na tych mistrzostwach. Boli, tymbardziej że w United w takiej dyspozycji pewnie go nie obejrzymy.

1

Dwie piękne bramki Francuzów wskakują do mojego TOP 3 najładniejszych bramek Euro. U mnie w tej chwili to wygląda tak:
1.Benzema
2.Schick
3.Pogba
Jak u Was?

0

@Pawlak1992 Jutro się okaże. Jak Anglia zagra tak jak w grupowych meczach to Niemcy zrobią z nimi to co zrobili z Portugalią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?